Twitter
Ataşehir Estehills Güzellik Merkezi'nde Detaylı Cilt Bakımı
Ref No : 164553
99,00 TL
500,00TL
liste
%80
indirim
401TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Cilt bakımı güzelliğin en önemli şartlarından biridir.

Yaşlanma, genetik, stres, soğuk veya sıcak hava, nemsizlik gibi birçok sebepten ötürü yıpranan cildinize çözüm doğadan ve Ataşehir Estehills Güzellik Merkezi ’nin profesyonel ellerinden geliyor!

Ataşehir Estehills Güzellik Merkezi ’nin cilt bakımı, cilt temizliği ile  cildi ölü hücrelerden, terle atılan yağlardan, kirden ve makyaj kalıntılarından arındırabilir ardından kimyasal peeling ile cildin yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulmasını ve dökülmesini sağlayarak daha sağlıklı ve canlı ışıltılı bir güzelliğe kavuşabilirsiniz.

Fırsat Seçenekleri;

  • Klasik Cilt Bakımı 39 TL
  • Detaylı Cilt Bakımı (temizleme buhar peeling sıkma maske ve nemlendirme) Uygulaması 89 TL
Cilt Gençleştirme Kimyasal Peeling!

Kimyasal peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek, sivilce ve izlerini, ciltte istenmeyen lekeleri gidermek, görünüşünü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulamasıdır. Peeling uygulaması cildin yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulmasını ve dökülmesini sağlayarak ve derinin daha alt tabakalarında yeniden bir yapılanma sürecini başlatıp; kollajen sentezlenmesini uyararak   daha genç ve sağlıklı homojen bir derinin ortaya çıkmasını sağlar.

Peeling  tedavisinde deriye, yüzeyel tabakaların ayrılmasına ve soyulmasına neden olan bir solüsyon  uygulanır. Kırışıklıklar, lekeler, sivilce izleri  çin çeşitli cilt yenileme teknikleri kullanılmaktadır. Burada amaç pürüzlü üst cilt tabakasını kaybedip daha sağlıklı, pürüzsüz, parlak, lekelerin kaybolduğu ve daha nemli bir cilt elde etmektir.

Kimyasal peeling için  en çok glikolik, laktik ve meyve asitlerini içeren "Alfa Hidroksi Asitleri (AHA)" tercih edilmektedir.  AHA, meyvelerden ve diğer besinlerden elde edilen doğal asitlerdir ve yüzeysel peeling maddesi olarak kullanılır. TCA (trikloroasetik asit) ile orta derinlikte, Fenol (karbolik asit) ile daha derin peeling yapılır, bu tedavi metodları daha farklıdır..

Peeling işlemi ile;
• Gözaltı ve ağız çevresindeki ince kırışıklıklar
• Güneş ışınlarının ve kalıtsal faktörlerin neden olduğu yaşlılık belirtileri, kırışıklıklar
• Sivilce ve izleri
• Güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çiller, doğum kontrol ilaçlarının ve gebeliğin neden olduğu lekelerin tedavisinde de oldukça etkili bir yöntemdir.

CİLT BAKIMI
Bazıları düzenli olarak cilt bakımı yaptırır, bazıları ise buna gerek duymaz veya cilt bakımının ne işe yaradığı konusunda kesin bir fikirleri yoktur. Cildi gençleştirmenin ötesinde, cilt bakımı çok temel bir konudur.

Temizlenmeyen cilt belli bir süre sonra ölü hücrelerle kaplanır. Ciltte biriken ölü hücreler derinin kalınlaşmasına neden olur. Bu sebeple oksijensiz kalan cilt, cansız ve hastalıklı görünür. Cildi temiz tutmak, ölü hücrelerden arındırmak cildin taze ve genç kalmasına yardımcı olur. Bu bilgilerden yola çıkarak düzenli olarak cilt bakımına gitmelisiniz.

Cilt bakımı yaptırdığımız yerleri de özenle seçmeli profesyonel bir bakım yaptırmalısınız.

Bu durumda Ataşehir Estehills Güzellik Merkezi  sizlere cildinizde bulunan akne, siyah nokta, leke ve benzeri tüm sorunlardan kurtulmanızı, pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde kavuşmanız için gerekli tüm uygulamaları sunmaktadır.

Ataşehir Estehills Güzellik Merkezi  ile cildinizin bakım ihtiyaçları giderilerek herkesi kendinize hayran bırakmak için bu harika fırsatı kaçırmayın!
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Estehills Güzellik Merkezi tarafından sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 456 21 81-78-79-80

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

1 Kişi kendi için 1 kupon kullanabilir.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Estehills Güzellik Merkezi
Atatürk mh. 42. Ada Gardenya No: 7/1 D.12
Ataşehir/İstanbul TR
0216 456 21 81
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: