Twitter
23 Nisan özel THY ile ulaşım dahil 3 gece konaklamalı 4 gün "Gaziantep-Adıyaman-Şanlıurfa" turu 1690 TL!
20 Nisan 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 204897
1690,00 TL
2200,00TL
liste
%23
indirim
510TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
23 NİSAN THY TARİFELİ SEFERİ İLE
GAZİANTEP & ADIYAMAN & ŞANLIURFA TURU
Ulaşım – Çevre Gezileri – Rehberlik – Oda Kahvaltı Konaklama Dolu Dolu 3 gece 4 gün
Gaziantep (1),Adıyaman (1), Nemrut , Göbeklitepe, Harran,Şanlıurfa ( 1 ) 

1.Gün : 20.04.2019 İstanbul – Gaziantep
06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 06.20 Mecidiyeköy Trump Avm Önü , 06.45 Merter Migros Önünden misafirlerimizi transfer aracımız ile alıp İstanbul Havalimanına hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra TK2224 THY tarifeli 08 :50 uçağıyla yaklaşık 1,5 saatlik yolculuktan sonra Gaziantep Havalimanına iniyoruz.Doya doya yaşanacak bir Antep turumuzda ;Zeugma Mozaik Müzesi,Antep Kalesi,Cam Müzesi,Mutfak Müzesi,eski daracık sokakları ve tipik evleri ile Bey Mahallesi,Bakırcılar Çarşısı göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile Meşhur Antep mutfağını tatmak adına ekstra restaurant’a gidiyoruz.

2. Gün : 21.04.2019 Adıyaman-Nemrut Dağı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Adıyamana doğru hareket ediyoruz.Adıyaman şehir turumuzu tamamladıktan sonra minibüslerimize binerek Kâhta ilçesi üzerinden Nemrut dağı milli parkı sınırları içerisinde bulunan Karakuş Tümülüs'ü, Cendere Köprüsü, Arsemia ve Eski Kale gezilerini yapıyor ve 2150 m. yükseklikteki Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Tanrı kral Antiochos tarafından gelecek nesillere vasiyetimdir başlığı altında yazılan Nomos kitabesi eşliğinde Doğu ve Batı Terasları, Zeus Oramastes, Apollon Mithras, Herakles Artagnes, Kommagene ve koruyucu Aslan, Kartal heykellerini görüyoruz.Nemrut dağı gezimizi tamamladıktan sonra otelimize varıyoruz.

3. Gün : 22.04.2019 Adıyaman – Halfeti – Birecik - Şanlıurfa
Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası Türkiye’nin en büyük sulama projesi olan, gövdesindeki bazalt maddenin 1919 metre yükseklikte eski bir volkanik dağ olan Karadağ'ın eteklerinden getirilen Atatürk Barajına ulaşıyoruz. Seyir terasına geçip 8 yıl gibi oldukça kısa bir zamanda bitirilen Türkiye’nin medarı iftiharı olan bu eşsiz yapıyı birde rehberimiz tarafından dinlerken baraj yapımı esnasında hayatını kaybeden işçiler için yapılan anıtı görüyoruz.Daha sonra Halfeti ve Birecik ‘e doğru yola çıkıyoruz, Türkiye’nin yapıldığı tarih itibarı ile en uzun betonarme köprüsü olan Birecik köprüsünü fotoğrafladıktan sonra ,nesli tükenmekte olan kelaynak kuşlarının ziyareti ve yaşam öykülerinin dinlenmesi. Yeni Halfeti’nin görülmesinin ardından eski Halfeti’nin gezilmesi. Eski Halfeti de isteğe bağlı olarak planlanacak tekne gezisi esnasında Fırat ırmağı üzerinde nazlı nazlı dolaşan tekneler ile Rumkale ve Savaştepe köyünü gördükten sonra Şanlıurfadaki otelimize varış ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Yemek ve Müzikli Sıra Gecesine katılabilirsiniz.

4. Gün: 23.04.2019 Göbeklitepe – Harran - Şanlıurfa
Sabah otel'de alınan erken kahvaltı sonrasında İlk olarak 2015 mayıs ayında açılan Türkiyenin en büyük müzesi olma özelliğine sahip olan Göbeklitepe ve eski çağ yaşamlarına ait canlandırmalar ile Edessa mozaik alanlarını görüyoruz.Turumuzu tamamladıktan Urfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz.Fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra Urfa ‘ ya hareket ve Urfa şehir turumuz esnasında ; Şehir sınırları içinde kalan 14 peygamber ziyaretinden en önemlisi olan İbrahim Peygamber’in Doğduğu Kutsal Mağarayı, Hz. İbrahim Makamını, Ayn-ı Zeliha Gölü’nü ve Balıklı Göl’ü görüp fotoğrafladıktan sonra rehberimiz eşliğinde Kapalıçarşı içindeki Gümrükhan’a ulaşıyoruz.Halen aktif olan handa dileyen arkadaşlarımız otantik kafelerde oturarak ve alışveriş yaparak hanın keyfini çıkarırken dileyenlerde yerel kıyafetli Urfalıların müsaade alarak fotoğraflarını çekebilirler. Kısa bir serbest zaman sonrası THY havayollarının TK 2249 saat 22.20 tarifeli seferi ile İstanbul’a varıyoruz.Havalimanında bizi bekleyen servis aracımız ile siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.
 
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 1 Gece Gaziantep Şirehan Otel ve Benzeri Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Adıyaman White Star Otel ve benzeri Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Şanlıurfa Dedeman Otel ve benzeri Otel oda kahvaltı konaklama
 • THY Yolları ile gidiş dönüş ekonomik uçak bileti
 • Profesyonel Rehberlerlik Hizmetleri
 • Lüks Model Midibus araçlar ile ulaşım
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • İstanbul – Havaalanı - İstanbul Transferi * Nemrut dağına minibüslerle çıkış ücreti
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Öğle ve Akşam yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Şahsi Harcamalar , Otel ekstraları / * Tüm müze ve Ören Yeri Giriş ücretleri
 • Halfeti de isteğe bağlı yapılabilecek olan Rum Kale tekne gezisi !!!!!
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat;20 Nisan 2019  hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: