Twitter
Merkezde 3* Hotel Madison vb 1600TL Yerine 999 TL
Ref No : 8467
999,00 TL
2000,00TL
liste
%50
indirim
1001TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
İmparator Neron'un Kulaklarını Çınlatmaya Gidiyoruz! 24 Mayıs'ta Emka Tur İle 3* Otellerde 4 Günlük Roma Turu 1400 TL Yerine Sadece 699 TL Bu Fırsatı Kaçırmayın!


  • Uzak Hotel Kişi Başı ( Palacavicchi vb ) : 699 TL
  • Merkezi Otel (Hotel Madison vb )   : 999 TL


1. Gün: (24.05.2012) : ISTANBUL - ROMA 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emka Tur kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 12:00 de buluşma. Blue Express Havayolları İle 14:15’te  Roma'ya hareket. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobuslerimiz ile şehir turumuzu yapmak üzere yola cıkıyoruz. Dünya tarihinin ve Italya'nın başkenti olan bu güzel şehirdeki turumuz esnasında Colleseum,, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanı'nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini'nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Fori dei Imperiali, Roma'nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir. Şehir Turu sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.2. Gün: (25.05.2012) : Roma
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Roma Şaheserleri turuna katılarak Roma'nın tamamını görme imkanı elde edeceklerdir. Roma Şaheserleri turumuzda taş taş üstünde bırakmadan, 4 saat boyunca yürüyerek ve araçlarımızı kullanarak her adım başı Roma'nın bir başka şaheserini görme imkanı bulabilirsiniz. Bu turumuzda ilk önce Roma'nın simgelerinden Colesseum'u, Venezia Meydanı'ndan sonra ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol Merdivenlerini ve İspanyol Meydanı'nı geziyoruz. Daha sonra Fontana di Trevi'yi (Aşk Çeşmesi) görmeye gidiyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, Roma'daki en ilginç merkezlerden olan Pantheon ve heykel ve çeşmeleriyle ünlü meşhur Navona Meydanı'na kadar yürüyoruz. Ardından Vatikan'a gidiyoruz. Burada, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro'da Rönesans'ın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo'nun şaheserlerini gördükten sonra San Pietro meydanını geziyoruz.  Sonrasında dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Castelgondolfo göller bölgesi turumuza katılabilirler. Roma'ya 20 km mesafede, Papanın yazlık sarayınında bulunduğu muhteşem manzaralı bu küçük kentin dar sokaklarında gezerken hem sevdiklerinize küçük hediyeler bakabilir hemde tablo gibi manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Turumuzun ardından otele transfer ve geceleme Roma'da otelimizde..
 Castelgondolfo : 30€ |Roma Şaheserleri Turu Kişi Başı : 25 €3. Gün: (26.05.2012) : ROMA
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli-Pompei turuna katılabilirler. Turumuz esnasında Roma'nın güneyindeki şarkılara konu olmuş Napoli'ye hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Pompei 'ye gidiyoruz. Roma İmparatorluğu'nun en büyük ticaret liman kenti Pompei'e varış ve Tarihi Pompei efsanesine yolculugumuz başlıyor. M.S 79 da Vezüv yanardağından çıkan dumanları gören halk gemilere doluşarak bir daha dönmemek üzere kaçmaya çalıştılar. 20 dakika süren sarsıntıdan sonra kabaran deniz, gemileri kızgın lavların arasına attı ve yok etti. Şehirde kalan insanlar evlere kaçtılar, volkandan çıkan ölümcül gazlar bir anda boğulmalarına sebep oluyordu. Sonra ardı ardına volkandan çıkan küller şehri örttü ve Pompei 200.000 yaşayanı ile yok oldu. Yaklaşık 2.000 yıl o görkemli evler, villalar freskler , heykeller, duvar resimleri küllere gömülü kaldı. Arkeologlar kenti keşfettiklerinde pişmiş ekmekleri fırında ve ölüme yakalananları, o anda ne yapıyorlarsa taşlaşmış şekilde buldular. Agorası, tiyatrosu ve tapınakları ile Pompei, yok olan bir kentin kazılarda ortaya çıkan müthiş kurulumu, İtalyan'ların EFES kenti. İtalyan ve Türk rehber eşliğinde bu taşlaşmış insanları görmek o günlerdeki yaşamı öğrenmek için en önemli kültür gezisi. Tabi ki yerine kurulan Napoli liman kenti, sizi Sophia Loren'in şehrine davet ediyor. Yılda yaklaşık 20 milyon turisti ağırlayan Pompei ve Napoli, uzun yıllar hafızalarınızdan çıkmayacak bir görüntü. Tur sonrası Napoli şehir merkezinde serbest zaman ardından Roma'ya geri dönüyoruz. Geceleme Roma'da otelimizde
Napoli-Pompei : 90€4. Gün: (27.05.2012) : ROMA  - ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından odaları boşaltma ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj işlemlerimizin ardından İstanbul'a hareket ve Emka Tur hizmetlerinin sonu.. Bir sonraki Emka Tur Organizasyonunda görüşmek üzere..

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Emka Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 24 Mayıs tarihindeki tur için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 219 1 888

Rezervasyon sırasında kodunuzun ilk 6 hanesini veriniz! Kodunuzun tamamını mekana gittiğinizde veriniz.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal iade yapılmaz.

Rezervasyon yapılmadığı taksdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır.

Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

Rezervasyon otel müsaitliğine göre alınır.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Emka Tur
TR
0212 219 1 888
Adresim :
DETAY
Fiyata Dahil Hizmetler:
Blue Express Tarifeli Seferi ile Sabiha Gökçen Kalkış Gidiş Dönüş Uçak Bileti
Alan – Otel – Alan Transferleri ve varışı takiben yapılacak Panoramik Şehir Turu
Zorunlu Seyahat Sigortası
Seçilecek Kategori Hotel’de 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Asistanlık Hizmetleri Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Seyahat Sağlık Sigortası ( 15 Eur )
Vize Ücreti: 125 Eur
Gecelik Kişi Başı 3 Eur olan Roma Şehir Vergisi ( Yolcu tarafından resepsiyona ödenir )
Belirtilen Ekstra Turlar
Öğle ve Akşam Yemekleri

NOTLAR
EMKATUR havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. EMKATUR konsolosluk ile müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize alımı ve vize süresi konusunda garanti verememektedir.Her türlü soru ve önerileriniz için seyahat danışmanınıza başvurabilirsiniz.
Tur kapsamı dahilinde belirtilen oteller, rezervasyon talepleri ve otel müsaitliğine bağlı olarak aynı veya aynı standartta bulunmadığı takdirde daha üst standartlarda benzer bir otelle değiştirilebilir. Bu tür durumlarda ilgili bilgilendirme tarafınıza 48 saat kala yapılacaktır.
Turda yeterli katılım olmadıgında 2 gun kalaya kadar EMKATUR turu iptal edebilme hakkına sahiptir.Bu Durumda Yolcuların ödemiş olduğu tur bedeli iptal tarihinden itibaren 10 gün içinde iade edilir,vize hizmet bedelleri,vize harçları ve sigorta bedeli bu kapsamda iade edilemez.

VİZE
Bu turda normal pasaporta vize gerekli, yeşil pasaporta ise vize gerekli değildir. Vize başvurusu için tur başlangıç tarihi itibari ile en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. EMKATUR konsolosluk ile müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize alımı ve vize süresi konusunda garanti verememektedir.Her türlü soru ve önerileriniz için seyahat danışmanınıza başvurabilirsiniz.
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: