Twitter
Kurban Bayramı Dönemi 8 Gece 9 Gün Turu Orta Avrupa Turu kişi Başı
Ref No : 196510
1799,00 TL
2500,00TL
liste
%28
indirim
701TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Sofya - Belgrad - Budapeşte – Viyana – Prag – Slovenya 
Orta Avrupa Turu / Cuma Hareket  / 8 Gece 9 Gün
Belgrad (1) – Budapeşte (3)-Viyana (1) – Prag (2) – Sofya (1) Yeşil pasaporta vizesiz
                                             
1.Gün       İstanbul–Sofya-Belgrad                     
Saat 19:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 19.45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü,Saat 20.30  Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile Edirne Kapıkule sınır kapısını kullanılarak  Belgrad’a  gece yolculuğu.  

2.Gün   1.konaklama Belgrad   
Sabah yol güzergahımız üstünde alınan extra kahvaltımızın ardından öğle saatlerinde  Avrupa'nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad'a varış. Belgrad'a varışımıza müteakip canlılığın ve hareketliliğin sembolü Avrupa'nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmet'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Gezilerimizi tamamladıktan sonra otelimize varış ve konaklama.

3.Gün      2.konaklama Budapeşte  
Sabah otelde alacağımız  kahvaltı sonrası hareket ile BUDAPEŞTE’ye doğru yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 5 saatlik yolculuktan sonra  Şehir turunda ;  150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osman’lı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi İle macaristanın Başkenti olan Budapeşte Şehri ; Kahramanlar Meydanı,Andrassy ve Rakoczy Caddeleri,Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella görülecek yerler arasındadır.Serbest zaman ve alış-veriş molası sonrası konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.

Extra Turlar : 

* Tuna Tekne Turu ( 1 Adet İçecek ) Kişibaşı  : 25 € 
* Çigan Gecesi Eğlencesi : Şarapları ve şarap mahsenleri ile ünlü olan Budafolk bölgesindeki restaurantta önce dünyanın en büyük şarap fıçısını görecek ve sonra restauranta geçeceğiz. Çigan müziği eşliğinde folklorik dansların ve zaman zaman sizlerinde katılacağı showların yapıldığı Macar restoranında geleneksel yemekler ve şarap ile eğlence dolu bir Macar gecesine katılacağız.
Dahil olan servisler: Ulaşım + Yemek + Limitsiz İçecek  Kişi Başı  : 40 €

4.Gün 3.konaklama Viyana 
Sabah otelde alacağımız  kahvaltı sonrası hareket ile VİYANA’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.İlk olarak extra düzenlenecek olan Bratislava’ya doğru hareket ediyoruz.. Bratislava Panaromik Şehir turumuzda ; Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipli ği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace ,Parlamento ,Slovak Devlet Tiyatro Binası ,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.Turumuzu tamamladıktan  Viyana’ya varış. Viyana Şehir turunda ;Opera Üniversite , Parlemento Binası ,Tiyatro ,Prater ,Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzun bitiminde serbest zaman ve alışveriş molası sonrası  otelimize hareket ve konaklama. Geceleme Viyana da otelimizde.

ExtraTurlar:

* Bratislava Turu  : Kişibaşı  20 € 
* Viyana Gece Operasına Klasik Müzik konserlerinden birini izleme imkanı bulabileceklerdir. Kişi Başı : 50 €
( Sezonuna göre klasik müzik konseri veya vals ve bale gösterisi )
* Grinzing Kasabası ve Viyana Gece Turu
Bir bağcılık köyü olan ve özellikle beyaz şarapları ile ün yapmış olan Grinzing Köyü şimdilerde otantik binaları ve tipik restoranları ile turistlerin uğrak yeri olmuştur. Grinzing’de alınacak yemek sırasında akordeon ve keman eşliğinde eğlence turu. 

Dahil olan servisler: Ulaşım +  Yemek + İçecek  : Kişibaşı  40 

5.Gün     4.konaklama Prag 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası yol güzergahımız üzerinde bulunan ve Ortaçağ Köyü olan Cesky Krumlov turumuzu extra düzenliyoruz.Unesco tarafından dünya mirası listesinde olan bu kasabanın gezilmesinin ardından bir başka Başkent’e doğru yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası ÇEK CUMHURİYETİ BAŞKENTİ olan PRAG Şehrine varıyoruz. Panaromik Şehir turu sonrası ; Bu turumuzda Hradcany Kale Bölgesi,  yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, 13.yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü ,eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrasıserbest zaman ve otelimize hareket konaklama otelimizde.

Extra Turlar :
1.Seçenek  :  VLTAVA NEHRİNDE YEMEKLI TEKNE TURU
Prag'da ki gecenizi oldukça değişik ve etkileyici bir atmosferde değerlendirmek isterseniz bu yemekli, müzikli gemi gezimiz size göre. Prag'ı ikiye bölen Vltava Nehri üzerindeki gezi boyunca, Ulusal Tiyatro, Charles Köprüsü, Prag Kalesi Manzarası'nı seyrederek ve müzik eşliğinde akşam yemeğinizi yiyeceksiniz. Sonrasında isteyenler şehir merkezine yada otelimize gidebilirler. 
Dahil olan servisler: Ulaşım + Gemi Gezisi + Açık Büfe Türk Menüsüne Uygun Yemek + Hoşgeldin İçkisi + 1 İçecek  Kişi Başı  : 40 €
2.Seçenek :  ORTACAG GECESI
Restoran bölümünde, et çeşitleri, limitsiz şarap-bira ve meşrubattan oluşan muhteşem akşam yemeğimizi, ortaçağ müziği ve ortaçağı yaşatan show ve gösteriler eşliğinde aldıktan sonra geceyarısı otelimize dönüyoruz.                                                          
Dahil olan servisler: Ulaşım + Şato Gezisi + Yemek + Limitsiz İçecek + Show + Müzik  :  Kişi Başı 50 €
3. Cesky  Krumlov Turu : Kişibaşı  15 €  

6.Gün         5.konaklama Prag 

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile extra turlarımızı yapıyoruz.Konaklama Prag’daki otelimizde.

1.Seçenek : DRESDEN VE KARLOVY VARY TURU 

Atatürk’ün severek ziyaret ettiği ve 28 gün kaldığı , 12 adet sıcak su mineral su pınarı bulunan bu güzel şehirde kristal satış yerlerini ziyaret ediyor ve alışveriş imkanı bulabilirsiniz.( 1358 yılında 4. Charles tarafından bulunan, dünyaca ünlü termal bölgedir.)

DRESDEN : Prag’tan Elbe nehri boyunca yaklaşık 188 km.lik (yaklaşık 2,5 saat) keyifli ve müthiş manzaralı bir yolculuk. Dresden, ufak ve şirin eski Doğu Almanya'da bir ortaçağ şehri. Demir perde rejiminden kalma tipik sosyal konutlar dikkat çekiyor. “ Elbe’nin Floransa'sı ünvanını hakeden bir şehir. Eski şehirdeki; Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche ( Kadınlar Kilisesi ) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terasi panoramik gezilecek yerler arasındadır.                                                                                  
Dahil olan servisler : Ulaşım + Müze Girişleri  : Kişibaşı  60 € 

2.Seçenek :  TEREZIN NAZI KAMPI  
Prag'tan yaklaşık 50 dakikalık mesafede bulunan Terezin, Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük nazi kampıdır. 1780 yılında küçük kale olarak inşa edilmiştir. 2. Dünya Savaşı'nda Almanların Çekoslavakya'ya girişi ile birlikte bu kale toplama kampına dönüştürülmüş ve Getto'da yaşayan Museviler ve Çingeneler burada çalışma kampı adı altında tutulmuştur.
Dahil olan servisler : Ulaşım + Müze Girişleri  : Kişibaşı  45 € 

7.Gün      6.konaklama Budapeşte 
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ile  görülmesi gereken yerlerden biri olan Viyana Ormanları – Seegrote Mağara Gölü , Baden Şehri ve Mayerlingi kapsayan turumuzu yapıyoruz.; extra olacak düzenlenecek olan bu turumuzda  ilk olarak Seegrote yüzyılın başında maden olarak açılmış yapay bir mağaradır. Burada özel rehber eşliğinde gezerken Nazilerin ilk jet uçağını üretmek için fabrika olarak kullandığı mağarada çalışan esirlerin günlerini geçirdikleri atölye ve şapeli görecek ve mağaradaki gölde tekne ile gezeceğiz. İkinci durağımız olan Heiligenkreuz (kutsal haç)manastırı ise Avusturya’nın en eski ve önemli dini yapılarından birisidir. XII. yy‘dan kalma bu yapı 1529 ve 1683 yılları arası Osmanlı saldırılarına hedef olmuştur. Gezintimizin devamında filmlere konu olan Mayerling faciasının (1889 yılında Velihat Prens Rudolf’ un kendisini ve 17 yaşındaki metresi Mary Vetsera’yı öldürmesi olayı.)geçtiği Mayerling av köşkündeki Prens Rudolf anısına yapılmış şapelinin yakınından geçeceğiz.Bu gezilerimizi yaptıktan sonra ise sıcak su banyoları ve şarapları ile tanınmış Baden şehrinden gececeğiz.Turumuzu tamamladıktan sonra konaklama yapacağımız Budapeşteye  doğru hareket ediyoruz ve konaklama otelimizde.
1.Seçenek : Viyana Ormanları Turu : Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişleri  : Kişi Başı  45 € 

8.Gün       7.konaklama  Budapeşte
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile İlk olarak extra turumuzu yapıyoruz.Extra turumuza katılmayan misafirlerimiz Budapeşte’de vakit geçirebilirler. Konaklama Budapeşte Otelimizde.

Extra Turlar : 
ESZTERGOM VISEGRAD SZENTENDRE TURU 
Esztergom: Macaristan’ın ilk başkenti ve Roma Kilisesi'nin merkezi olan Estergom’da Macaristan’ın en büyük kilisesi ve başpiskoposluk merkezi olan Estergom Bazilikası ziyaret edilecektir. Aynı tepede bulunan ünlü Estergom Kalesi şu anda Estergom’un tarihini anlatan buluntular, freskler, haritalar, araç-gereçler ve silahların sergilendiği bir müzedir. Burada 16. ve 17.yy’lardaki Osmanlı hakimiyetinden kalma izleri de görmek mümkündür. Kale ve Bazilika’nın bulunduğu tepeden bakınca batı-doğu istikametinde akan Tuna nehri ve nehrin hemen karşısında yer alan Slovakya toprakları görülmektedir.

Visegrad: Esztergom'dan sonra Renaissance restaurantta alınacak öğle yemeğinin ardından Tuna nehrinin en güzel manzaralarından biri VISEGRAD tepesinden seyredilecektir. 

Szentendre: Sanatçılar kasabası olarakta bilinen; dar, dolambaçlı sokakları ve mimarisi ile tipik Akdeniz kasabası havasını yansıtır. Günümüzde Szentendre, Tuna Bandı olarak adlandırılan yazlık bölgenin başlangıcı olarak Budapeşte'lilerin yazlık evlerinin olduğu kesimdir. Çok sayıda kilisenin bulunduğu kentte sokak kahvelerinde oturmak yada otantik dar sokaklarında yürüyüş yapmak çok keyiflidir. Macaristan'ın en çok turist çeken yerlerinden olan SZENTENDRE bu nedenle alışveriş cenneti haline gelmiştir. Elişi örtüler, porselen - cam eşyalar, şarap, oyuncak bebekler, folklorik kostümler ve ahşap hediyelikler satan onlarca dükkan vardır. 
Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişleri – Öğle Yemeği Dahil Kişibaşı  : 50 € 

9.Gün        8.konaklama Sofya 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket  ile  Bulgaristan Sofya’ya doğru hareket ediyoruz.Akşam saatlerinde Sofya’ya varış ve konaklama.

10.Gün      Sofya – Plovdiv - İstanbul 
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Sofya panaromik şehir turumuzda ; St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander  Nevski Katedrali  Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasindadir.Şehir turu sonrası serbest zamanın ardından Plovdiv şehir turu ve Metro alışveriş turumuzu yapıyoruz. Plovdiv panaromik şehir turu; Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş  merkezlerini,  koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak.Plovdiv hakkında genel bilgi.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek.Cuma  Camii  ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzı. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti.Balaban evi.Nikola Nedkoviç Evi.Zlatio Boyaciev  Evi. Hindilyan Evi. Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır.Turumuzun  PLOVDİV-HASKOVO  karayolu takip edilerek KAPIKULE  sınır kapsınına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Edirne-Çorlu karayolu takip edilerek  akşam saatlerinde  İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri
 • 8 Gece 9 Gün Turu Orta Avrupa Turu kişi Başı 1599 TL
 • Ramazan ve Kurban Bayramı Dönemi 8 Gece 9 Gün Turu Orta Avrupa Turu kişi Başı  1799 TL

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım ve çevre gezileri
 • Tur programında belirtilen ülkelerde oda kahvaltı konaklama
 • Belgrad  (1) – Budapeşte (3) – Viyana (1) – Prag (2) – Sofya (1) 3,4 * otellerde 8 gece 9 gün konaklama
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası  ( 65 yaş üstü için 15 € fark alınmaktadır )
 • Araç İçerisinde Su ikramı
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 • Yurtdışı çıkış fonu :  15 Tl
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Türkçe Rehberlik ücreti, Sınır geçiş masrafları, konaklama vergileri ve ayakbastı ücretleri : 100 € ( Zorunludur )
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
 • Öğle ve  Akşam yemekleri , yemekler  esnasında alınacak içecekler
 • Schengen Vizesi  ve hizmet bedeli     :  Nakit  120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!
Kalkış Tarihleri : 
17 Ağustos Hareket – 26 Ağustos Dönüş ( Kurban Bayramı )
07 Eylül Hareket – 16 Eylül Dönüş

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

17 Ağustos (Kurban Bayramı) ve 7 Eylül 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.


Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :  0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Turu satın alan misafirlerimiz Rehberlik hizmetleri, sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  100  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

Tek kişi farkı  180  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  200 TL indirimli  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Kalkış Tarihleri : 

08 Haziran Hareket – 17 Haziran Dönüş  ( Ramazan Bayramı )
29 Haziran Hareket – 08 Temmuz Dönüş
13 Temmuz Hareket – 22 Temmuz Dönüş
27 Temmuz Hareket – 05 Ağustos Dönüş
17 Ağustos Hareket – 26 Ağustos Dönüş ( Kurban Bayramı )
07 Eylül Hareket – 16 Eylül Dönüş

Rezervasyon Detayları
a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanma

TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.Tek kişi farkı 50 € alınmaktadır

Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Kalkış Tarihleri : 

20 Nisan Hareket – 28 Nisan Dönüş - 11 Mayıs Hareket – 19 Mayıs Dönüş
25 Mayıs Hareket – 02 Haziran Dönüş
08 Haziran Hareket – 16 Haziran Dönüş  ( Ramazan Bayramı )
15 Haziran Hareket – 23 Haziran Dönüş   - 22 Haziran Hareket – 30 Haziran Dönüş  
29 Haziran Hareket – 07 Temmuz Dönüş - 13 Temmuz Hareket – 21 Temmuz Dönüş
20 Temmuz Hareket – 28 Temmuz Dönüş - 27 Temmuz Hareket – 04 Ağustos Dönüş
10 Ağustos Hareket – 18 Ağustos Dönüş
17 Ağustos Hareket – 25 Ağustos Dönüş ( Kurban Bayramı )
18 Ağustos Hareket – 26 Ağustos Dönüş ( Kurban Bayramı )
07 Eylül Hareket – 15 Eylül Dönüş


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal iade yapılmaz.

Rezervasyon yapılmadığı taksdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır.

Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

Rezervasyon otel müsaitliğine göre alınır.

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
www.holaturizm.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: