Twitter
Tatil Bahçesi'nden 3 Gün "Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Turu"
Ref No : 137806
149,00 TL
319,00TL
liste
%53
indirim
170TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
DÜNYANIN 8. HARİKASI KAPADOKYA
KAPADOKYA & HACI BEKTAŞ-I VELİ TURU

ÜRGÜP – UÇHİSAR – SİNASOS – AVANOS – GÜVERCİNLİK - HACI BEKTAŞ

EN GÜZEL AŞKLAR KAPADOKYADA BAŞLAR
4 MEVSİM KAPADOKYA, BİR BAŞKADIR
4 veya 5* OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
11 EYLÜL 2015 – 10 HAZİRAN 2016 ARASI GECERLIDIR. HER CUMA AKŞAM HAREKET  - PAZAR AKŞAM DÖNÜŞ...

1.Gün : Cuma Hareket : İstanbul – İzmit – Düzce – Bolu – Ankara – Aksaray - Nevşehir
Siz Konuklarımızı Belirtilen Kalkış Noktalarından Alarak Zengin Tatil Bahçesi Araç İçi İkramları Eşliğinde Alarak Aksaray’a Olan Yolculuğumuza Başlıyoruz. Yaklaşık 8 Saat Süren Yolculuk Sonrasında Sabah Saatlerinde Aksaray Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesislerine Varış.

2.Gün : Cumartesi : Aksaray – Ihlara Vadisi – Kaymaklı Yer Altı Şehri - Üç Güzel Peri Bacaları – Ürgüp – Avanos
Verilen Mola Sonrasında Tesislerden Ayrılarak Tarihi İpek Yolu Üzerinden Kapadokya Bölgesine Hareket Ediyoruz. Selime Kasabasında Verecek Olduğumuz Fotoğraf Molası Sonrasında Yaklaşık 20 Dk Yolculuk Sonrasında Ihlara Vadisine Ulaşıyoruz. Ihlara Vadisine Müze Giriş İşlemleri Sonrasında Girişimizi Gerçekleştirerek Gezimize Başlıyoruz. Ağaçaltı Kilisesi Ve Yılanlı Kilise Gezilerimiz Sonrasında Serbest Zaman. Verilen Serbest Zaman Sonrasında Aracımız İle Ihlaradan Ayrılarak Kaymaklı İlçesine Doğru Yola Çıkıyoruz. Yol Güzergahı Üzerinde Yer Alan Nar Krater Gölüne Uğruyoruz. Sizleri Büyüleyecek Manzarayı Fotoğraf Karelerinize Aldığınız Esnada Yardımcı Rehberimizin Yapacak Olduğu Çay Kahve İkramı Sonrasında Yolculuğumuza Kaymaklıya Doğru Devam Ediyoruz. Bir Yer Altı Şehrinde Olması Gereken Tüm Özellikleri Bünyesinde Barındıran Kaymaklı Yer Altı Şehri Gezimiz Sonrasında Kaymaklıdan Ayrılıyoruz. Kaymaklıdan Yola Çıkarak Peri Bacalarına İsmini Veren Güvercinlik Vadisine Ulaşıyoruz. Güvercinlik Vadisi Gezimizi Takiben Ortahisar Kasabasında Yer Alan Dedeefendi Restaurantda Açık Büfe Öğle Yemeği Molası. (Ekstra 20 TL) Öğle Yemeği Sonrasında Ürgüp Üç Güzeller Peri Bacalarında Fotoğraf Molası… Ürgüp İçinde Panoramik Şehir Turu Yapıp Eski Kaya Mimari İşçilik Örneklerinin Bütünleştiği Kayadan Oyma Rum Evleri Ardından Sinassos Kasabasına Hareket. Sinassos Kasabasına Varış Ve Serbest Zaman. Verilen Kısa Serbest Zaman Sonrasında Aracımız İle Sinasoss Dan Ayrılarak  Turasan Şarap Mahzenlerini Gezip Bize İkram Edilen Şarapların Tadına Bakıyoruz. Alışveriş İmkanı Sonrası Otele Hareket Ediyoruz. Otele Varış Ve Giriş İşlemleri Sonrasında Akşam Yemeği Ve Konaklama Otelimizde... ( Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Türk Gecesine Katılabilirler 55 TL)

3.Gün : Pazar: Avanos – Develi Vadi - Hacı Bektaş-i veli – Ankara – İstanbul 
Oteldeki Kahvaltının Ardından Eşyalarımız İle Otelden Ayrılarak Develi Vadiye Hareket Ediyoruz. Develi Vadide Verilen Fotoğraf Molası Sonrasında Kızılırmak Deltasındaki Toprağın Avanoslu Ustaların Hünerleriyle Bütünleştiği Çanak – Çömlek Atölyelerini Ziyaret İle Turumuz Başlıyoruz. Daha Sonra Avanos İçinde Panoramik Tur Ardından Onyx Atölyelerine Uğruyoruz. Onyx Atölyelerinden Ayrılarak Bölgenin En Yüksek Noktası Olan Uçhisar Kalesine Çıkıyoruz. Uçhisar Kalesinden Ayrıldıktan Sonra Öğle Yemeği Molası. Öğle Yemeği İçin Verilen Süre Sonrasında Hacı Bektaş’a Hareket. Yaklaşık 45 Dk. Süren Yolculuk Sonrasında Hacı Bektaş’a Varış. Türbe Ziyareti Sonrasında Turumuzun Sonu Ve Geri Dönüş Yolculuğu. Kırıkkale – Ankara – İstanbul Yol Güzergahı Üzerinden İstanbul’a Varış. Siz Konuklarımızı Aldığımız Noktalara Bırakarak Turumuzun Sonu. Bir Başka Tatil Bahçesi Turunda Görüşmek Üzere Vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dâhil Olan Hizmetlerimiz
 • Programda Tüm Belirtilen Çevre Gezileri 
 • Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Zengin Tatil Bahçesi Araç İçi İkramları 
 • Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi
 • 1 Gece Yarım Pansiyon 4* veya 5* Otellerde Konaklama
 • 1 Açık Büfe Akşam Yemeği, 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Tur Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetlerimiz
 • Müze Ve Ören Yeri Girişleri (BÖLGENİN YOĞUN OLMASI SEBEBİ İLE MÜZE KARTLARINIZI İSTANBUL’DAN ALINIZ. ) 
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu TÜRSAB Seyahat Sigortası
 • Tüm Öğle Yemekleri, İlk Gün Sabah Kahvaltısı Ve Son Gün Akşam Yemeği
 • Ekstra Eğlence Ve Turlar
 • Otelde Yapılacak Ekstralar
 • Tüm Yemeklerde Alınacak İçecekler
 • Kişisel Harcamalar ve Tipler.
* Rezervasyon Esnasında Zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik, Otopark Ve Diğer Giderler İçin Turumuza Katılan Tüm Misafirlerimizden 80 TL Alınacaktır. 00-02 Yaş Bebekler Hariç, 02 Yaş Üzeri Tüm Misafirler Ek Hizmet Bedeli Ödemek Zorundadırlar. Ek Hizmet Bedelini Tur Öncesinde Makbuz Karşılığında Şirket Hesaplarımıza Ödeyebilirsiniz. Ek Hizmet Bedeli Bir Bütün Olup Ayrılamaz. Ek Hizmet Bedelini Ödemeyen Misafirler Düzenlenen Turumuza Katılım Hakkına Sahip Olamazlar.

Turun Otelleri 
4* veya 5* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama. Tatil Bahçesi Otel ve Yolcu Arasında aracı konumdadır ve kesinlikle herhangi bir olumsuzluk da sorumlu tutulamaz. Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. TATİL BAHÇESİ yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar. 

Tavsiyelerimiz
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı, krem, dudak koruyucu krem, eldiven, mont, şemsiye, hırka, Yapacağınız alışverişler için küçük bir plaj çantası bulundurmanızı rehberlik servisimiz tavsiye etmektedir.

BAGAJ HADDİ
Tura katılım sağlayan misafirlerimize her kişi için 1 valiz ve 15 kg. sınırında bagaj kullanım hakkı verilmektedir. Bu uygulama dışında getirilen valizler araç personelimiz tarafından bagaja alınmamaktadır. Valiz içerisinde bulunabilecek yanıcı, patlayıcı ve kanun dışı yabancı madde bulunduran misafirlerimiz saptandığı takdirde personelimiz tarafından en yakın ilçe polis merkezine haber verilmektedir. Bagajlar İstanbul kalkış noktalarımızdan itibaren kilitlenir. Yolculuk esnasında ve tur esnasında iken bagajlar otele varış yapana kadar açılmaz. Lütfen tur esnasında iken personelimizden bagaj açımı ile ilgili talep de bulunmayınız.  

Bölgedeki Alışveriş Noktalarımız
 • Destiköy Çömlekçilik Avanos
 • Sayan Onyx ve Kuyum Atölyeleri Avanos
 • Turasan Şarap Fabrikası
 • Türk Gecesi Mekânı Harmandalı Restaurant veya Uranus Sarıkaya Restaurantda Gerçekleştirilmektedir.
Balon Turları (Ekstra Tur)
Anatolian Balloons veya Royal Ballloon gün doğmadan 1 saat önce otelimizden hareket ile pilotlardan bilgilendirme alırken hafif bir kahvaltı yapıyor ve sonrasında turumuza başlıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 60 – 75 dk sürecek turumuz(tamamı 3 saat olacak) otelimize transferimizle son buluyor.

Dinlenme Tesisleri ve Mola Yerleri
İzmit Mc Donalds Tesisleri Mola Süresi 15 Dk.
Kaynaşlı Tursan Tesisleri Mola Süresi 30 Dk.
Aksaray Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri Mola Süresi 45 Dk.
Kırıkkale Kalegaz Dinlenme Tesisleri Mola Süresi 30 Dk. (Dönüş Güzergahı)
Yukarıda Yer alan dinlenme tesisleri ve mola süreleri firmamızca belirlenmiştir. Personelimiz yolculuk esnasında olası bir ihtiyaç halinde artı bir mola verebilme yetkisine sahiptir.

Turlarımızda Kullanılan Otobüsler
Tatil Bahçesi Mümkün olduğunca filosunda yer alan 04 adet otobüsünü kendi turlarında kullanmaktadır. Yoğunluk durumlarında aracı partner ulaşım firmalarından araç temin etmektedir. Otobüslerin tamamı Tatil Bahçesi Turizm Transport departmanınca Denetim altındadır. Otobüsler Turizm ve Kültür Bakanlığınca Ulaştırma Bakanlığı için özel olarak sunulan D2 ve B2 Yurt içi ve yurt dışı yolcu taşıma belgesine sahip olup 2006 model ve üzeridir.

Mercedes Travego veya CITYLINER
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti. 


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bahçesi tarafından sizlere sunulmaktadır.

11 Eylül 2015 - 10 Haziran 2016 tarihleri arasında Cuma hareket,Pazar dönüş...  

Konaklama 4 veya 5 Yıldızlı Otellerde Yarım Pansiyon 2-3 Kişilik Odalarda kişi başı ücretidir. 80 TL ek hizmet beli acentaya ödenmelidir.

Tek kişilik tur farkı 50 TL

0-2 Yaş üzeri çocuklar için tur ücreti 139 TL'dir.

Tatil Bahçesi Bölge’nin Yoğunluğuna Göre Standartlara Bağlı Kalmak Koşulu İle Otelleri Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır.

Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir. YADA MİDİBÜS İLE TUR GERÇEKLEŞECEKTİR. 

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez

Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Bölgenin yoğunluğuna bağli olarak acenta oteli değiştirme hakkını saklı tutar 

Bayramlarda geçerli değildir

Rezervasyon Detayları
tatil@tatilbahcesi.com.tr veya 444 29 64/ GSM : 0541 354 34 69 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.

Gönderilen voucher aynı zamanda tur kayıt sözleşmesi olarak kabul edilmektedir. Voucher tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0216 350 09 62 Nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen voucher çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurunuz. Voucher’ını yanında Bulundurmayan Misafirlerimiz Tura Katılamayacaktır. 

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

İptal Koşulları 
REZERVASYON alındığı dönem itibariyle 3 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez.

15 GÜN Öncesine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Rezervasyon İptali Yapmamışsa REZERVASYON Haklarını Kullanmış Sayılır

Tur Esnasında
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz. 

MÜZEKART HAKKINDA BİLGİLER
Müze kart Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen ve 1 yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyareti sağlayan bir karttır. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ve türüne göre alınan ücret mukabilinde alınabilir.
TAM MÜZEKART: Fiyatı 40 TL’dir. Herhangi bir indirim şartını karşılayamayan kişiler içindir.
İNDİRİMLİ MÜZEKART: Fiyatı 25 TL’dir. 17 yaş üzeri öğrenciler, ilköğretimde çalışan öğretmenler için geçerli olup, indirimin sahip olduğu kimlik ibraz edilerek belirtilen müzelerden fotoğraflı bir kimlik kartı ile alınabilir. 

Detaylar
Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 1 Gece 2 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turun Sorumluluğu Yoktur. Tur esnasında iken araç içerisindeki düzeni bozan ve diğer misafirlerimize de rahatsız edici davranışlarda bulunan kişiler araçtan en yakın şehir merkezinde bırakılması şartıyla rehberimiz tarafından indirilme yetkisine sahiptir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Bahçesi Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatil Bahçesi Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.07.10.2013 N/S/H.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bahçesi
TR
0216 350 09 42
https://www.tatilbahcesi.com.tr
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: