Twitter
Bayram dönemleri geçerli 3 gece konaklamalı 4 gün Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki & Selanik & Kavala Thassos Adası turu 999 TL!
Ramazan ve Kurban Bayramı dönemlerinde geçerlidir
Ref No : 204837
999,00 TL
1200,00TL
liste
%17
indirim
201TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Halkidiki & Selanik & Kavala Thassos Adası Turu  
Ramazan ve Kurban Bayramı Dönemi  / 3 Gece 4 Gün Konaklama

                  
Kalkış Tarihi :  19 Nisan -  27 Nisan , 03 Haziran- 04 Haziran , 10 – 11 - 12 ve 13 Ağustos

1.Gün                           
               İstanbul – Kavala Thassos                                     
Saat  21:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 21.30  Mecidiyeköy Trump Avm Önü ,Saat 22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Halkidiki ‘ye  doğru  yolculuk.

2.Gün                                                      Thassos  - Kavala     
             
Sabah erken saatlerde ekstra kahvaltı molamızın ardından Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır.Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıra dışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup ,otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.Thassos’da Limana yakın Prinos bölgesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz La Scala Beach ‘de denizin ve güzelliğin tadını çıkarıyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saate kadar vereceğimiz deniz molasının ardından Akşamüstü feribotu ile Limana doğru hareket ediyoruz.Limanda feribot beklerken dileyen misafirlerimiz bal alışverişi yapabilirler.Feribot ile geçtiğimiz Keramoti limanından konaklama yapacağımız Kavala veya İskece'deki otelimize hareket ediyoruz.

3.Gün                                                    Selanik                      
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp , 3 saatlik yolculuk ile Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları,derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleriyle korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupa’nın Maldividir.Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak ,kumsalları , plajları ile  ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz Papua Beach varış ve  Tam gün Yüzme için serbest zaman veriyoruz.Yüzme molamızın ardından Konaklama yapacağımız Selaniğe doğru hareket ediyoruz.Konaklama Selanik Otelimizde,Akşam yemekli ve müzikli taverna gecesi (ekstra kişi başı 40 € )

4.Gün                                                    Selanik - Kavala  - Ammolofoi
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Selanik şehir turumuzu yapıyoruz.  Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar, Beyaz Kule& Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası , Hamza Bey Camii, B.İskender, E.Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles,Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır.Selanik şehir turumuzun ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Yeni Mudanya'da bulunan Sueno beach plaj ve deniz turu yapıyoruz.( Minumum 25 kişi olduğu takdirde Kişi başı 15 € ) Akşam Konaklama Selanik Otelimizde.

5.Gün                                                   Kavala  - İstanbul                     
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Kavala’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.Kavala şehir turumuzda , su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia,eski & yenişehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane,ev & heykeli’nin görülmesinin ardından Kavala’nın en güzel plajlarından olan Batis Beach’e gidiyoruz. ( Giriş ve yol ücreti kiş ibaşı 5 € )Burada vereceğimiz Yüzme molamızın ardından İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks Otobüsler  ile gidiş dönüş ulaşım.
 • Selanik Amalia Otel , Metropolitan Hotel veya benzeri otelde 2 gece , 
 • Kavala  Esperia Otel,İskece Xanthi Otel  veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama.
 • Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası   , 65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti        
 • Thassos Feribot Ücreti   * Sınır geçiş masrafları, Otel Konaklama Vergileri    
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Yurtdışı çıkış fonu   :  15 Tl
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
 • Öğle ve akşam yemekleri  ve yemekler  esnasında alınacak içecekler
 • Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli     :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

 03 Haziran- 04 Haziran , 10 – 11 - 12 ve 13 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Tek kişi farkı  400 TL  ,  3-12 yaş çocuk ücreti 750  TL  olup acenteye ödenecektir

0 – 2 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

0-2 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 300 tl ödenir.

3-12 yaş grubu çocuklar  800 tl  ücreti  acentemize ödemeleri gerekmektedir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. 

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ BİLGİ;
Gezi Süresi 4 Gece 5 Gün olup 3 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 5 ( beş ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.


E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
DETAY
   
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: