Twitter
01 Mayıs -12 Haziran tarihleri arasında Ayvalık-Assos-Kazdağları–Cunda Adası Kişi Başı
Ref No : 150298
99,90 TL
150,00TL
liste
%33
indirim
50,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • ayvalik-37
 • 2568247-altinoluk-kaz-daglari
 • ayvalik-assos-kelebek-pansiyon
 • ayvalik-cunda-adasi-assos-turu-1-gece-konaklama-ve-ulasim-dahil_4feca6a7bd7ca_1
 • cunda11
 • ayvalik-cunda-adasi-assos-turu-1-gece-konaklama-ve-ulasim-dahil_4feca6a7bd7ca_1
 • cunda-adasina-nasil-gidilir-851-312x200
 • cundaislandbalkesir131112042049
 • kazdaglari5
 • picturesupplier
ÖNE ÇIKANLAR

Extra Bedel Toplanmadan Ulaşım ve Konaklama dahil Ayvalık Assos – Kazdağları – Ayvalık – Cunda Adası Doğa ve Terapi Turu 79,90 TL’den başlayan fiyatlarla!       

Fırsat Seçenekleri;
 • Mart ayı için Ayvalık-Assos-Kazdağları–Cunda Adası Kişi Başı Tur Bedeli  79,90 TL
 • SINIRLI SAYIDA Ayvalık-Assos-Kazdağları–Cunda Adası Kişi Başı Tur Bedeli 79,90 TL
 • Nisan ayı için Ayvalık-Assos-Kazdağları–Cunda Adası Kişi Başı Tur Bedeli  89,90 TL
 • 01 Mayıs -12 Haziran tarihleri arasında Ayvalık-Assos-Kazdağları–Cunda Adası Kişi Başı Tur Bedeli 99,90 TL
1.gün CUMA  İSTANBUL – AYVALIK
SAAT 23.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ  ,
SAAT 23.30  BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİ ÖNÜ 
SAAT 24.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI,SAAT 
24.20 ÇAYIORVA MC DONALD’S ÖNÜ hareket ile  Leggo Tur  otobüs içi ikramları eşliğinde  Eskihisar-Bursa üzerinden Ayvalığa  doğru yolculuğumuza başlıyoruz

2.Gün Cumartesi ŞEYTAN SOFRASI CUNDA ADASI
Sabah erken saatlerde yol güzergahımızda  alacağımız 40 çeşit serpme köy kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz.Daha sonra Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır.Şeytan Sofrası : Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer,demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz.Molamızın ardından eski bir Rum köyü olan Cunda adasına hareket ediyoruz , burada Öğlen yemeği  için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri , mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası  vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz,akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz  gece extra olarak düzenleyeceğimiz Cunda Adası eğlence turuna katılabilirler.

3.Gün Pazar ASSOS – KAZ DAĞLARI
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kaz dağlarına hareket ediyoruz.Türkiye’de bir ilk ve özel olan Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımları ile zeytin’in nasıl işlendiğini ve yağ üretimini keyifle dinliyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz  müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir , Adatepe Mutfak’ta çay ve kahve çeşitleri,soğuk ve taze meyva sularını tadabilirler.Serbest öğlen yemeği molamız sonrasında,  Eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın da manzaranın tadını doya doya cıkarıp fotoğraf çekebilirisiniz.Zeus altarı gezimiz sonrası  2700 yıllık tarihe sahip, taş evleri ve Athena tapınağı ile Türkiye'nin cazibe merkezlerinden biri olan Assos'a varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz Antik liman’a inebilirler , arzu eden misafirlerimizde tapınağa çıkabilirler. Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Çanakkale-Tekirdağ  güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor, Tekirdağ’da vereceğimiz meşhur köfte molamızın ardından siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile Bakırköy,Beşiktaş,Kadıköy kalkış noktalarımıza bırakıyoruz.

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 30 TL fark ödemelidir. 
0-5 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 90 TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 70  TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah ve akşam yemeği).
 • Konaklama Mare veya dengi otellerde yapılacaktır.
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Müze ,ören,antik kent ve kilise  giriş ücretleri, katılımcılara aittir 
 • Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,
 • Kalan Tur Bedeli,Feribot geçiş ve ara transfer ücretleri için acenteye kayıt ile birlikte nakden 65 TL ödenecektir ve zorunludur(18 Mayıs hareketli turda 75 TL dir).Turu satın alan misafirler bu zorunlu ücreti kabul etmiş sayılırlar.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 11-25 Mart / 08-15-22-29 Nisan/ 06-13-18-21-27 Mayıs/03-10 Haziran 2016 tarihlerinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı
Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: