Twitter
2 gün Sapanca-Maşukiye-Kartepe-Abant-Mudurnu turu kişi başı
Ref No : 199650
219,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Sonbahar & Kış Doğa , Terapi Ve Kültür Turu  Sapanca ,Maşukiye, Kartepe , Abant , Mudurnu
Erken rezervasyon fiyatları ile  01 nisan  2019 Tarihine kadar geçerlidir

1.Gün Cumartesi   KARTEPE  -SAPANCA-MAŞUKİYE
06:00 İncirli Ömür Plaza Önü 06:30 Mecidiyeköy meydan ,07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.15 Kartal Köprüsü Altı hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında 1,5-2 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Kartepe. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak ( kış mevsiminde) günün tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de Maşukiye’ye hareket ve öğlen yemeği için serbest zaman. Maşukiye gezimiz ve Şelale’de fotoğraf molasının ardından Sapanca gölüne hareket ediyor ve Göl kenarında serbest zaman veriyoruz ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına  katılabilir). Sapanca gezimiz sonrası Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

2.Gün Pazar    ABANT GÖLÜ - MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI - ARMUTÇULAR KONAĞI
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket.Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 75 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde 120 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
  • Belirtilen otellerde iki-üç kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( Cumartesi akşam yemeği , Pazar sabah kahvaltı)
  • Tatil selfie, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
  • Rehberlik hizmeti
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze ,ören yeri  ve diğer giriş ücretleri
  • öğle yemekleri,,otelde extra harcamalar.
  • İlk gün yol güzergahında alınan kahvaltı
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Milli Park girişleri , otoban , otopark ücretleri için  kişi başı    50 TL  kayıt ile birlikte acentaya yatırılmalıdır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  1 Aralık 2018- 30 Mart 2019 tarihleri arasında her Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0850 736 26 26 & 0542 294 89 25

Rezervasyon Detayları
 
a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 5422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: