Twitter
Orjinalliğini Bozmadan, Boyatmadan Arabanızın Rengi İle Fark Yaratın! Altunizade Sonax’dan Mat Araç Kaplama için %40’lık İndirim Çeki BirlikteAlalim.Com Farkı ile Digiturk Üyelerine Özel 14,90 TL!
Ref No : 3249
14,90 TL
14,90TL
liste
%0
indirim
0TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Aracınızın boyasının çizilmesini istemiyorsunuz, aracınızın renginden sıkıldınız ya da 2. el aldığınız otomobil istediğiniz renk değil yada farklı olmak ve fark edilmek istiyorsunuz. İşte size fırsat; Altunizade Sonax ile aracınızı boyatmadan ve orjinalliğini bozmadan rengini değiştirebilin diye  %40’lık İndirim Çeki 14,90 TL!

Aracınızın boyanmasını istemiyorsunuz fakat çok farklı, olmayan bir görünüm elde etmek istiyorsunuz. Mat araç kaplama hizmeti sizin için en uygun, en profesyonel, araç modifiye işlemidir. Yurt dışında yeni yeni gelişen ülkemizde ise belirli büyük illerde yapılan mat araç kaplama aslında oldukça akılcıl bir modifiye işlemidir. Aracın orjinal boyası zedelenmeden, bozulmadan, istenirse aynı renkte istenirse farklı renklerde mat kaplama işlemleri yapılabilmektedir.

Kullanışlılığı açısından oldukça düşündürücü, farklılığı açısından tercih edilen bir uygulamadır. İstenildiği zaman sökülebilen mat araç kaplama sistemleri, farklı renk ve derinlikte kaplama ile çok daha farklı bir görünüm elde etmenize imkan tanımaktadır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Altunizade Sonax tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 1 ay süre ile geçerlidir.

Randevu ile hizmet verildiği için randevu alınması zorunludur. 0216 474 94 30

Aracın Uygulama Süresi Binek Araçlarda Ortalama 2 Gündür.

5 Yıl Garantilidir.

Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için Digiturk'e kayıtlı GSM numaranızdan 5327554386 FIRSAT Yazıp 3133'e mesaj atın. Gelen şifreyi ZQOASJ  hemen al kısmına yazıp alışverişinizi tamamlayınız. 1 kez aldiginiz şifreyi 1 ay boyunca dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Şifrenizi arkadaslarınızla paylaşıp onlarında bu firsattan yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Örnek: GSM no'nuz 537 643 43 08 olsun. FIRSAT yazıp 3133'e mesaj atın gelen şifreyi ZQOASJ hemen al kısmına yazın ve satın alma işlemini tamamlayın. Aynı şifrenizi arkadaslarınıza da verip onlarında bu hizmetten yararlanmalarını sağlayın.

Adres: Mahir İz Cad. No:7 Altunizade - İstanbul
Telefon: 0216 474 94 30
Web: www.altunizadesonax.com


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Altunizade Sonax
Mahir İz Cad. No:7 Altunizade - İstanbul TR
0216 474 94 30M
www.altunizadesonax.com
Adresim :
DETAY
ALTUNİZADE SONAX

Altunizade Sonax Uygulama Merkezi 2000 m2 alan üzerinde,2010 yılının ilk bayisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma politikasıyla beraber güler yüzlü hizmetiyle müşteri odaklı çalışmayı en iyi şekilde yürütmektedir. İnovasyonun gerekliliğinin farkında olarak hizmetlerini her geçen gün daha da ileriye taşımak için var gücüyle çalışmaktadır. Profesyonel ekibi ve güler yüzlü hizmetiyle en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmaktadır.

Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir:  


BENZER FIRSATLAR