Twitter
1 gece yarım pansiyon konaklamalı 2 gün Uludağ Kayak Turu kişi başı
Ref No : 199632
269,00 TL
400,00TL
liste
%33
indirim
131TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Erken rezervasyona özel 
Ulaşım ,yarım pansiyon  konaklama dahil  "Uludağ Turu"

1.Gün CUMARTESİ
05:00 İncirli Doğtaş mobilya Önü 05:30 Mecidiyeköy meydan ,06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.15 Kartal Köprüsü Altı hareket ile kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile Orhangazi köprüsünden Yalova, Bursa güzergahını takiben  Uludağ Kayak merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinden ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz Kayak yapmayan misafirlerimiz cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile kar keyfinin tadına varabilirler . Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00’de Bursa’ya hareket geceleme  ve akşam yemeği otelimizde alıyoruz.


1.Gün PAZAR
Sabah otel de alıcağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saatte otel den ayrılıp Uludağa dogru yola çıkıyoruz,yaklaşık 45  dk.sürecek yolculuk sonrası Uludağa varış ve serbest zaman .Rehberimizin belirleyeceği saatte(17:00 civarında)  İstanbula doğru yola çıkıyoruz. Bursa’da meşhur iskenderin(Ekstra) tadına bakmak için vericeğimiz mola sonrası misafirlerimizi aldığımız noktalara geri bırakıyor ve daha sonra başka turlarda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz. 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
Otobüs ile Ulaşım,
Otobüs içi sıcak soğuk  ikramlar.
Tatil selfie bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
Araç içi kahvaltı paketi
Rehberlik
Tursab mesleki zorunluluk sigortası
1 Gece Kırcı, Form Back  vb otellerde yarım pansiyon konaklama

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze giriş ücretleri
  • Ski pass ve ekipman ücretleri
  • Öğle yemekleri
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Milli park giriş ücretleri,otopark,otoban ve köprü geçiş ücretleri olarak kişi başı 50 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur. 
Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler 2 yada 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Tek kişi konaklamak istiyen misafirler 75 TL tek kişi konaklama farkı kayıtla birlikte acentaya ödemelidir.0-6 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde130 TL olarak ücretlendirilir. 7-12 yaş çocuklar 2 yetişkin yanında indirimli olup 169 TL + zorunlu ücretler olarak ucretlendırılır. 1 buyuk 1 cocuk konaklamasında 2 kısılık ucret ödenir.

Önemli Notlar;
Kullanılan araçlar katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
Kayıt esnasında kesinlikle koltuk sözü verilmez, koltuk sıralaması rezarvasyon sırasına göre yapılmaktadır.
Kayak kıyafet ve ekipmanları kiralamak isteyen misafirlerimize 2 gunluk kıralamaları avantajlarına olucaktır. Rehberimiz bu konuda sizlere acentamızın anlaşmalı olduğu yerlerden indirimli ekipman için yardımcı olucaktır.


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 15 Aralık 2018 - 23 Mart 2019 tarihleri arasında her Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları
a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
e-Rezarvasyon zorunludur . kupon kodu satın almış olunsa bile rezarvasyon yapmayan misafirlerimiz katılım sağlayamaz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21

Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: