Twitter
29 Ekim özel 1 gece konaklamalı Selanik-Kavala-Kalambaka turu
Ref No : 197709
579,90 TL
700,00TL
liste
%17
indirim
120,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
29 Ekime Özel 2 gece Konaklamalı 26 Ekim Hareket Selanik Kavala Kalambaka Turu 
Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü,Edessa Şelaleri & Mübadele tren istasyonu &Kalambaka&Meteora

1.Gün  Cuma Akşamı         İstanbul – İpsala – Kavala  – Selanik
Siz Konuklarımızı  21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı Önü , 21.30 Mecidiyeköy Migros Önü ( eski Ali Samiyen Stadı karşısı), 22.00 Bakırköy Ömür Plaza 22.30 de Bahçeşehir tır parkından karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cumartesi               Kipi – Kavala –Selanik-Edessa Şelaleleri & Mübadele Tren İstasyonu
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 
2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,
E. Venezelo,  P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(Selanik Şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz Edessa Şelaleleri Ve Mübadele Tren istasyonu turumuza  extra kişi başı 15 € ödeyerek katılabirliler).Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Yunan tavernası turuna katılabiliriler.

3.Gün  Pazar                Selanik – Kalambaka&Meteora          
Sabah Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Kalmabaka&Meteora turuna katılabilirler (minimum 20 katılımcı ile düzenlenir, kişi başı 30 € dur) Yunanistan'ın Kapadokya'sı Manastırlar Bölgesi Meteora'ya geziyoruz. Burada Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırı görüyoruz. Doğa harikası yapıtları inceleme fırsatı bulacağız. Kayaların tepesine rahiplerin ve rahibelerin korunma amaçlı yüzyıllar önce yaptıkları büyük manastırı gezdikten sonra Kalambaka şehir merkezinde vereceğimiz extra yemek molasının ardından Selanik’e hareket otelimize yerleşme ve serbest zaman.

4.Gün  Pazartesi           Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü       
Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket, iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  İskeçe karayolu üzerinden yolculuk , Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz fırsat koduna ilaveten acenteye 40 € fark  ödemelidir.02-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 499,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamalarda iki adet fırsat kodu satın alınmalıdır.

             
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Gidiş ve dönüş ulaşım.
  • Selanik de  Perinthos Alexandros vb otelde 2  gece oda kahvaltı konaklama.
  • Rehberlik hizmetleri
  • Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark öderler)
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler.
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
  • Sınır Geçiş,Ayakbastı,Konaklama vergileri, Kavala,Porto Lagos & Vistonida Gölü  Turu için katılımcılar kişi başı 35 € ücreti kayıt ile birlikte nakden acenteye ödemelidirler ve zorunludur.
  • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
  • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

26 Ekim 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
Abide-i Hürriyet Cad No:50 Kat:2 Daire 5 Bomonti/Şişli İstanbul TR
0212 234 32 12
Adresim :
DETAY
   
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: