Twitter
2 günlük "Kartepe Kayak & Sapanca Maşukiye Doğa Turu", konaklama, ulaşım, rehberlik dahil 99 TL'den başlayan fiyatlarla!
Ref No : 97797
99,00 TL
169,00TL
liste
%41
indirim
70TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
2 günlük "Kartepe Kayak & Sapanca Maşukiye Doğa Turu"

Tur Tarihleri : Her Haftasonu (Cumartesi Sabahı Hareket-Pazar Akşam Dönüş)

Fırsat seçenekleri;
  • 2 günlük "Kartepe Kayak & Sapanca Maşukiye Turu" Kartepe Park Otel Konaklamalı 99 TL
  • 2 günlük "Kartepe Kayak & Sapanca Maşukiye Turu" 5*'lı İzmit Ramada Otel Konaklamalı 129 TL
1.Gün İstanbul – Kartepe Kayak Ve Kar Keyfi Turu: 
Bakırköy Eski Boyner Mağazası Önü: 06:30
Beşiktaş Yıldız Camisi Önü: 07:00
Kadıköy Belediyesi Karşısı         : 07:30
Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk ile Kartepe’ye varış. Planlanan varış saatimiz olan 09:00’dan itibaren kayaksever ve snowboardcılar saat 16:00’ya kadar verilen serbest zamanda yaklaşık 7 saat kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen ve doğanın tadını ve karın keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz ise kızak , karda doğa yürüyüşü, sucuk ekmek sıcak şarap keyfi yapabilirler. Beyazlığın gizemi ile Kartepede başlayan Kartepe Turumuza İzmit’de bulunan otelimize hareket ederek devam ediyoruz. Misafirlerimiz otelde akşam yemeklerini alabilecekleri gibi İzmit’i gezme şansına da sahip olacaklardır.

2.Gün Sapanca Maşukiye Doğa Turu : 
Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 09 : 00’ da otelden hareketle doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Sapanca Gölü’ne varıyoruz. Göl çevresinde yapacağımız yürüyüş ve kısa bir mola sonrası Maşukiye’ye doğru hareket ediyoruz. Maşukiye Kocaeli’nin doğusu,Samanlı dağlarının zirvesi olan, Kartepe etekleri ile, Sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir.Maşukiye demek doğa demek, yeşillik demek, kısacası huzur demektir. Burası Türkiye nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Maşukiye dört mevsim gezilecek, görülecek, gezerken memnun kalınacak bir beldedir.Maşukiye’de kısa bir geziden sonra Kiremit de alabalık yiyip (dileyenler köfte ,balık tercih edebilir) doğanın tadına varıyoruz.Yemek ve serbest vakit sonrası Kuzuyayla’ya geçip zevkli ve eğlenceli doğa yürüyüşümüzü yapıyoruz.Yürüyüş sonrası İstanbul’a doğru yola çıkıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak gezimizi tamamlıyoruz. 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR :
Lüks araçlarla ulaşım ,çevre gezileri , araç içindeki ikramlar, otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama, 
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR: 
Müze ören yeri girişleri, öğlen yemekleri , yemeklerde alınan içecekler, skipass ücretleri , kayak malzemeleri

Not: Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firmamız EVORA TUR kesinlikle sorumlu değildir.

ÖNEMLİ:  Ulaşım sırasında millipark girişleri, İzmit & Kartepe ara transferleri, rehberlik  ve seyahat sigortası, hizmet bedeli için ekstra 30 TL toplanacaktır. Bu bedel ödenmediği taktirde rezervasyonlar geçersiz olacaktır. Turumuzda ayrıca rehber içeriği aynı kalmak şartıyla programda zamansal değişiklikler yapma hakkına sahip olup olası değişiklikler gerekli durumlarda siz misafirlerimizin daha rahat bir tur geçirmenizi sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Ulaşim Araçlari 
tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına gore belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 – 31 – 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma duzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat 31 Mart 2014 tarihine kadar her Cumartesi Pazar günü gerçekleştirecek turlar  geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası: 0216 463 68 88

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

Bu fırsata Otel konaklama, ulaşım, açık büfe kahvaltı  dahildir.
Tur sürecinde yaptığınız özel harcamalar ve skipasslar  tura dahil değildir. Acentamızla tura katılan misafirlerimize skipasslar indirimli sağlanmaktadır. 
Ulaşım sırasında millipark girişleri, İzmit & Kartepe ara transferleri, rehberlik  ve seyahat sigortası, hizmet bedeli için ekstra 30 TL toplanacaktır.
0-6 yaş arası çocuklar, ekstra koltuk talep edilmedikçe 2 yetişkin yanında ücretsizdir.
Tek kişi olarak tura katılmak isteyen kullanıcıların, 50 TL'lik single fark ödemesi gerekmektedir. Ödeme ulaşımda acenta yetkilisine yapılabilir. 
Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 500 1 999 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Rezervasyon iptallerinin, rezervasyon tarihinden 10 gün önce bildirilmesi  gerekmektedir.
Rezervasyon yaptırıldığı tarihte doluluk sağlanamadığı takdirde tur programı bir sonraki haftaya alınacaktır. Tarafınıza 3 gün önceden bilgi verilecektir. Ancak bu durum çok nadir yaşanmaktadır. 
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 
Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri rehberlik hizmetleri muze & ören yeri giriş ücretleri Vb. Haklar İade Edilmez. 
Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.  
Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda firmamız EVORA Turun Sorumluluğu Yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı EVORA TUR da saklıdır. Turun iptali durumunda EVORA TUR iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. 
Son hafta içerisinde talep edilen iptallerde kesinlikle iade yapılmaz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Bu fiyatlar birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
TR
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: