Twitter
26 Aralık Beyrut Performance Sahnesi'nde Gerçekleşecek Cem Karaca Yol Arkadaşları Konserine Biletler 20 TL!
Ref No : 184969
20,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Cem Karaca, sesiyle, müziğiyle ve kişiliğiyle Türkiye’nin unutulmaz sanatçılarından birisi. Cem Karaca vefat etmeden önce sahnede ona eşlik eden orkestra ve Mahmut Özen’in yorumladığı Cem Karaca şarkıları ile ölüm yıl dönümünde hep beraber Cem Karaca şarkılarını söyleyelim.


Orkestra üyelerine dair…


Mahmut Özen


Müziğe İstanbul Belediyesi Konservatuarı’na girerek başladı. 80’li yıllarda kurdukları Denge isimli grupla birçok rock konserleri verdiler. Çeşitli gruplarda profesyonel olarak sahneler aldı. Kurduğu ada grubu ile 7 sene beraber çalıştı. 2002yılından beri Volkan Konak ile çalışmaktadır.


Niyaz İsmailov


1984 yılında Bakü/Azerbaycan'da doğdu. Müzikle ilk tanışması çok değerli bir müzisyen olan babası Firuz İsmailov ve 6 yaşında başladığı müzik okulu sayesinde oldu. 1996 yılında İstanbul’a gelen sanatçı eğitimine burada devam etti. 2000 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’ne girdi. Aynı yıllardan günümüze aralarında Fatih Erkoç, Erol Evgin, Emre Altuğ, Murat Boz, Işın Karaca gibi pek çok sanatçıya sahnede eşlik etmiş ve profesyonel kariyerine bu şekilde devam etmektedir.


Bülent Ay


1977 İstanbul doğumlu sanatçı Haydarpaşa Lisesindeki öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera – Şan Bölümü’ne girdi. Öğrenimi süresince solist ve gitarist olarak, İstanbul ve Antalya’da sahne aldı. Takip eden yıllarda Leman Sam, Edip Akbayram, Rafet El roman ve Emre Altuğ gibi birçok isimle çalıştı. 2008 yılında dünyada daha önce farklı ülkelerde yayınlanmış¸ Türkiye – İstanbul konulu şarkıların olduğu “Songs for I·stanbul” albümünde solist olarak yer aldı. 2009 yılından itibaren Murat Boz, Ferhat Göçer, Emre Altuğ  gibi birçok sanatçının albümlerinde söz yazarı olarak yer aldı. 2016 yılının başlarında sözleri Şanar Yurdatapan’a müziği Hakkı Yücel’e ait Banu Kırbağ’ın sesinden bildiğimiz “Unutulur” şarkısını yorumladı ve klip çekti. Aynı yılın eylül ayında sözleri kendisine müziği Reşit Gözdamla’ya ait “Armağan” isimli şarkıyı İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde çekilen kliple birlikte yayımladı.


Zafer Şanlı


İlk profesyonel çalışmasını üniversite öğrenciliği sırasında Ersen ve Dadaşlar’la yapmıştır. Bugüne dek Yavuz Çetin, Tarkan, Erkin Koray, Tanju Okan, Rafet El Roman, Volkan Konak, Kıraç, Emre Altuğ, Gülşen ve Erol Evgin gibi birçok isme sahnede eşlik etmiştir. Cem Karaca‘nın vefatından önceki 3 senesinde Yol Arkadaşları grubu ile sahnede Karaca'ya eşlik eden müzisyen hala aynı ekibi ile oluşturdukları Cem Karaca Şarkıları projesi ile sahne performanslarını sürdürmektedir.


Zafer Şanlı bugüne dek bir çok albümde müzisyen olarak, çeşitli albümlerde de aranjör, besteci, söz yazarı ve müzik yönetmeni çalışmalarına devam etmektedir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Beyrut Performance tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 26 Aralık  Salı Beyrut Performance'ta gerçekleşecek Cem Karaca Yol Arkadaşları  için geçerlidir.

Konser saati : 21:00-21:30

Fırsat kodları bileklik olarak size verilecektir.

ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Beyrut Performance
Kordonboyu Mah. Tekel Cad. Meltem Sokak No: 2 KARTAL / İstanbul TR TR
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: