Twitter
Ocak & Şubat dönemi 1 gece Ramada By Wyndham konaklamalı Kartalkaya & Kartepe turu
Ref No : 201130
209,90 TL
300,00TL
liste
%30
indirim
90,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ramada By Wyndham Konaklamalı 
 2 Kayak Merkezi bir arada, Kartalkaya & Kartepe Kayak Turu
29 Aralık -31 Mart 2019 arası her Cumartesi hareket 

1.Gün Cumartesi   KARTEPE  
05:30 Ataköy Atrium Önü 06:00 Etiler Akmerkez Önü ,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı
07.30 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz.Belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuz sonrası Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz Kartepe’ye varıyoruz Zirveye ulaştığımızda  rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, cafeler de  manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de ( 16.00-17.00 arası) Kartepe’den hareket Otelimize varış ve yerleşme.

2.Gün Pazar    KARTALKAYA - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareketle ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden Kartalkaya’ya varıyoruz. Kartalkaya’da Kayak yapacak olan misafirlerimiz için akşam 16.00 -17.00 ye kadar serbest zaman veriyoruz. Bu süre içerisinde kayak severler gün boyu kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz ise serbest zamanda kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir, eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilir, Kartalkaya’da bulunan otellerin Cafe ve restaurant kısımlarından ücreti karşılığında faydalanabilirler. Kartalkaya’dan belirlenen süre sonunda ayrılmamızla birlikte yaklaşık 5-6   saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Fırsat Seçenekleri;
  • Aralık & Mart dönemi 1 gece Ramada By Wyndham konaklamalı Kartalkaya & Kartepe turu 199,90 TL
  • Ocak & Şubat dönemi 1 gece Ramada By Wyndham konaklamalı Kartalkaya & Kartepe turu 209,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 60 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde 135 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 179,90  TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Gidiş Ve Dönüş Ulaşım 
  • Ramada By Wyndham Otel  1 gece OK konaklama 
  • Rehberlik hizmetleri
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,lk gün yolda alınan kahvaltı,Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Milli Park girişleri , gezi sırasında ara transfer Kartepe & Kartalkaya ara transfer ücretleri için kayıt ile birlikte nakden acenteye  60 TL ödenecektir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.,
Acente Dönemsel yoğunluk yaşanabilecek dönemlerde Kalınacak otel &  bölgelerde değişikliğe gidebilir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 29 Aralık - 31 Mart 2019 tarihleri arasında her Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 234 32 11/12

Milli Park girişleri , gezi sırasında ara transfer Kartepe & Kartalkaya ara transfer ücretleri için kayıt ile birlikte nakden acenteye  60 TL ödenecektir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11/12  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
leggo
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: