Twitter
Günübirlik Eskişehir tur bedeli kişi başı
Ref No : 174978
79,90 TL
120,00TL
liste
%33
indirim
40,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Extra Bedel Toplamadan  Otobüste  Kahvaltı Paketi  Ve Tekne Turu Dahil  Eskişehir & Odunpazarı Turu 
26 Mart,Nisan,Mayıs  Aylarında Her Pazar, 01 Ve 19 Mayıs Dahil...

TUR PROGRAMI
Hareket: 
05:30 Bakırköy İncirli Ömür plaza önü,06:00 Mecidiyeköy Mado Önü,06:30 Kadıköy Evlendirme dairesi önü 06.50 Kartal Köprüsü Altı 07:15 Çayırova Mc Donalds önü
Hareket ile Rehberimizin anlatımları ile yaklaşık 4 saat sürecek  yolculuğumuzun ardından Eskişehir’e varış. Görselliğiyle sizleri büyülecek olan Balmumu müzesi ziyareti sonrası Tarihi Odunpazarı evleri ve sokakları, Atlıhan’da bulunan Lüle Taşı imalathanelerinin gezilmesi ve serbest alış veriş imkanı, Kurşunlu cami ve Külliyesinin görülmesi (Külliye, Şadırvan, Menzilhane, Aşhane, Kervansaray, Medrese odaları, Mevlevihane). Öğle yemeği (ekstra). Yemek sonrası Sazova Parkı ve Tülomsaş fabrikasının bahçesinde sergilenen Devrim arabasını görüyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile Porsuk çayında extra düzenlenecek tekne turunun ardından Yapay plajı, Havuzları ve Kafeleriyle şehrin önemli yerlerinden biri olan Kent Park’ta serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a hareket,misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Fırsat Seçenekleri;

  • SINIRLI SAYIDA günübirlik Eskişehir tur bedeli kişi başı  69,90 TL
  • Günübirlik Eskişehir tur bedeli kişi başı 74,90 TL
  • 1 Mayıs ve 19 Mayıs dönemi günübirlik Eskişehir tur bedeli kişi başı 79,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.7-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile ulaşım 
  • Otobüste kahvaltı paketi  ( mini kahvaltı seti veya 1 adet poğaça + 1 adet açma + 1 Adet Meyve Suyu olarak ikram edilir).
  • Rehberlik hizmetleri
  • Porsuk ÇayıTekne gezisi
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze,ören yeri park,gibi tüm ücretler katılımcılara aittir.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Seyahat süresince yemek ücretleri

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur  tarafından sizlere sunulmaktadır.

01 Mayıs ve 19 Mayıs dahil; 28 Mayıs 2017 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.7-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11/12 /13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerden Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2  gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: