Twitter
Serpme Kahvaltı DAHİL 2 gün Kartepe-Kartalya Turu
Ref No : 203674
345,00 TL
500,00TL
liste
%31
indirim
155TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Konaklamalı Kartepe Kartalkaya Turu
Bir Tur Programında İki Farklı Kayak Merkezinde Kayak Yapma İmkanı

Kartalkaya ve  Kartepe

Maşukiye’de Serpme Köy Kahvaltısı Seçmeli Dahil

Ek Hizmet Bedeli Yok

Araç Kalkış Noktalarımız
05.00 Bakırköy İncirli Metrobüs Durağı(Doğtaş Önü)
05.20 Mecidiyeköy Meydan, Yapı Kredi Önü
05:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
06.15 Kartal Köprüsü Altı
06:35 Çayırova Mc Donalds Önü
07.10 İzmit Halkevi

1. Gün: İzmit – Maşukiye – Kartepe – Sapanca Gölü - Bolu
Sabah belirtilen saatlerde siz değerli konuklarımızı belirtilen noktalardan aldıktan sonra, Kocaeli Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Maşukiye'de siz değerli misafirlerimizle birlikte lezzetli serpme köy kahvaltımızı aldıktan sonra kısa bir yürüyüş yapıp tertemiz havası ve doğal güzellikte huzur depoluyoruz. Daha sonra aracımız ile  Kartepe’ye doğru tırmanışa geçiyoruz.  Bir tarafta olanca güzelliğiyle Sapanca Gölü, diğer tarafta yine muazzam görüntüsüyle insanı büyüleyen İzmit Körfezi... 1600m yüksekliğinde zirvesiyle Keltepe, İstanbul'a yakınlığı, kar kalitesi, pistleri ile amatörden profesyonele kayakseverleri ağırlamaktadır. Aynı zamanda kızak ile çocukluğuna geri dönmek isteyenler için ideal yerlerdendir. Telesiyejlerden yararlanabilir, atv kiralayabilir, jeep safari yapabilir veya kafeteryalarda muhteşem dağ havasında sıcak sohbetlerle şehir yorgunluğunu atabilirsiniz. Akşam saatlerinde araçta buluşma ardından Sapanca Gölü kenarında Çay kahve molası veriyoruz. Sapanca manzarasında verilen serbest zamanın ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı:  Sınırsız Çay İle Serpme Köy Kahvaltısı Tur Ücretine Seçmeli Dahildir.
Öğle Yemeği: Kartepe’de  Serbest alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dahildir.
Konaklama:  Wyndham Kocaeli,  Hampton By Hilton, Bolu Termal  Otel , Emex Otel vb.

Rota: İstanbul – Maşukiye (110 km),  Maşukiye - Kartepe (15 km) , Kartepe –Bolu (145 km),

2. Gün: Bolu-Kartalkaya- İstanbul
Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı ardından aracımıza binip bir başka kayak merkezi olan  Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Bölgeye varışımızla beraber kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. Doruk Kaya pist ve liftlerinden sınırsız olarak faydalanıyoruz.  Yemek molası sonrası kayak yapmaya devam ediyoruz. Akşama doğru saat 17:00’de belirtilen noktada buluşup dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakıp bir başka Ssc Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe /Tur Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği: Kartalkaya’da  Serbest alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.

Akşam Yemeği: Düzce Türsan Park Tesisleri’nde Serbest Alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.

Konaklama: Dönüş Günü Konaklama Yoktur!

Rota: Bolu – Kartalkaya  (60 km),  Kartalkaya - İstanbul (300 km)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde 1 Akşam Yemeği
 • Otelde 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Maşukiye Şelale Restaurant'ta  Serpme Köy Kahvaltısı Seçmeli
 • Araç İçi İkramlar
 • Profosyenel Rehberlik Hizmeti
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Kayak Ekipmanları
 • Skipass Ücretleri
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat SSC Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat  30 Mart 2019 tarihine kadar Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyonlarınızı; 0533 220 61 27 numaralı telefonlardan yapabilirsiniz.

İptal İade Güvence Paketi
Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.

» 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır) 

» Önemli Bilgiler
Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden SSC Tur sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz. 

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/12/2018 tarihinde hazırlanmıştır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. 

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. 

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."



İLETİŞİM
SSC Tur
TR
0533 220 61 27
Adresim :
DETAY
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: