Twitter
Bağdat Caddesi Bio Güzellik & Estetik ile İncelip Toparlanırken Gençleşin! 10 Seans Kavitasyon 200 TL Yerine 49 TL, 20 Seans Kavitasyon 350 TL Yerine 79 TL
Ref No : 10645
49,00 TL
200,00TL
liste
%76
indirim
151TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Her yeni gün; spora başlamaya, akşamları yürüyüşe çıkmaya, hatta eve egzersiz aletleri satın almaya karar verebiliyoruz fakat yeterince kararlı değiliz!

Bağdat Caddesi Bio Güzellik & Estetik ile İncelip Toparlanırken Gençleşin!

  • Bağdat Caddesi Bio Güzellik & Estetik 'te 10 Seans Kavitasyon 200 TL Yerine 49 TL
  • Bağdat Caddesi Bio Güzellik & Estetik 'te  20 Seans Kavitasyon 350 TL Yerine 79 TL

Yoğun çalışma temposu, tüm gün bilgisayar başında oturmak da bizi her geçen gün daha da miskin ve yorgun birine dönüştürüyor. Oldukça inatçı ve hırslı olmamıza rağmen, konu spor olduğu zaman aldığımız kararlardan anında vazgeçiyoruz. Egzersiz yapmadan da kilo almayacağımıza dair kendimizi kandırmaya başlıyoruz. Sonuç; diyet yapmamıza rağmen kendini bırakmış bir vücut, oturmaktan kaynaklanan selülitler ve katlanan göbek bölgesi...

Oysa teknoloji ilerledikçe, spor yapmaya üşenenler için de pratik alternatifler sunuluyor. Micro Plus ise söz konusu alternatiflerin başını çekenlerden.Micro Plus'ın sıklaşma ve inceltme etkisinin yanı sıra gençleşmeyi destekleyen bir özelliği de var. Cilt sarkmasını tedavi ederken, cildin sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardımcı olan bu cihazın etkisini ilk seansın sonucunda hissedebiliyorsunuz.

Yattığınız yerde kaslarınız çalışırken, belli bir süre zarfında da vücudunuzda gözle görülür bir sıkılaşma meydana geliyor. Böylece spor merkezine gitmeden, istediğiniz fit görünümü elde edebiliyorsunuz.

Micro Plus cihazı uygulaması sonucunda kaslar uyarılır. Bu da kan dolaşım sistemine salınım olduğu sürece kasların yaratılan enerji ihtiyacını karşılamak üzere enerji kaynağı olarak etrafındaki yağları kullanmasıyla sonuçlanır.   

Yüz liftingi yaşlanma, sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, UV ışınları, aşırı yağlanma gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma gevşeme ve kırışıklıkları önleyen mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir.


Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir.Kavitasyon Kimlere Uygulanmaz?
* Kalp hastaları ve kalp pili takanlar
* Yüksek tansiyon hastaları
* Hamile bayanlar
* Ameliyat olmuş üzerinden 6 ay geçirmemiş olanlar
* Regl döneminin ilk 3 günü
* Vücudunda platin ve implant olanlar
* Ateşli ve bulaşıcı akut hastalıkları olanlar
* Anormal bağışıklık sistemine sahip olanlar
* Cilt hastalıkları olanlar
* Kan dolaşım bozukluğu olanlar

Lenf drenajında dairesel bir cihaz yardımı ile damarlar arasında birikmiş sıvının derine edilmesi sağlanır. Ödemin atılmasında, selülit tedavisinde kullanılan ayrıca tek başına hiç bir etkisi olmayan lenf drenajı, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkisini arttırmak için yan bir uygulama olarak da kullanılır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Bio Güzellik & Estetik tarafından sunulmaktadır.

Bu fırsat 01.08.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Randevu zorunludur: 0216 363 0 305-216 363 0 615

Çalışma saatleri: 09:30 - 19:00 (Pazar günü hariç)

Kişi kendisi için en fazla 2 kupon alabilir.

Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Eposta adresinize 8 haneli "Fırsat Kodunuz" gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Adres: Bağdat Cad. Noter Sk. Şahinler Apt. No:24/4 Şaşkınbakkal/İstanbul
Tel: 0216 363 03 05 -216 363 06 15
Web: www.biolazer.com.tr


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Bio Güzellik&Estetik
Bağdat Cad. Noter Sk. Şahinler Apt. No:24/4 Şaşkınbakkal/İstanbul TR
0216 363 03 05
www.biolazer.com.tr
Adresim :
DETAY
2005 yılında faaliyete geçmiş olan Biogüzellik, profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.
Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Bio Güzellik&Estetik'in şık atmosferinde güleryüzlü, deneyimli ekibi, son teknoloji ürünü ekipmanları ve uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz.
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: