Twitter
1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı 2 Gün 10. Alaçatı Ot Festivali Çeşme İzmir Cunda Adası Ayvalık Şeytan Sofrası Turu 239 TL!
05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek tur programı için geçerlidir.
Ref No : 204732
239,00 TL
350,00TL
liste
%32
indirim
111TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • alacati-ot
ÖNE ÇIKANLAR
1 Gece 2 Gün 9. Alaçatı Ot Festivali Çeşme İzmir Cunda Adası Ayvalık Şeytan Sofrası Turu 239TL
3 Yıldızlı Sarımsaklı Grand Milano Hotel Konaklamalı
Bu Turumuz 2 Otobüs (92 Kişi ) Kontenjanla Sınırlıdır
5 Nisan Gecesi Kalkış – 7 Nisan Akşamı Dönüş

İZMİR – KORDON – SAAT KULESİ – TARİHİ ASANSÖR – DARİO MORENO SOKAĞI – ALAÇATI - AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI – PANAYA KİLİSELİ – TAKSİYARHİS KİLİSELİ – AŞIKLAR TEPESİ – ÇINARLI CAMİİ – SAATLİ CAMİİ – ZEYTİNYAĞI FABRİKASI

Kalkış Yerleri Ve Saatleri
Beylikdüzü Migros Önü: 22:00
İncirli Dilek Pastanesi Önü: 22:45
Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları Önü: 23:30
Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00
Kartal Köprüsü: 00.30
Çayırova MC Donald’ s: 01:00
Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30
Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30
Tur Programı:
1.Gün İstanbul – İzmir Yolculuk
Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 6 saatlik yolculukla İzmir’e varıyoruz.

1.Gün İzmir - Dario Moreno Sokağı – Çeşme – Alaçatı Ot Festivali Turu
Bölgeye varışımız ardından vereceğimiz  kahvaltı molası sonrası programımıza bir Amazon Kraliçesi kadar asil ve güzel İzmir ile başlıyoruz. İlk olarak Konak Meydanı ve İzmir Saat Kulesini panoramik olarak gözlemleyip Dario Moreno sokağında bir mola veriyoruz. Tarihi Asansör bölgesi manzarasının keyfini yaşadıktan sonra Çeşme'ye ulaşıyoruz. Çeşme merkezde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz . Sergilenen sualtı arkeolojik eserleriyle dikkat çeken bu müze ziyaretinde rehberimizin anlatımlarının ardından Çeşme sokaklarında kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında iki gün sürecek olan Ot Festivali’ ne katılacağız. Burada coşkun kalabalığın içerisinde yer alıp, üreticilerin otlu ürün stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Sonra festival resepsiyonuna katılacak öğle yemeğimizde festival Gala Yemeği’nde tanınmış gurmelerin sunacakları yemeklerden ve diğer stantlardan tadım yapma imkanı bulacağız. Bu arada Festival kapsamında verilen konserleri izleyeceğiz. Festivalde geçirilen zaman sonrası otelimize geçiyoruz akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir.
Sabah Kahvaltısı: İzmir’de Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Çeşme’de Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)
Konaklama: 3 Yıldızlı Sarımsaklı Grand Milano Hotel 
Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri
Rota: İstanbul – İzmir (460Km) / İzmir – Çeşme (80Km) / Çeşme – Alaçatı (5 Km) /Alaçatı – Ayvalık (240Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe:785 Km
Otele Giriş Saati:20.30
 
2.Gün Ayvalık - Mutlu Köy – Cennet Tepesi – Ayvalık Kordon – Çınarlı Camii – Saatli Camii – Cunda Adası – Aşıklar Tepesi – Panaya Kilisesi – Taksiyarhis Kilisesi – Cunda Kordon – Sarımsaklı – Şeytan Sofrası Turu
Otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası ilk olarak turumuza Cennet tepesinden muhteşem Ayvalık ve adalar manzarasını izliyor gün içinde gezeceğimiz yerleri tepeden izliyoruz. Cennet tepesinin havasını iyice içimize çektikten sonra Ayvalık merkez gezimiz başlıyor. İlk olarak Arnavut kaldırımlarından yürüyerek Çınarlı Camiye ulaşıyoruz burası Kurtuluş savaşı sonrası Camiye çevrilmiş bir Kilisedir. Sonrasında Saatli Camiyi geziyoruz merkezde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Cunda Adasına geçiyoruz Cunda Adası gezimize ilk olarak Aşıklar tepesini gezerek başlıyoruz sonrasında Panaya Kilisesinin kalıntıları gördükten sonra Taksiyarhis Kilisesini geziyor ve sonra adayı keşfedip hediyelik pazarında alışveriş yapmanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Özgün Zeytinyağı Fabrikasına gidip fabrikayı geziyoruz. Burada bölgenin en önemli kaynağı olan zeytini tam anlamıyla oluşmasını öğrenmiş oluyoruz. Buradaki gezimiz sonrası gün batımını izlemek üzere şeytan sofrasına çıkıyoruz gün batımı sonrasında İstanbul dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)
Öğle Yemeği: Cunda Adasında Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)
Rota: Şehir Gezisi (75Km) / Ayvalık – İstanbul (415Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe:490 Km
İstanbul’a Varış Saati: 00.00

 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • 1 Gece Sarımsaklı Grand Milano Hotelde Konaklama
  • Otelde Alacağımız Açık Büfe Akşam Yemeği
  • Otelde Alacağımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
  • Kişisel Harcamalarınız
  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
  • Müze - Ören Girişleri
Tur Tarihleri: 5 Nisan Cuma Gecesi Kalkış 

 Ek Hizmet Bedeli:
Bu Tur Programımızda  Feribot Geçişleri , Otopark Ücretleri, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri , Milli Park Girişleri İçin 60 TL Ek Hizmet Bedeli Talep Edilecektir. Bu Ücret Tur Esnasında Rehber Tarafından Toplanacaktır. 

Nasıl Yararlanırım
05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0216 336 67 49  ve 0505 999 30 70 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 50 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

Turumuz Kesin Kalkışlıdır Herhangi Bir İptal İade Değişiklik Olmayacaktır.

Turumuzda 0/02 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 219TL ödemekle yükümlüdür.02/06 Yaş Çocuklar 219TL, 7-12 Yaş Çocuklar 249TL Olarak Ücretlendirilecektir 12 Yaş Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınacaktır. Çocuk Ücretlerine Ek Hizmet Bedelleri Dahildir.

İptal  -   İade Detayları
Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 40 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. İptal – İade sigortası satın almaya misafirlerimiz tura katılmadığı durumda herhangi bir ücret iadesi değişiklik talep edemeyecektir.

Rezervasyon Detayları
Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyonda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilco
TR
0216 336 67 49
Adresim :
DETAY
il
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: