Twitter
2 gece 3 gün Pegasus Havayolları ile gidiş-dönüş ulaşımlı GAP (Gaziantep-Şanlıurfa-Adıyaman) turu 1350 TL!
25.04 – 02.05 – 09.05 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206210
1350,00 TL
1700,00TL
liste
%21
indirim
350TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • gap-hola
ÖNE ÇIKANLAR
GAZİANTEP & ŞANLIURFA & ADIYAMAN TURU 
Pegasus Uçuşu ile 
Ulaşım – Çevre Gezileri – Rehberlik – Oda Kahvaltı Konaklama  Dolu Dolu  2 gece 3 gün  
Gaziantep ( 1) ,Adıyaman ( 1 ) , Birecik , Halfeti , Göbeklitepe, Rumkale , Şanlıurfa , Harran 
                                  
1.Gün  :  Şanlıurfa-Balıklıgöl-Harran - Gaziantep
05.30 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü - 06:00 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü , 06:30 Kadıköy Evlendirme dairesi otoparkı önünden misafirlerimizi alarak Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket  ediyoruz. Seçilen havayoluna istinaden  yaklaşık 2 saatlik yolculuktan sonra Şanlıurfa Gap Havalimanına iniyoruz. ( Transfer Araçları Uçuş Saatine göre planlanmaktadır. Pegasus Uçak Kalkış Saati : 08.45 
 Havalimanında Bizi Bekleyen Aracımız ile şehir turumuza başlıyoruz. İlk olarak  2015 mayıs ayında açılan Türkiyenin en büyük müzesi olma özelliğine sahip olan Göbeklitepe ve eski çağ yaşamlarına ait canlandırmalar ile Edessa mozaik alanlarını görüyoruz.Turumuzu tamamladıktan Urfa’nın en popüler ilçesi  olan Harran ile  gezimize devam ediyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski  cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz.Fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra   Şehir sınırları içinde kalan 14 peygamber ziyaretinden en önemlisi olan İbrahim Peygamber’in Doğduğu Kutsal Mağarayı, Hz. İbrahim Makamını, Ayn-ı Zeliha  Gölü’nü ve Balıklı Göl’ü görüp fotoğrafladıktan sonra  rehberimiz eşliğinde Kapalıçarşı içindeki Gümrükhan’a ulaşıyoruz.Halen aktif olan handa dileyen arkadaşlarımız otantik kafelerde oturarak ve alışveriş yaparak hanın keyfini çıkarırken dileyenlerde yerel kıyafetli Urfalıların müsaade alarak fotoğraflarını çekebilirler.Turumuzu tamamladıktan sonra Gaziantep ‘deki otelimize varış ve yerleşme.

2. Gün : Gaziantep – Halfeti – Birecik – Adıyaman                                                                                              Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  Tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesi, Zeugma Mozaik Müzesi , Mevlevihane, Savaş müzesi, bölgenin en çarpıcı özelliklerinden olan çarşılar ve sedef atölyeleri gezilerinin ardından, eski daracık sokakları ve tipik evleri  ile Bey Mahallesi,Bakırcılar Çarşısı göreceğimiz yerler arasındadır.Bölgenin en eski kahvesi olan Tahmis Kahvesinde vereceğimiz  mola sonrası Fırat nehri üzerinde kuzeyden güneye 4. baraj olan Birecik Barajı ile bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz.Burada Birecik Baraj Göl’ü üzerinde bir saat süren  tekne turuna çıkıyoruz. ( Ekstra ) Tekne turunda Rum Kale, tarihi mağara evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz  Savaşan Köyünü gezdikten sonra Türkiye’nin en büyük sulama projesi olan, gövdesindeki bazalt maddenin 1919 metre yükseklikte eski bir volkanik dağ olan Karadağ'ın eteklerinden getirilen Atatürk Barajına ulaşıyoruz. Seyir terasına geçip 8 yıl gibi oldukça kısa bir zamanda bitirilen Türkiye’nin medarı iftiharı olan bu eşsiz yapıyı birde rehberimiz tarafından dinlerken baraj yapımı esnasında hayatını kaybeden işçiler için yapılan anıtı görüyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.

3. Gün : Adıyaman – Nemrut - İstanbul                                                                                                              
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Adıyaman Şehir turumuzu yapıyoruz , şehir turumuzun ardından  Kahta’ya hareket ediyoruz.Burada minibüslerimize binerek Nemrut dağı milli parkı sınırları içerisinde bulunan Karakuş Tümülüs'ü, Cendere Köprüsü, Arsemia ve Eski Kale gezilerini yapıyor ve 2150 m. yükseklikteki Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Tanrı kral Antiochos tarafından gelecek nesillere vasiyetimdir başlığı altında yazılan Nomos kitabesi eşliğinde Doğu ve Batı Terasları, Zeus Oramastes, Apollon Mithras, Herakles Artagnes, Kommagene ve koruyucu Aslan, Kartal heykellerini görüyoruz.Nemrut dağı gezimizi tamamladıktan Malatya’ya doğru hareket ediyoruz.Malatya Havalimanı’na varışımıza istinaden Pegasus  Tarifeli  21.40  uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuyoruz.Havalimanında bizi bekleyen servis araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER                                                                                                                        
  • 1 Gece Adıyaman Hilton Otel v.benzeri 
  • 1 Gece Gaziantep Safir Otel ve benzeri  oda kahvaltı konaklama
  • Pegasus Havayolu ile gidiş dönüş  ekonomik uçak bileti
  • İstanbul – Sabiha Gökçen Havalimanı  - İstanbul Transferi
  • Nemrut dağına minibüslerle çıkış 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER                                                                                                                
  • Tüm Öğle ve Akşam  yemekleri   ve Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Şahsi  Harcamalar , Otel ekstraları
  • Tüm müze ve Ören Yeri  Giriş ücretleri                                                                                                              Halfeti de isteğe bağlı yapılabilecek olan Rum Kale tekne gezisi  !!!!! 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat; 25.04  – 02.05 – 09.05 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66


Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: