Twitter
1 gece yarım pansiyon konaklamalı 2 gün Ayvalık, Cunda Adası, Kazdağı Köyleri, Assos ve Behramkale turu 289 TL
13 Eylül 2019 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206277
289,00 TL
350,00TL
liste
%17
indirim
61TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • alacati-assos-tatilco
 • ayvalik1
 • ayvalik2
 • alacati10
 • alacati-behramkale
 • alacati-cunda
 • alacati-cunda1
 • alacati-behram
 • alacati-cesme
ÖNE ÇIKANLAR

1 Gece 2 Gün Ayvalık Cunda Adası Kazdağı Köyleri Assos Behramkale Turu 289TL
Sarımsaklı Plajı Denize Sıfır Grand Milano Hotel Konaklamalı
Her Cuma Gecesi Kalkış
Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !
Kalkış Yerleri ve Saatleri
Beylikdüzü Migros Önü: 22:00
Bakırköy Alfemo Önü: 22:45
Beşiktaş Yıldız Camii Önü: 23:30
Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00
Kartal Köprüsü: 00.30
 
Tur Programı:
Yolculuk Gecesi İstanbul – Ayvalık Yolculuk
Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 6 saatlik yolculukla Ayvalık Mutlu Köye varıyoruz
1.Gün Ayvalık - Mutlu Köy – Cennet Tepesi – Ayvalık Kordon – Çınarlı Camii – Saatli Camii – Cunda Adası – Aşıklar Tepesi – Panaya Kilisesi – Taksiyarhis Kilisesi – Cunda Kordon – Sarımsaklı Turu
Ayvalık’a varışımız üzerine ilk olarak Mutlu Köyde yöresel serpme köy kahvaltımızı alıyoruz(Extra). Kahvaltı sonrası ilk olarak turumuza Cennet tepesinden muhteşem Ayvalık ve adalar manzarasını izliyor gün içinde gezeceğimiz yerleri tepeden izliyoruz. Cennet tepesinin havasını iyice içimize çektikten sonra Ayvalık merkez gezimiz başlıyor. İlk olarak Arnavut kaldırımlarından yürüyerek Çınarlı Camiye ulaşıyoruz burası Kurtuluş savaşı sonrası Camiye çevrilmiş bir Kilisedir. Sonrasında Saatli Camiyi geziyoruz merkezde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Cunda Adasına geçiyoruz Cunda Adası gezimize ilk olarak Aşıklar tepesini gezerek başlıyoruz sonrasında Panaya Kilisesinin kalıntıları gördükten sonra Taksiyarhis Kilisesini geziyor ve Kordona ulaşıyoruz sonra adayı keşfedip hediyelik pazarında alışveriş yapmanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Özgün Zeytinyağı Fabrikasına gidip fabrikayı geziyoruz. Burada bölgenin en önemli kaynağı olan zeytini tam anlamıyla oluşmasını öğrenmiş oluyoruz. Buradaki gezimiz sonrası Sarımsaklı Plajında bulunan Grand Milano Hotel’e geçiyoruz akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir. 
 
Sabah Kahvaltısı: Mutlu Köy’de Serpme Köy Kahvaltısı (Tur Ücretine Dahil Değildir)
Öğle Yemeği: Cunda Adasında Ayvalık Tostu Menü (Tur Ücretine Dahil Değildir )
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)
Konaklama: Grand Milano Hotel (Otelimiz yoğun sezonda değişiklik gösterebilir. Standart aynı kalmak şartıyla farklı bir otelle değiştirilebilir).
Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri
Rota: İstanbul – Ayvalık (420 km) Şehir içi gezileri (65 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe:485 Km
Otele Giriş Saati:16.30
 
2.Gün Tahtakuşlar Köyü – Adatepe Köyü – Zeus Altarı – Assos – Behramkale Turu
Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından turumuza ilk olarak Tahtakuşlar Köyünü gezerek başlıyoruz. Tahtakuşlar köyü Etnograf Müzesinde bölgenin insanlarının muhteşem tarihini gördükten sonra muhteşem manzaralı yolculuğumuzla Adatepe Köyüne geçiyoruz burada ilk olarak tüm körfezi manzarasını görebileceğimiz Zeus Altarına çıkıyoruz. Manzara keyfi sonrası olağanüstü güzellikteki köyü geziyoruz ve burada çay molası veriyoruz. Sonrasında yapılar arasında tarihi köy evlerini geride bırakarak işçiliği ve mimarisi açısından döneminin en önemli surlarından, hem denize hem karaya egemen 3 km uzunluğunda bir surla çevrili Akropol’e giderek başlıyoruz. Akropol’ün en yüksek yerinde kurulmuş Athena Tapınağı ile Akropol’ün güney yamacında bulunan ve daha sonra kiliseye dönüştürülen Agora’yı, Agora’nın doğusundaki kürsü, heykeller ve küçük anıtsal yapılardan oluşan Bouleuterionu (Meclis), Gymnasiumu, geleneksel Grek tiyatro planına uygun at nalı biçimindeki tiyaroyu, stoayı görüyoruz. Aristoteles’in hayatının 3 yılını geçirdiği ve M.Ö. 347-344 yılları arasında kurduğu felsefe okulunu gördükten sonra Akropol çıkışında yer alan bir Osmanlı eseri, I. Murad dönemine ait Hüdavendigar Camii’ni geziyoruz sonrasında İstanbul yolculuğuna başlıyoruz. Bu turumuzda Marmara Denizi etrafında tam tur atmış oluyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)
Otele Çıkış Saati:09:30
Öğle Yemeği: Bölgede Set Menü (Extra)
Mola Tesisleri: Tekirdağ Köşk Dinlenme Tesisleri
Rota: Şehir içi gezileri (105 km) Yeşilyurt – İstanbul (410 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe:515 Km
 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece Grand Milano Hotelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı 
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyon Dışında Kalan Yemekler 
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze , Ören Yeri Girişleri
 
Tur Tarihleri: Her Cuma Gecesi Kalkış 

Ek Hizmet Bedeli:
Bu Tur Programımızda  Feribot Geçişleri , Otopark Ücretleri, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri , Milli Park Girişleri İçin 70TL Ek Hizmet Bedeli Talep Edilecektir. Bu Ücret Tur Esnasında Rehber Tarafından Toplanacaktır.
 

Nasıl Yararlanırım
13 Eylül 2019 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0216 336 67 49  ve 0505 999 30 70 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 50 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

Tur Kesin Kalkışlıdır Herhangi Bir İptal İade Değişiklik Olmayacaktır.

Turda 0/02 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 219TL ödemekle yükümlüdür.02/06 Yaş Çocuklar 219TL, 7-12 Yaş Çocuklar 249TL Olarak Ücretlendirilecektir 12 Yaş Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınacaktır. Çocuk Ücretlerine Ek Hizmet Bedelleri Dahildir.

İptal  -   İade Detayları
Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 40 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. İptal – İade sigortası satın almaya misafirlerimiz tura katılmadığı durumda herhangi bir ücret iadesi değişiklik talep edemeyecektir.

Rezervasyon Detayları
A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilco Tur Sorumlu tutulamaz.
    
Ulaşım Detayları
Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

Fiyatlandırma
Bu Tur Programımızda  Feribot Geçişleri , Otopark Ücretleri, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri , Milli Park Girişleri İçin 70TL Ek Hizmet Bedeli Talep Edilecektir. Bu Ücret Tur Esnasında Rehber Tarafından Toplanacaktır.

Tur Programı Detayları
Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.


E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilco
TR
0505 999 30 70
Adresim :
DETAY
il
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: