Twitter
1 gece 2 gün Boyalık Beach Resort Hotel’de YP konaklama+Otobüsle ulaşım dahil Çeşme Alaçatı Ot Festivali
Ref No : 171026
349,00 TL
500,00TL
liste
%30
indirim
151TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Alaçatı doğasının zenginliğini, otlarının çeşitliliğini tanıtmak ve bu otlarla pişirilen geleneksel yemeklerinin kaybolmaması için her yıl harika bir festival düzenleniyor.


Alaçatı’yı bahar tazeliğinde yaşayabilmek bir ayrıcalık! Bu nedenle her bahar, doğanın uyandığı, bin bir çeşit otun çevremizi bezediği bir dönemdeki bu festival, kaçırmaya gelmez.


Alaçatı’nın doğallığına, kucaklayıcı sıcaklığına kaynatılmış reçellerin, bin bir otla yapılmış yemeklerin, böreklerin üzerine serpilmiş çörekotlarının kokusu festivale karışıyor…


Fırsat Seçenekleri;

 • SINIRLI SAYIDA 1 gece 2 gün Boyalık Beach Resort Hotel’de YP konaklama+Otobüsle ulaşım dahil Çeşme Alaçatı Ot Festivali turu 329 TL

 • 1 gece 2 gün Boyalık Beach Resort Hotel’de YP konaklama+Otobüsle ulaşım dahil Çeşme Alaçatı Ot Festivali turu 349 TL

 • 1 gece 2 gün Boyalık Beach Resort Hotel’de YP konaklama+Uçakla ulaşım dahil Çeşme Alaçatı Ot Festivali turu 599 TL

 • 2 gece 3 gün  Kemerlihan Deluxe Hotel’de oda kahvaltı konaklama+Uçakla ulaşım dahil Çeşme Alaçatı Ot Festivali turu 799TL

OTOBÜSLE ULAŞIM
İSTANBUL, YALOVA, BURSA, BALIKESİR ÇIKIŞLI
ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU
07 Nisan ’17 – 09 Nisan ‘17
5* BOYALIK BEACH RESORT HOTELDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA DÂHİL
2 GÜN / 1 GECE
EK HİZMET BEDELİ TOPLANILMAMAKTADIR!

1.Gün: Cuma Akşamı : 7 Nisan 2017 : İstanbul - Bursa – İzmir – Alaçatı
Siz Konuklarımızı Belirtilen Kalkış noktalarımız; 23:00 Bakırköy Ömür Plaza Önü, 23:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 00:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 00:15 Kartal Yemek Center, 00:30 Çayırova Mc Donalds, 02:00 Bursa Özdilek Avm Önünden Alarak Zengin Tatil Bahçesi Araç içi ikramları eşliğinde yaklaşık olarak 8 saat sürecek olan Çeşme yolculuğumuza başlıyoruz. 

2.Gün: Cumartesi: 8 Nisan 2017 : Çeşme – Alaçatı 
Sabah saatlerinde çeşme bölgesine ulaşarak Sabah kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. Ekstra olarak alacak olduğunuz Ege Kahvaltısının ardından Alaçatı turumuza başlamak üzere aracımız ile hareket ediyor ve gezimize öncelikle Alaçatı Port bölgesi ile başlıyoruz. Port bölgesi hem manzarası hem de içerisinde yer alan işletmeler ile sizleri büyüleyecek güzellikte. Bu eşsiz bölgeyi fotoğraf karelerimize alıyoruz. Alaçatı Port Bölgesinde günün 24 saat devam etmiş olduğunu da unutmayalım. Sörf merkezi olmasının yanı sıra bünyesinde yer alan restaurant ve gece kulüplerinin dikkatinizi çekeceğinizden eminiz.  Alaçatı Port bölgesinden ayrılarak Alaçatı Köy içine doğru aracımız ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında Rehberimiz sizlere bölge ile alakalı hem tarihi hem de turistik bilgileri aktarmaya başlıyor. Eminiz ki alacak olduğunuz bu bilgiler sonrasında Alaçatı Merakı sizleri Alaçatı Sevdalısı yapacaktır. Gezimiz esnasında Hacımemiş Camii, Taş Kahve, Tarihi Çarşı, Eski Kilise, Her Hafta Cumartesi Günü Kurulan Meşhur Alaçatı Sosyete Pazarı, Alaçatı sokakları, evleri, konakları ve meydanı gezilecek mekânlar arasında yer almaktadır. Gezimizin ardından otobüsümüz eşliğinde otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varış ve kısa bir dinlenmenin ardından siz konuklarımız ile birlikte Alaçatı Otel festivalinin düzenlenmiş olduğu alana hareket. Varışımızın ardından serbest zaman. Belirtilen serbest zaman sonrasında buluşma ve otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (5* Boyalık Beach Resort Hotel)

Ot Festivali Hakkında Kısa Bilgilendirme
Festival, saat 13.00’de festival korteji yürüyüşüyle başlamaktadır. Yürüyüşte, yerel giysiler giymiş halk, doğadan topladıkları çeşit çeşit otlarını araçlara yüklemiş kadınlar, Alaçatılı antikacıların dizayn ettiği araçlar, kısaca 7’den 70’e tüm Alaçatılılar ve konuklar yer almaktadır. Kortej yürüyüşünün ardından, Pazaryeri Meydanında klasik müzik grubu festival konseri vermektedir. Aynı mekânda konserin ardından tüm Alaçatılılar’a ve konuklarımıza açık festival resepsiyonu verilecek. Akşam ise, amatör gurmeler tarafından hazırlanacak Ege yemekleri, sponsorlar ve jüri üyelerinin beğenisine sunulacak. Festival boyunca bol bol fotoğraf çekebilir ve Yöresel değerlerimizin farkına varabilirsiniz.

3.Gün : Pazar : 9 Nisan 2017 : Alaçatı Çeşme 
Sabah otelde alacak olduğumuz kahvaltı sonrasında Çeşme Merkeze hareket ediyoruz. Çeşme’ye varış ve sonrasında ise çeşme gezimizin başlangıcı. Gezimiz esnasında Çeşme Sokakları, Kilise, Kervansaray, Kale, Liman, Port, Anfi Tiyatro görülecek yerler arasındadır. Gezimizin sonuna doğru sahil kordonunda yapacağımız kısa bir yürüyüşün sonrasında Bölgenin en yüksek noktasına hareket ediyoruz ve çeşme yarımadasını ayaklarımızın altında görebileceğimiz Çaka bey anıtını ziyaret ediyoruz. Anıtın bulunmuş olduğu nokta yarımadayı ayaklarımızın altında görebileceğimiz konuma sahiptir. Manzara ılıca sahili, plajı, pamucak, alaçatı, çeşme ve hatta sakız adasını ayaklarımızın altında görebileceğimiz ve aynı zamanda fotoğraf karelerimize alarak unutulmaz bir anı olarak saklayabileceğimiz güzelliktedir. Bu eşssiz manzaranın sonrasında siz konuklarımız ile birlikte Festival alanına hareket ediyoruz.  Festival alanına varış ve festival tutkusunu yaşamaya devam ediyoruz. Bugün Alaçatı’nın otlarından en çok çeşidi toplayan ve özelliklerini bilenler arasından ilk üç dereceyi alanlar belirlenecek. Ot Aşı Yarışması: Alaçatı’nın otlarıyla yemek kültür ve birikimini en güzel yansıtan üç yemek, ünlü gurmeler tarafından belirlenecek. Birincilere her sene olduğu gibi büyük altın, ikincilere yarım altın, üçüncülere ise, çeyrek altın hediye edilecek. Diğer katılımcılara ise, çeşitli armağanlar verilecek. Ayrıca yarışmaların yapıldığı saatlerde Alaçatı’da faaliyet gösteren restoranlar,  birer ürünlerini sergileyecek.  Alaçatılı üreticiler otlarını ve yemeklerini,  diğer firmalar da kendi içki ve ürünlerini tanıtmak amacıyla standlar açacaklar. Alaçatı’nın Nisan Ayında da ne kadar büyülü bir mekân olabildiğini görebilmek, ot kokusunun standlardan taşan kekik, fesleğen karanfil kokularına karıştığında nelere kadir olduğunu yaşayabilmek,  reçel, kekik balı, şarap, enginarlı pilav standlarına karışmak, daracık sokaklarda oturan yaşlıların yüzlerinde yılların göç tarihinin öyküsünü okuyabilmek için, baharın ilk günlerinde yapılacak festivale doğa dostu herkes davetli. Belirtilen serbest zaman sonrasında siz konuklarımız ile birlikte Alaçatı’dan ayrılarak geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. İzmir – Manisa – Balıkesir – Bursa - İstanbul karayolu’nu takip ederek akşam geç saatlerde Siz konuklarımızı almış olduğumuz noktalara bırakarak turumuzu sonlandırıyor bir başka Tatil Bahçesi tur programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz
 • Boyalık Beach Resort Hotel’de  1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama.
 • 1 Açık büfe sabah kahvaltısı, 1 set veya açık büfe akşam yemeği.
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri. 
 • Lüks Otobüsler eşliğinde gidiş ve dönüş ulaşım,
 • Zengin Tatil Bahçesi İkramları
 • Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Tur Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetlerimiz
 • İlk gün sabah kahvaltısı, Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği,
 • Program Haricinde Yapılacak Ekstra Harcamalar ,
 • Tüm yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Belediye veya Bakanlıklara bağlı tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Kişisel harcamalar ve tipler


UÇAKLA ULAŞIM

8. GELENEKSEL ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU
5* Boyalık Beach Resort Hotel’de Yarım Pansiyon Konaklama 
1 GECE – 2 GÜN / 8 – 9 NİSAN 2017
SUN EXPRESS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
CUMARTESİ SABAHI GİDİŞ, PAZAR AKŞAM DÖNÜŞ
1.Gün 8 Nisan 2017 Cumartesi Sabah : İstanbul - İzmir - Alaçatı
Siz değerli konuklarımızla Sabah 07:00’da Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Giden Yolcu Terminali Tatil Bahçesi Turizm Kontuarında Buluşma. Bilet ve Bagaj işlemlerimizi gerçekleştirerek Sun Express Havayollarına ait XQ9065 Tarifeli 08:35 İstanbul Sabiha Gökçen – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Uçuşumuzu Gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1 saat süren uçuşumuzun ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşarak Bagaj işlemlerimizin ardından Alanda Bizleri Bekleyen Transfer aracımız eşliğinde Alaçatı Yolculuğumuza başlıyoruz. 1 Saat süren yolculuğumuzun ardından Çeşme – Alaçatı’ya varış ve Ekstra Olarak alacak olduğunuz Kahvaltı sonrasında turumuzun başlangıcı. Turumuza Alaçatı Port bölgesi ile başlıyoruz. Port bölgesi hem manzarası hem de içerisinde yer alan işletmeler ile sizleri büyüleyecek güzellikte. Bu eşsiz bölgeyi fotoğraf karelerimize alıyoruz. Alaçatı Port Bölgesinde günün 24 saat devam etmiş olduğunu da unutmayalım. Sörf merkezi olmasının yanı sıra bünyesinde yer alan restaurant ve gece kulüplerinin dikkatinizi çekeceğinizden eminiz.  Alaçatı Port bölgesinden ayrılarak Alaçatı Köy içine doğru aracımız ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında Rehberimiz sizlere bölge ile alakalı turistik bilgileri aktarmaya başlıyor. Eminiz ki alacak olduğunuz bu bilgiler sonrasında Alaçatı Merakı sizleri Alaçatı Sevdalısı yapacaktır. Gezimiz esnasında Hacımemiş Camii, Taş Kahve, Tarihi Çarşı, Eski Kilise, Her Hafta Cumartesi Günü Kurulan Meşhur Alaçatı Sosyete Pazarı, Alaçatı sokakları, evleri, konakları ve meydanı gezilecek mekanlar arasında yer almaktadır. Gezimizin ardından otobüsümüz eşliğinde otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varış ve kısa bir dinlenmenin ardından siz konuklarımız ile birlikte Alaçatı Otel festivalinin düzenlenmiş olduğu alana hareket. Varışımızın ardından serbest zaman. Belirtilen serbest zaman sonrasında buluşma ve otelimize hareket. Konaklama otelimizde. ( 5* BOYALIK BEACH RESORT HOTEL )

2.Gün 9 Nisan 2017 Pazar : Alaçatı – Çeşme – İzmir - İstanbul
Sabah otelimizde alacak olduğumuz açık büfe kahvaltının ardından eşyalarımız ile birlikte otelimizden ayrılarak Festival alanına hareket ediyoruz. Festival alanına varış ve festival tutkusunu yaşamaya devam ediyoruz. Bugün Alaçatı’nın otlarından en çok çeşidi toplayan ve özelliklerini bilenler arasından ilk üç dereceyi alanlar belirlenecek. Ot Aşı Yarışması: Alaçatı’nın otlarıyla yemek kültür ve birikimini en güzel yansıtan üç yemek, ünlü gurmeler tarafından belirlenecek. Birincilere her sene olduğu gibi büyük altın, ikincilere yarım altın, üçüncülere ise, çeyrek altın hediye edilecek. Diğer katılımcılara ise, çeşitli armağanlar verilecek. Ayrıca yarışmaların yapıldığı saatlerde Alaçatı’da faaliyet gösteren restoranlar,  birer ürünlerini sergileyecek.  Alaçatılı üreticiler otlarını ve yemeklerini,  diğer firmalar da kendi içki ve ürünlerini tanıtmak amacıyla standlar açacaklar. Alaçatı’nın Nisan Ayında da ne kadar büyülü bir mekân olabildiğini görebilmek, ot kokusunun standlardan taşan kekik, fesleğen karanfil kokularına karıştığında nelere kadir olduğunu yaşayabilmek,  reçel, kekik balı, şarap, enginarlı pilav standlarına karışmak, daracık sokaklarda oturan yaşlıların yüzlerinde yılların göç tarihinin öyküsünü okuyabilmek için, baharın ilk günlerinde yapılacak festivale doğa dostu herkes davetli. Sonrasında Alaçatı dan ayrılarak Çeşme Merkeze hareket ediyoruz. Çeşme’ye varış ve sonrasında ise çeşme gezimizin başlangıcı. Gezimiz esnasında Çeşme Sokakları, Kervansaray, Liman, Port, Anfi Tiyatro görülecek yerler arasındadır. Gezimizin sonuna doğru sahil kordonunda yapacağımız kısa bir yürüyüşün sonrasında Bölgenin en yüksek noktasına hareket ediyoruz ve çeşme yarımadasını ayaklarımızın altında görebileceğimiz Çaka bey anıtını ziyaret ediyoruz. Anıtın bulunmuş olduğu nokta yarımadayı ayaklarımızın altında görebileceğimiz konuma sahiptir. Manzara ılıca sahili, plajı, Pamucak, Alaçatı, çeşme ve hatta sakız adasını ayaklarımızın altında görebileceğimiz ve aynı zamanda fotoğraf karelerimize alarak unutulmaz bir anı olarak saklayabileceğimiz güzelliktedir. Bu eşssiz manzaranın sonrasında siz konuklarımız ile birlikte İzmir Adnan Menderes Havaalanına hareket ve Sun Express Havayollarına ait XQ9264 20:05 Tarifeli Seferi Eşliğinde İzmir Adnan Menderes -  İstanbul Sabiha Gökçen Uçuşu. 21:30’da Sabiha Gökçen Havaalanına Ulaşıyor ve bir sonraki Tatil Bahçesi tur programında görüşebilmek üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dâhil Olan Hizmetlerimiz
 • 5* Boyalık Beach Resort Hotel’de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı, 1 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • Sun Express Havayolları İle Gidiş – Dönüş Ekonomik Sınıf Uçak Bileti,
 • Havaalanı – Otel –Havaalanı Arası Tüm Transferler,
 • TÜRSAB Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Tur Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetlerimiz
 • İlk gün sabah kahvaltısı, Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği,
 • Program Haricinde Yapılacak Ekstra Harcamalar,
 • Tüm yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Belediye veya Bakanlıklara bağlı tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Kişisel harcamalar ve tipler,
 • Ekstra Tur veya Program Haricinde Talep Edilecek Tüm Organizasyonlar,
ÖNEMLİ NOT : 
Tatil Bahçesi,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.


UÇAKLA ULAŞIM

8. GELENEKSEL ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU
Kemerlihan Deluxe Hotel’de Oda + Kahvaltı Konaklama 
2 GECE – 3 GÜN / 7 – 9 NİSAN 2017
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
CUMA SABAHI GİDİŞ, PAZAR AKŞAM DÖNÜŞ
1.Gün : 7 Nisan 2017 Cuma Sabah : İstanbul - İzmir - Alaçatı
Siz değerli konuklarımızla sabah 07:00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı iç hatlar giden yolcu terminali Tatil Bahçesi Kontuarında buluşma ve Sonrasında Check – İn İşlemlerimizi gerçekleştirerek Pegasus Havayollarına PC 2182 07:25 – 08:40 Tarifeli Seferi Eşliğinde İstanbul Sabiha Gökçen – İzmir Adnan Menderes Havalimanı Uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 1 Saat süren yolculuğumuzun sonrasında İzmir’e varış ve ardından bizleri bekleyen özel aracımızla Çeşme – Alaçatı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Çeşme’ye varışımızın sonrasında Ekstra olarak Köy Kahvaltısı için serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Alaçatı turumuza başlamak üzere aracımız ile hareket ediyor ve gezimize öncelikle Alaçatı Port bölgesi ile başlıyoruz. Port bölgesi hem manzarası hem de içerisinde yer alan işletmeler ile sizleri büyüleyecek güzellikte. Bu eşsiz bölgeyi fotoğraf karelerimize alıyoruz. Alaçatı Port Bölgesinde günün 24 saat devam etmiş olduğunu da unutmayalım. Sörf merkezi olmasının yanı sıra bünyesinde yer alan restaurant ve gece kulüplerinin dikkatinizi çekeceğinizden eminiz.  Alaçatı Port bölgesinden ayrılarak Alaçatı Köy içine doğru aracımız ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında Rehberimiz sizlere bölge ile alakalı turistik bilgileri aktarmaya başlıyor. Eminiz ki alacak olduğunuz bu bilgiler sonrasında Alaçatı Merakı sizleri Alaçatı Sevdalısı yapacaktır. Gezimiz esnasında Hacımemiş Camii, Taş Kahve, Tarihi Çarşı, Eski Kilise, Her Hafta Cumartesi Günü Kurulan Meşhur Alaçatı Sosyete Pazarı, Alaçatı sokakları, evleri, konakları ve meydanı gezilecek mekanlar arasında yer almaktadır. Gezimizin ardından serbest zaman. Serbest zaman sonrasında aracımız eşliğinde otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varış Konaklama otelimizde. (ALAÇATI KEMERLİHAN DELUXE HOTEL VB)

2.Gün: 8 Nisan 2017 Cumartesi : Alaçatı Ot Festivali 
Sabah otelimizde alacak olduğumuz Set Menü kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. ( Serbest zaman esnasında misafirlerimiz ot festivali programına katılabilirler.) Serbest zaman sonrasında otelimize hareket.  Otelimize varış ve konaklama otelimizde. (ALAÇATI KEMERLİHAN DELUXE HOTEL VB)

3.Gün : 9 Nisan 2017 Pazar : Alaçatı – Çeşme – İzmir - İstanbul
Sabah otelimizde alacak olduğumuz açık büfe kahvaltının ardından Alaçatı dan ayrılarak Çeşme Merkeze hareket ediyoruz. Çeşme’ye varış ve sonrasında ise çeşme gezimizin başlangıcı. Gezimiz esnasında Çeşme Sokakları, Kervansaray, Liman, Port, Anfi Tiyatro görülecek yerler arasındadır. Gezimizin sonuna doğru sahil kordonunda yapacağımız kısa bir yürüyüşün sonrasında Bölgenin en yüksek noktasına hareket ediyoruz ve çeşme yarımadasını ayaklarımızın altında görebileceğimiz Çaka bey anıtını ziyaret ediyoruz. Anıtın bulunmuş olduğu nokta yarımadayı ayaklarımızın altında görebileceğimiz konuma sahiptir. Manzara ılıca sahili, plajı, Pamucak, Alaçatı, Çeşme ve hatta sakız adasını ayaklarımızın altında görebileceğimiz ve aynı zamanda fotoğraf karelerimize alarak unutulmaz bir anı olarak saklayabileceğimiz güzelliktedir. Çeşme gezimiz ardından Alaçatı Festival alanına hareket ediyoruz. Festival alanına varış ve festival tutkusunu yaşamaya devam ediyoruz. Bugün Alaçatı’nın otlarından en çok çeşidi toplayan ve özelliklerini bilenler arasından ilk üç dereceyi alanlar belirlenecek. Ot Aşı Yarışması Alaçatı’nın otlarıyla yemek kültür ve birikimini en güzel yansıtan üç yemek, ünlü gurmeler tarafından belirlenecek. Birincilere her sene olduğu gibi büyük altın, ikincilere yarım altın, üçüncülere ise, çeyrek altın hediye edilecek. Diğer katılımcılara ise, çeşitli armağanlar verilecek. Ayrıca yarışmaların yapıldığı saatlerde Alaçatı’da faaliyet gösteren restoranlar,  birer ürünlerini sergileyecek.  Alaçatılı üreticiler otlarını ve yemeklerini,  diğer firmalar da kendi içki ve ürünlerini tanıtmak amacıyla standlar açacaklar. Alaçatı’nın Nisan Ayında da ne kadar büyülü bir mekân olabildiğini görebilmek, ot kokusunun standlardan taşan kekik, fesleğen karanfil kokularına karıştığında nelere kadir olduğunu yaşayabilmek,  reçel, kekik balı, şarap, enginarlı pilav standlarına karışmak, daracık sokaklarda oturan yaşlıların yüzlerinde yılların göç tarihinin öyküsünü okuyabilmek için, baharın ilk günlerinde yapılacak festivale doğa dostu herkes davetli. Serbet zaman. Serbest zaman sonrasında siz konuklarımız ile birlikte İzmir Adnan Menderes Havaalanına hareket ve varış. Pegasus Havayollarının PC2209 23:20 – 00:30 tarifeli seferi eşliğinde İzmir Adnan Menderes – İstanbul Sabiha Gökçen Uçuşumuzun sonrasında İstanbul’a varış ve Bir başka Tatil Bahçesi tur programında görüşebilmek üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz
 • Alaçatı Kemerlihan Deluxe Hotel Vb. 2 Gece Oda + Kahvaltı Konaklama,
 • 2 Set Menü Sabah Kahvaltısı,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • Havaalanı – Otel - Havaalanı Arası Transferler,
 • Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti,
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetlerimiz
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı, Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri,
 • Program Haricinde Yapılacak Ekstra Harcamalar 
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Belediye Veya Bakanlıklara Bağlı Tüm Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri.
 • Kişisel Harcamalar Ve Tipler
ÖNEMLİ NOT : 
Tatil Bahçesi,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bahçesi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 7 Nisan-9 Nisan ve 8 Nisan-9 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 444 2 964 
OTOBÜS İLE ULAŞIMLI TUR DETAYLARI
Gezi Süresi 2 Gece 3 gündür Otel Konaklaması 1 Gece 2 gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Uygulanır. Tek Bir Çocuk İçin Kullanılır. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turizmin Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Tatil Bahçesi turizmde Saklıdır. Turun İptali Durumunda Tatil Bahçesi İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.30.01.2017 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR.
 
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
 
OTOBÜSLER
Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı Ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör, Bu Araçlarımızda Cep Telefonu Kullanılmaz.

UÇAKLA ULAŞIM ÖNEMLİ NOT: Tatil Bahçesi,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bahçesi
TR
444 2 964
https://www.tatilbahcesi.com.tr
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: