Twitter
KURBAN BAYRAMI 2. PERİYOT (13 EYLÜL 2016-16 EYLÜL 2016) Kapadokya Turu
Ref No : 154121
390,00 TL
790,00TL
liste
%51
indirim
400TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
19 MAYIS RAMAZAN VE KURBAN BAYRMAINA ÖZEL KAPADOKYA TURU
3 GECE 4 GÜN  YARIM PANSİYON KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU
               
 (3 GECE 4 GÜN)
(2 GECE OTEL KONAKLAMALI)

1.GÜN : İSTANBUL- KAPADOKYA
 
22:00 İncirli Ömür Plaza  – 22:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü 23:15 Kartal yemek Center, 23:30 Çayırova Mc Donalds 00:00 İzmit Halk Evi önünden  katılacak misafirlerimiz ile Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz

2.GÜN : NARLIGÖL-DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ-SOĞANLI VADİSİ-KİLİSELER-ŞARAP MAHZENİ

Saat 04:30 Ankara Söğüt Özü Ulusoy Dinlenme Tesisleri Önünden katılacak misafirlerimizle Nevşehir – Niğde - Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağ’a borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Derinkuyu yolu üzerinde bulunan Narlıgöl’de fotoğraf molası veriliyor. Ardından Derinkuyu Yeraltı Şehrine geçiyoruz. Yeraltı şehir gezimizin sonrası Soğanlı Vadisi’ne doğru hareket ediyoruz. Sırasıyla Karabaş kilisesi, Yılanlı Kilise, Kubbeli Kilise, Tahtalı Kilise yi gezip, eski rum köyü olan Mustafa Paşa(Sinasos)’da Serbest zaman .Serbest zaman Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Şarap Mahzenlerini gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı. Turasan Şarap Mahzeni ziyaretimiz sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. 

3.GÜN : GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ-SAİNT BASİLE ŞAPELİ-KİLİSELER-GÜVERCİNLİK VADİSİ-AVCILAR-KONAKLAR-ONYX TAŞ ATÖLYESİ

EKSTRA BALON TURU (290TL) (Sabah saat 5.00-05.30 arası, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı konakladığımız otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar uzman ekipler tarafından uçuşa hazırlanırken, kahvaltımızı hafif bir şekilde yapıyoruz. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gün doğumuna yakın uçuşa başlayacaklardır. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş sonunda konuklarımız için özel bir kutlama yapılacak,  ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. 07.00-07.30 civarında konuklarımız tekrar kendi araçlarımızla konakladıkları otellerine bırakılacaktır.) Değerli misafirlerimiz otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Sabah alınacak açık büfe kahvaltı sonrası Göreme’ye doğru harekete geçiyoruz.  Varışımıza istinaden Göreme Açık Hava Müzesini gezecek ve ardından Saint Basile Şapeli, Aziz Barbara Kilisesi, Elmalı Kilisesi, Çarıklı Kilise ve Göreme Vadisindeki Yemekhane, Mutfaklar ve Depo gezilecektir. Gezimiz Sonrasında Avcılar’da manzara molası verip mağara ev ziyaretini gerçekleştiriyoruz. Ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Manzaralı Ahbap Konağında mola veriyoruz. Erciyes manzaralı Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz . Onyx Taş Atölyesinde taşların özellik ve işlenişlerine dair bilgiler alıp, Güneşin Batımını seyredeceğimiz Kızıl vadiye hareket ediyoruz. Burada güneşin batışını seyrettikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama
Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmasa olmazlarında yöreye özgü Türk Gecesine gidiyoruz.(Ekstra 55 TL) 

4.GÜN : ÇAVUŞİN KÖYÜ,PAŞABAĞLARI-AŞK VADİSİ-İSTANBUL

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında ilk durağımız;  Çavuşin Köyü Ören Yerini ziyaret ediyoruz. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Aşk Vadisi gezimizi tamamlayıp öğle yemeği molamızdan sonra İstanbul’a doğru yola çıktığımızda Tuz Göl’ü kıyısında vereceğimiz fotoğraf molası ardından Ankara - Bolu güzergâhında yol alarak akşam saatlerinde siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Tatil Bugün Organizasyon’unda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.  

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • 3* ve 4* Otellerde 2 gece konaklama (2 adet sabah kahvaltısı 2 adet akşam yemeği),
 • Tüm Çevre gezileri
 • Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tatilbugun.com Güvencesi
 • Tur Programına Dahil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri,                        Otopark Ücretleri, 
 • Rehberlik Hizmeti
 • Park Girişleri
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler,
 • Kişisel harcamalar,
 • Program dahilindeki Extra turlar,

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
 • 22:30 İncirli Ömür Plaza Önü 
 • 23:00 Beşiktaş Yıldız Camii
 • 23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu Fırsat;

RAMAZAN BAYRAMI 1. PERİYOT  (01 TEMMUZ 2016-04 TEMMUZ 2016 )
RAMAZAN BAYRAMI 2. PERİYOT ( 06 TEMMUZ 2016-09 TEMMUZ 2016 )           
KURBAN BAYRAMI 1. PERİYOT  (09 EYLÜL 2016-12 EYLÜL 2016)          
KURBAN BAYRAMI 2. PERİYOT  (13 EYLÜL 2016-16 EYLÜL 2016) Tarihlerinde Hareketli Tur Programı İçin Geçerlidir.

ÖNEMLİ DETAYLAR

* Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
* 0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 
* 0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 150 TL ücret acenteye ödenir.
* 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
* 7-12 Yaş çocuklar için ücret   320 TL dir 
* Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. 
* Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye  100 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
* Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
* Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.
* Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri :

15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır 

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL ,1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.
________________________________________
İPTAL VE DEVİR

1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.

1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Bu fiyatlar www.birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
tatilbugun.com
Adresim :
DETAY
     
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: