Twitter
EK ÜCRETSİZ 1 gece yarım pansiyon konaklamalı Ayvalık,Cunda,Kadırga Koyu
Ref No : 176982
229,00 TL
300,00TL
liste
%24
indirim
71TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ek Bedelsiz Ayvalık & Cunda & Kadırga Koyu  Deniz güneş ve yüzme turu

1.Gün :İstanbul – Ayvalık -Cunda
22.00 incirli Doğtaş mobilya önü, 22.30 Mecidiyeköy meydan 23.00 Kadıköy evlendirme dairesi 23.20 Kartal köprüsü altı, 23.45 Çayırova Mc danolds Hareketi ile yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün : Ayvalık – Cunda Adası- Sarımsaklı Plajı,
Sabah erken saatlerde yol güzergahımızda  alacağımız kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık gezimize şeytan sofrası ile balıyoruz. Şeytan Sofrası : Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer,demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz.Molamızın ardından eski bir Rum köyü olan Cunda adasına hareket ediyoruz , burada Öğlen yemeği  için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri , mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası  Sarımsaklı plajına geçip yüzme için serbest zaman veriyoruz., denize girmek isteyen misafirlerimiz cafelerde vakit geçirebilir, vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz,akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz  gece extra olarak düzenleyeceğimiz Cunda Adası eğlence turuna katılabilirler.

3.
Gün: Kadırga Koyu -İstanbul
Sabah otelden alacağımız kahvaltı sonrası kadırga koyuna hareket ediyoruz, yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrası yol güzergahında bulunan eski bir zeytinyağı fabrikası oaln müzeyi ziyaret edip zeytinin nasıl işlendiği konusunda bilgi alıp dileyen misafirlerimiz için alışveriş yapmak için serbest zaman sonrası kadırga koyuna hareket ediyoruz. Kadırga koyunda  tam gün yüzme ve güneşlenme fırsatı buluyoruz.saat 16.00 civarında buluşup otobüsümüze geçiyoruz. Çanakkale Tekirdağ güzergahı üzerinden istanbula dönüş yolculuğumuz başlıyor. Daha sonrasında Misafirlerimizin  alındıkları noktalara bırakılması sonrası başka bir Tatil Selfie organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
Önemli Not: Dönüş güzergahı Tekirdağ dan olduğu için Kartal ve Çayırovadan turumuza dahil olan misafirlerimizin kadıkoyde inmeleri gerekmektedir. 

Tek kişi ve çocuk ücetleri;
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde129 TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 169 TL olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur hareket tarihleri:7-14-21-28 Temmuz/4-11-18-25 Agustos/2-15-22 Eylül

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım 
  • Otobüs içi ikramlar.(araç içi ikram olarak sadece su servis edilir)
  • Ayvalık Mare veya dengi & 3* ,Bergama Berksoy,Labella veya dengi 3* otellerde 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah ve akşam yemeği).
  • Rehberlik Hizmeti
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze , antik kent , tapınak ve kilise  giriş ücretleri, katılımcılara aittir 
  • Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında alınan kahvaltı.
  • Plaj giriş ücretleri ,Plajlarda şezlong , Şemsiye ücretleri,kişisel harcamalar
  • Otelde yemeklerde alınan içicekler
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,
  • Kaptan Rehber bahşişleri

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 7-14-21-28 Temmuz/4-11-18-25 Ağustos/2-15-22 Eylül 2017 tarihinde hareket edecek olan tur programı için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 0543735 3250  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
 
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: