Twitter
SINIRLI SAYIDA 08, 22, Mart & 2018 Hareket... 3 Gece
Ref No : 186381
1399,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

BARCELONA

Pegasus Havayolları TarifeliSeferi ile…

08, 22, Mart & 2018 Hareket... 3 Gece

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

01.Gün                 İSTANBUL – BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı DışHatlar Gidiş Terminali’nde saat 08.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından PegasusHavayolları’nın PC 1091 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:50’de Barcelona’yahareket. Yerel saat ile 12:35’te Barcelona’ya varış. Alandabizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimizyerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof KolombHeykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğuMont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinizedönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiziçin ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu (35 Euro). Barcelona hakkında turistik çok şeyduydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olanyerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızıöneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Realbulunmaktadır. Geceleme otelimizde.

02.Gün                 BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu edenmisafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona İkonlarıturuna (55 Euro) katılabilirler. İlkdurağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’ndeyer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemliöncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’ninyarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine desahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı içininşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimariyapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butikçikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Dahasonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabınageçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve KatedralMeydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuşYahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemenyanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, PlazaReial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de laBoqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerekkeşfedeceğimiz yerler. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra olarak düzenlenecek Flamenco turu(55 Euro). Tur sonrası otelinize transfer ve gecelemeotelinizde.

03.Gün                 BARCELONA

Sabah kahvaltısonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecekolan Girona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro)katılabilirler.Girona & Figueras & Dali Müzesiturumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali veYahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesiziyaret edilecektir. Tur sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

04.Gün                 BARCELONA –İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odalarınboşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanınatransfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra, PegasusHavayolları’nın PC 1092 sefer sayılı uçağı ile saat 12:35’te İstanbul’ahareket. Yerel saat ile 18:25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 Avantajlı ekstra geziler : 210 euro yerine indirim ile 190 EURO!!!

Barcelonave Lokal  Mahalleler Gece Turu (35 Euro) + Gerona&Figueras & Dali Müzesi Turu  (65 Euro)

Barcelonaİkonları Turu (55 Euro) + FlamencoTuru(55 Euro) = 210 Euro

(Tur esnasındalokal acente rehberine ödenir)

                                                                                       

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

? Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Barcelona- İstanbul (SAW) uçak bileti,

? Havalimanı vergileri vehizmetleri bedeli,

? Belirtilen kategori oteldetoplam 3 gece oda kahvaltı konaklama,

? Alan/Otel/Alan transferlerive şehirlerarası transfer,

? Barcelona panoramik şehirturu,

? Otel vergileri,

? Turist şehir vergileri,

? Türkçe rehberlik hizmetleri.        

? TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası     

 

FİYATLARIMIZADAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

? Vize ücreti ve servis bedeli(120 Euro), 

? Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

? Her türlü otel ekstraları vekişisel harcamalar,

? Programda belirtilmeyen tümgezi ve turlar,

? Müze ve ören yerlerigirişleri,

? İsteğe bağlı rehber ve şoförbahşişleri,

? İsteğe bağlı özel seyahatsağlık sigortası (15 Euro )

 

***AYNI GÜN BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

ANKARA, ADANA, ANTALYA, ALANYA, BALIKESİR, BODRUM, DALAMAN,DENİZLİ, GAZİANTEP, HATAY, İZMİR,

KAYSERİ, KONYA, ORDU, SAMSUN, TRABZON

 

BİR GÜN ÖNCE BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

DİYARBAKIR, ELAZIĞ, ERCİNZAN, ERZURUM, ŞANLIURFA, VAN, MALATYA

 

*** İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup,müsaitlik alınması gerekmektedir.

***Bağlantılarımız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hatuçuş için geçerlidir.

 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat CELO TUR tarafından sizlere sunulmaktadır.

Rezervasyon için 0535 614 90 77 arayınız.

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile…
08, 22, Mart & 2018 Hareket... 3 Gece
 hareketli tur programı için geçerlidir.
Kış & İlkbahar & Yaz & Sonbahar &Ramazan Bayramı & Kurban Bayramı Fiyat ve Tarihleri için acente ile iletişime geçiniz!

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 

Konaklama 4* Eurostar Hotels vb.
(Exe Parc, Eurostar Barbera, Eurostar Executive) 

Tur tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır..

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı 120 Euro ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. Tarih seçeneklerine göre değişmektedir. Acentadan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre
değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Acenta hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. İsim değişikliliği yapılamamaktadır.
Satınalma işleminden sonra 24 saat içinde rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
CELO TUR
TR
0535 614 90 77
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: