Twitter
Bahçeşehir Akademi Royal Kozmetik’te 10 yaş Gençleşme Fırsatı! 3 Seans Radyo Frekansla Yüz Germe ve Kırışıklık Giderme 225 TL yerine sadece 49 TL!
Ref No : 1360
49,00 TL
225,00TL
liste
%78
indirim
176TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bahçeşehir Akademi Royal Kozmetik’te 10 yaş Gençleşme Fırsatı! 3  Seans Radyo Frekansla Yüz Germe ve Kırışıklık Giderme 225 TL yerine sadece 49 TL!

Akademi Royal Kozmetik’in sizlere sunuduğu bu fırsatla kendinizi en az 10 yaş gençleşmiş gibi hissedeceksiniz. Daha genç ve canlı bir görünüme kavuşacak, yüzünüzdeki kırışıklıklarınız ve çizgileriniz azalacak daha diri ve sıkı bir cilde sahip olacaksınız.
Artık ameliyata gerek kalmadan güzelleşmek mümkün!Ameliyatsız yüz germe işlemi olan yüz liftingi ile daha güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Siz de daha genç ve canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. En az 10 yaş gençleşmek ve daha da güzelleşmek isteyen hanımlar, bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Güneşin, stresin, beslenme alışkanlıklarınızın ya da yılların yüzünüzde bıraktığı izlerden arınarak taze, sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak hiç de zor değil. Akademi Royal Kozmetik’te bir bebek gibi korumaya çalıştığınız cildinizi pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşturmak, ince çizgi, kırışıklık ve yaşlanma etkilerinden uzaklaştırmak için kendinizi profesyonel ellere teslim etmeye hazır olun!
Nasıl Yararlanırım
- Bu fırsat Akademi Royal Kozmetik tarafından sizlere sunulmaktadır.

- Fırsat 3 ay süre kadar geçerlidir.

- Kişi kendi için dilediği kadar fırsat çeki alabilir.

- Randevu ile çalışıldığı için randevu alınması zorunludur.0212 672 77 33

- Bu güzellikten sevdiklerinizi de mahrum bırakmayın, Satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

- E posta adresinize 8 haneli "Güvenlik Kodunuz" gelecek.

-Gelen güvenlik kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

•    Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.

•    Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

-Adres    :
Baharkent Villa 17 No : 209 Bahçeşehir –İstanbul
-Telefon :  0212 672 77 33
-Web      :  www.akademiroyalkozmetik.com

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Akademi Royal Kozmetik
Baharkent Villa 17 No : 209 Bahçeşehir/ İstanbul TR
0212 672 77 33
www.akademiroyalkozmetik.com
Adresim :
DETAY
Yüz Radyo Frekansı

Radyo frekans yüz liftingi, cilt toparlamada ve ince çizgilerde daha ilk seanstan itibaren gözlemlenen bir etki yaratır. Cerrahiye ince bir alternatif olarak cilt yüzeyinde tam bir koruma sağlayarak cildi derinlemesine ve yüzeysel olarak ısıtarak yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroplast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle oluşan ince çizgi ve kırışıklıklarda etkin bir düzelme sağlar. Radyo frekansın yüz bölgesinde kullanım amacı kolajen dokunun uyarılarak yüzde lifting etkisi yaratmaktır. Yüz için radyo frekans uygulaması yüz germe işlemine alternatif olarak son yıllarda yaygın biçimde kullanılan Thermage işlemi gibi aynı etkiye sahiptir. Radyo frekans dalgaları ile kolajen dokunun harekete geçmesiyle cildin sıkılaşması uygulama seanslarının bitiminden sonra da 1-2 sene devam eder.
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: