Twitter
1 Mayıs'a Özel 5* Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Konaklamalı 2 Gece 3 Gün "ANTALYA TURU" Ulaşım, Ultra Herşey Dahil Konaklama ve Çevre Gezileri Dahil 549 TL yerine 349 TL!
30 Nisan 2015 hareketli tur için geçerlidir.
Ref No : 128520
349,00 TL
549,00TL
liste
%36
indirim
200TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • tatil2
  • tatil1
  • tatil3
  • ant
  • tatil4
  • tatil5
ÖNE ÇIKANLAR
30 NİSAN – 02 MAYIS TARİHİNE ÖZEL ANTALYA TURU
5 * BELEK CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA 
ULTRA HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
2 GECE / 3 GÜN

1.Gün : 30 Nisan Perşembe Hareket : İstanbul – Adapazarı – Pamukova – Bilecik – Kütahya – Isparta – Antalya - Belek
Siz konuklarımızı Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önünden 22:00, Beşiktaş Yıldız Camii Önünden 22:30, Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkından 23:00, Çayırova Mc Donalds Önünden 23:30, Kocaeli Halk Evi Durağından 00:30, Sakarya Berceste Tesislerinden 01:10 Saatlerinde alarak zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları eşliğinde Antalya (Belek) yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz Normal Yol ve Hava Koşullarında 11 Saat Sürecektir. Yolculuğumuz Esnasında Üç Noktada Dinlenme Molası verilmektedir. Bunlar; 

Mola Noktaları: Düzce Kaynaşlı Türsan Tesisleri, Pamukova Mete Dinlenme Tesisleri, Afyon İkbal Tesisleridir.
Güzergah: İstanbul – Kocaeli – Sakarya – Pamukova – Kütahya – Afyon – Antalya – Belek 

2.Gün : 01 Mayıs Cuma – Serbest Zaman
Sabah saatlerinde Antalya Sınırlarına Ulaşarak Antalya Şehir Merkezinde Otobüsümüz eşliğinde Panoramik Bir Tur yaparak Belek Yolculuğumuza devam ediyoruz. Saat 12 civarında Belek’te yer alan otelimize ulaşıyor ve otel giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Giriş işlemlerimizin ardından Otelimizde Ultra Herşey Dahil Konaklama Şansına sahip olarak tam gün serbest zaman ve dinlenme imkanı sunuyoruz. Öğle, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (BELEK)

Konaklama: Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa vb. 
Günün Restoranı ve Lezzeti : Otele Girişte Başlayacaktır. (Çıkış Günü Sabah Kahvaltısı İle Tamamlanacaktır.)
Konaklama Konsepti: Ultra Herşey Dahil Otel Konaklaması Yapılmaktadır.

3.Gün : 02 Mayıs Cumartesi – Serbest Zaman – Köprülü Kanyon Ekstra Rafting Turu 
Konaklama Yaptığımız otelimizde Tam Gün Serbest Zaman İmkânı. Dileyen Misafirlerimiz Rehberimiz tarafından organize edilecek Köprülü Kanyon Tam Gün Rafting turuna katılabilirler. (55 TL)

Ekstra Rafting Turu Hakkında Kısa Bilgilendirme
Sabah belirtilen saatlerde otelimizden transfer araçları ile hareket. Ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun. Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir. Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CD`ye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hem de eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz... 

Konaklama: Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa vb. 
Konaklama Konsepti: Ultra Herşey Dâhil Otel Konaklaması Yapılmaktadır.

4.Gün : 03 Mayıs Pazar : Belek – Antalya – Isparta – Kütahya – Bilecik – Pamukova – Adapazarı - İstanbul
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden hareket ile İstanbul Yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 11 Saat sürecek yolculuğumuzun ardından siz misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarımıza bırakarak bir başka Tatil Bahçesi Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. HOŞÇAKALIN.

Tur Fiyatına Dâhil Olan Hizmetlerimiz
* Programda Tüm Belirtilen Çevre Gezileri, 
* Lüks Otobüslerle gidiş ve dönüş Ulaşım,
* Zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları,
* Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi,
* 2 Gece Ultra Herşey Dahil 5* Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Konaklama

Tur Fiyatına Dâhil Olmayan Hizmetlerimiz
* Müze ve Ören Yeri Girişleri 
* İlk gün sabah kahvaltısı, Son gün Öğle ve akşam yemeği,
* Ekstra eğlence ve turlar,
* Ek Hizmet Bedeli (80TL), (Açıklamaları Aşağıda Belirtilmiştir)
* Otelde yapılacak ekstraları, Kişisel harcamalar ve tipler.

EK HİZMET BEDELİ AÇIKLAMALARI
* Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik, otopark ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 80 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatil Bahçesi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 30 Nisan 2015 hareketli tur için geçerlidir. 

Fiyatlar 2 kişilik odada kişi başı fiyatlardır. 

Rezervasyon Zorunludur. Rezervasyon Detayları;

tatil@tatilbahcesi.com.tr veya 0216 350 09 42 – 52 / GSM: 0541 354 34 69 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.
•Gönderilen voucher aynı zamanda tur kayıt sözleşmesi olarak kabul edilmektedir. Voucher tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0216 350 09 62 Nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
• Tarafınıza gönderilen voucher çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurunuz. Voucher’ını yanında Bulundurmayan Misafirlerimiz Tura Katılamayacaktır. 
•Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi Sorumlu tutulamaz.
•Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

EK HİZMET BEDELİ AÇIKLAMALARI
* Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik, otopark ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 80 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.
  • Tek kişi farkı;140 TL
  • 0-2 Yaş Ücretsiz
OTOBÜSLERİMİZ
Tatil Bahçesi Mümkün olduğunca filosunda yer alan 04 adet otobüsünü kendi turlarında kullanmaktadır. Yoğunluk durumlarında aracı partner ulaşım firmalarından araç temin etmektedir. Otobüslerin tamamı Tatil Bahçesi Turizm Transport departmanınca Denetim altındadır. Otobüsler Turizm ve Kültür Bakanlığınca Ulaştırma Bakanlığı için özel olarak sunulan D2 ve B2 Yurt içi ve yurt dışı yolcu taşıma belgesine sahip olup 2012 model ve üzeridir.

DETAYLAR
Gezi Süresi 3 Gece 4 gündür Otel Konaklaması 2 Gece 3 gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Uygulanır. Tek Bir Çocuk İçin Kullanılır. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turizmin Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Tatil Bahçesi turizmde Saklıdır. Turun İptali Durumunda Tatil Bahçesi İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.13.03.2015 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR.

TUR ESNASINDA
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde         gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bahçesi
TR
0216 350 09 42
www.tatilbahcesi.com.tr/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: