Twitter
4 gece 5 gün Doğu Ekspresi treni ve uçak ile ulaşım olacak şekilde "Kars" turu 1190 TL'den başlayan fiyatlarla!
31.03 - 01- 02- 05 - 09- 10 – 15-19 Nisan 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 203543
1190,00 TL
1800,00TL
liste
%34
indirim
610TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • hola-kars
ÖNE ÇIKANLAR
KARLAR  ALTINDAKİ  UYGAR  KENT   K A R S 
Anadolu Jet Uçağı  İle Gidiş & Tren İle Dönüş  1250 TL
Hiç  yataklı Tren ile  seyahat ettiniz mi ? Bir hatırlayın bakalım en son ne zaman kartopu oynadınız?    Değişik bir deneyim ve macera için yola çıkıyoruz.…

31.03 ve 01 – 05 - 09 - 10 – 15 – 19 Nisan Hareketli – Uçak İle Gidiş Tren İle Dönüş / 4 gece  & 5 gün  
Sarıkamış & Ani Harabeleri & Çıldır Gölü & Kaz Kızartması & Kartopu Savaşları

1.GÜN       İstanbul – Kars 
Sabiha Gökçen Havalimanı 12.00 buluşma , Anadolu Jet TK 7300 13.50 tarifeli sefer ile Kars'a hareket.
Kars havalimanın da bekleyen transfer aracımız ile Kars Şehir turu yapıyoruz. Şehir turu esnasında  Geniş cadde ve sokakları ile Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılan binalar , Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Şehir turu sonrasında  Kars tan  meşhur gravyer peyniri  ve Bal alışverişi yapabilmek adına verilecek serbest  zamanın ardından  otelimize dönüş , akşam yemeği ve konaklama.

2.GÜN       Kars – Ani Harabeleri
Sabah otel'de alınan kahvaltı sonrası Unesco Dünya Miras listesine eklenen, 1001 kilise şehri veya 40 kapılı şehir diye de adlandırılan Ani Harabelerini görmek üzere hareket ediyoruz. Günümüz Ermenistan sınırını oluşturan Arpaçay’ın yanı başında kurulu Ocaklı köyünde buluna ören yerinde; Tigran Honents Kilisesi, Ani Katedrali, Bakireler Manastırı, Manuçehr Camii görülecek anıtsal yapılar arasındadır.  Kar altında daha da etkileyici olan Ani'yi dolaşarak fotoğrafladıktan sonra  kısa bir çay/kahve molası sonrası özel aracımızla birlikte yörenin masalsı gölü olan 2000 m yükseklikteki Çıldır Gölü’ne doğru hareket. Öğlen yemeğimizi göl kenarında bulunan meşhur balıkçı restaurantların'da grupça aldıktan sonra burada dilerseniz buz tutmuş gölün üzerinde dolaşarak bu güzelliği fotoğraflayabilir dilerseniz de  göl üzerinde troykalar ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.. Yemek sonrasında Kars sokaklarında hep beraber kartopu savaşı 

3.GÜN      Çıldır Gölü 
Otelimizde alınan sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile Çanakkale’den sonra Savaş ve Kayak Turizmi için ideal bir yer olan, Dünyada Alplerden sonra en kaliteli kristalize kar potansiyeline sahip Sarıkamış ilçesi için yola çıkıyoruz. Yol üzerinde 90.000 askerin donarak şehit olduğunu gösterir temsili Sarıkamış Şehitler Anıtında fotoğraf molası veriyoruz. Yol durumuna göre Rus Çarı II. Nikolay’ın oğlu için yaptırdığı, çivi kullanılmadan yapılan meşhur Katerina Av köşkünü ve hemen önündeki Cer Atölyelerini görüp Sarıkamış Kayak Merkezine doğru yola çıkıyoruz. Öğlen yemeğini kar üzerinde sucuk ekmek şeklinde aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrası otelimize dönüş ve konaklama.

4.GÜN     Kars – Doğu Ekspresi Tren Ankara
Sabah otel'de alınan erken kahvaltı sonrası  saat 08:00 de Kars  Garından  Doğu Ekspresine binmek üzere otel'den ayrılıyoruz.Çalacak olan  o meşhur  düdük  sesi ile  hayalini kurduğumuz  keyifli eğlenceli  güzel bir gündüz yolculuğu.. Gece boyunca Anadolu'nun irili ufakli kasabalarından geçerken ,arzu ettiğiniz takdirde yemekli  vagonda 'da akşam yemeğinizi alabilirsiniz  Konaklama  bu gece trendeki  yataklı kompartımanda.

5.GÜN     Ankara  - İstanbul
Sabah Ankara Irmak tren garında bizi bekleyen transfer aracımız ile  İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Kadıköy - Mecidiyeköy ve Bakırköy'e bir sonraki turumuzda görüşmek üzere misafirlerimizi bırakıyoruz..

TUR  ÜCRETİNE  DAHİL  OLAN  HİZMETLER                                          
 • Ankara  – İstanbul  Ulaşım ücreti. 
 • Kars  - Ankara Doğu Ekspresi yataklı Tren ücreti 
 • İstanbul - Kars Anadolu Jet tek yön ekonomik Uçak Bileti 
 • Kars  Sim-Er  Hotel’de  3 gece yarım pansiyon konaklama (sabah ve akşam )
 • Programda  belirtilen  tüm çevre  gezileri.
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası 
 • Profesyonel  Rehberlik Hizmetleri ,
 • Müze ve ören  yeri  giriş ücretleri 
TUR  ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER  
 • Öğlen  yemekleri  ve  tüm  yemekler  esnasında  alınan  içecekler.
 • Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej  biniş ücretleri
 • Çıldır Gölünde atlı kızak  gezisi
Ek Hizmet Bedeli:
* 0 – 2 yaş çocuk 2  büyük ile aynı oda’da kaldığı takdirde 300 tl ücretlerini acenteye ödemeleri gerekmektedir.
* 3-12 yaş çocuklar  1350 tl  ücreti acenteye ödemeleri gerekmektedir.
* Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz acentemize  400 tl fark ödemelidir.


Tren İle Gidiş & Uçak İle Dönüş

02.04 ve 15.04 Hareketli  /  4 Gece 5 Gün / 3 Gece Otel - 1 Gece Tren Yataklı Vagon
Sarıkamış & Ani Harabeleri & Çıldır Gölü & Kaz Kızartması & Kartopu Savaşları

1.GÜN       İstanbul – Ankara – Doğu Ekspresi  ile KARS 
9.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü  - 09.30 Mecidiyeköy Doğtaş Önü  - 10.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı - 10.20 Kartal Köprüsü - 11.00 İzmit Halk Evi Önünden alınacak misafirlerimiz ile beraber Hola Turizm aracı ile Ankara'ya doğru hareket ediyoruz. Akşam  üzeri  saat 17:00 de ilk yolculuğumuzun sonu ve Ankara ya varış... Saat 17:30 da Ankara  Garından  Doğu Ekspresine binmek üzere hareket ( Tren hatlarındaki çalışmalar sebebi ile Doğu Ekspresi  Irmak İstasyonundan kalkmaktadır. TCDD  Ankara Garı  ile  Irmak İstasyonu arasında  otobüs transferi  sağlanmaktadır.) Saat 19:30 da  çalacak olan  o meşhur  düdük  sesi ile  hayalini kurduğumuz  keyifli eğlenceli  güzel bir gece yolculuğu.. Gece boyunca Anadolu'nun irili ufaklı  kasabalarından geçerken ,arzu ettiğiniz takdirde yemekli  vagonda 'da akşam yemeğinizi alabilirsiniz  Konaklama  bu gece trendeki  yataklı kompartımanda.

2.GÜN      Tren Yolculuğu - Kars
Tam gün buyunca  Doğu Ekspresin'de  sürecek yolculuğumuzda  güzel  Anadolu manzaraları eşliğinde bol bol fotoğraf çekme  ve  grupça sohbet  - eğlence  imkanı .Akşam saat 18:00 de Kars Garına varışımızı takiben otelimize transfer  , akşam yemeği  ve konaklama  Sim-er Hotel'de .

3.GÜN     Ani Harabeleri – Çıldır Gölü 
Sabah otel'de alınan kahvaltı sonrası Unesco Dünya Miras listesine eklenen, 1001 kilise şehri veya 40 kapılı şehir diye de adlandırılan Ani Harabelerini görmek üzere hareket ediyoruz. Günümüz Ermenistan sınırını oluşturan Arpaçay’ın yanı başında kurulu Ocaklı köyünde buluna ören yerinde; Tigran Honents Kilisesi, Ani Katedrali, Bakireler Manastırı, Manuçehr Camii görülecek anıtsal yapılar arasındadır.  Kar altında daha da etkileyici olan Ani'yi dolaşarak fotoğrafladıktan sonra  kısa bir çay/kahve molası sonrası özel aracımızla birlikte yörenin masalsı gölü olan 2000 m yükseklikteki Çıldır Gölü’ne doğru hareket. Öğlen yemeğimizi göl kenarında bulunan meşhur balıkçı restaurantların'da grupça aldıktan sonra burada dilerseniz buz tutmuş gölün üzerinde dolaşarak bu güzelliği fotoğraflayabilir dilerseniz de  göl üzerinde troykalar ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sonrasında Kars’a hareket , otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.. Yemek sonrasında Kars sokaklarında hep beraber kartopu savaşı yapıyoruz.

4.GÜN     Kars
Otelimizde alınan sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile Çanakkale’den sonra Savaş ve Kayak Turizmi için ideal bir yer olan, Dünyada Alplerden sonra en kaliteli kristalize kar potansiyeline sahip Sarıkamış ilçesi için yola çıkıyoruz. Yol üzerinde 90.000 askerin donarak şehit olduğunu gösterir temsili Sarıkamış Şehitler Anıtında fotoğraf molası veriyoruz. Yol durumuna göre Rus Çarı II. Nikolay’ın oğlu için yaptırdığı, çivi kullanılmadan yapılan meşhur Katerina Av köşkünü ve hemen önündeki Cer Atölyelerini görüp Sarıkamış Kayak Merkezine doğru yola çıkıyoruz. Öğlen yemeğini kar üzerinde sucuk ekmek şeklinde aldıktan sonra Kars şehir merkezine  doğru hareket ediyoruz. Aracımız ile yapacağımız  şehir turu esnasında  Geniş cadde ve sokakları ile Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılan binalar , Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Şehir turu sonrasında  Kars tan  meşhur gravyer peyniri  ve Bal alışverişi yapabilmek adına verilecek serbest  zamanın ardından  otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

5.GÜN     Kars - İstanbul
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Serbest zaman veriyoruz.Anadolu Jet TK  7301 Tarifeli seferi ile 16.30 uçağına binmek üzere saat  14.30 ‘da Kars Harakani Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz .Yaklaşık 2 saatlik uçuşumuzun ardından İstanbul  Sabiha Gökçen havalimanına iniş ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

İstanbul Havalimanı Dönüş İsteyen gruplarımız acentemiz ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Fırsat Seçenekleri,
 • 15 Nisan 2019 hareketli tren ile gidiş & uçak ile dönüş 4 gece 5 gün Kars turu 1190 TL
 • 02 Nisan 2019 hareketli tren ile gidiş & uçak ile dönüş 4 gece 5 gün Kars turu 1390 TL
TUR  ÜCRETİNE  DAHİL  OLAN  HİZMETLER                                          
 • İstanbul –Ankara  27 Kişilik Transfer Araçlarımız ile Ulaşım  
 • Ankara-Kars  Doğu Ekspresi  yataklı Tren ücreti ( Kompartımanlar 2 Kişiliktir )
 • Kars-İstanbul  Anadolu Jet  tek yön ekonomik Uçak Bileti 
 • Kars  Sim-Er  Hotel ’de  3 gece yarım pansiyon konaklama (sabah ve akşam )
 • Programda  belirtilen  tüm çevre  gezileri.
 • Mesleki  Sorumluluk Sigortası 
 • Profesyonel  Rehberlik Hizmetleri ,
TUR  ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER  
 • Öğlen  yemekleri  ve  tüm  yemekler  esnasında  alınan  içecekler.
 • Müze ve ören  yeri  giriş ücretleri 
 • Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej  biniş ücretleri
 • Çıldır Gölünde atlı kızak  gezisi
Ek Hizmet Bedeli:
 • 0 – 2 yaş çocuk 2  büyük ile aynı oda’da kaldığı takdirde 300 tl ücretlerini acenteye ödemeleri gerekmektedir.
 • 3-12 yaş çocuklar  1350 tl  ücreti acenteye ödemeleri gerekmektedir.
 • Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz acentemize  400 tl fark ödemelidir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31.03 - 01- 02- 05 - 09- 10 – 15-19 Nisan 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

0 – 2 yaş çocuk 2  büyük ile aynı oda’da kaldığı takdirde 300 tl ücretlerini acenteye ödemeleri gerekmektedir.


3-12 yaş çocuklar  1350 tl  ücreti acenteye ödemeleri gerekmektedir.


Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz acentemize  400 tl fark ödemelidir.


Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :  0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 21 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.İPTAL BEDELLERİNDE UÇAK İADESİ YAPILMAMAKTADIR.

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: