Twitter
Hola Travel'dan bayram dönemi geçerli 3 ülke 7 şehir!3 gece konaklamalı "Yunanistan-Makedonya-Bulgaristan" turu 999 TL'den başlayan fiyatlarla!
03 Haziran- 04 Haziran,10–11-12 ve 13 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 204828
999,00 TL
1200,00TL
liste
%17
indirim
201TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR


3 Ülke 7 Şehir  BÜYÜLÜ RUMELİ  Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan


Ramazan ve Kurban Bayramı Dönemi  / 3 Gece 4 Gün Konaklama 899 TL
                          
Kalkış Tarihlerimiz :03 Haziran – 04 Haziran  , 10 – 11-12  Ağustos

1.Gün   İstanbul–Plovdiv-Sofya                                       
Saat 20:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 20:45  Mecidiyeköy Trump Avm  Önü ,Saat 21:30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile Silivri – Çorlu –Edirne karayolu takip edilerek Kapıkule  sınır kapısını kullanılarak Bulgaristan Plovdiv’e  Yolculuk. 

2.Gün  Sofya 
Sabah saatlerinde Plovdiv ‘e  varış ve panaromik şehir turu ;  Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş  merkezlerini,  koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak.Plovdiv hakkında genel bilgi.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek.Cuma  Camii  ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzı. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti.Balaban evi.Nikola Nedkoviç Evi.Zlatio Boyaciev  Evi. Hindilyan Evi. Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır.Şehir turumuzu tamamladıktan sonra Sofya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.Sofya şehir turumuzda  St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander  Nevski Katedrali  Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasindadir.Şehir turu sonrası otelimize varış ve konaklama

3.Gün  Üsküp - Ohrid
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Üsküp ‘e devam ediyoruz.Panaromik şehir turumuzda ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası  extra olarak düzenleyeceğimiz  mistik şehir Tetovo ve  Matka Kanyonu turumuzu yapıyoruz . Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli  ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilir ve eşsiz manzarası ile Matka Kanyonunu görebilirsiniz.Turumuzun ardından Ohrid’e varış ve Çarşı,Ayasofya Kilisesi ( panaromik),Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi( panaromik )görülecek yerler arasındadır.Ohrid turumuzu tamamladıktan sonra Strugadaki otelimi ze varış ve konaklama.( Tetova-Gostivar-Matka Kanyon Turu Kişibaşı 15 € )

4.Gün     Ohrid-Manastır-Selanik 
Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından, inci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve ekstra tekne gezimiz (KişiBaşı 15 € )sonrası, turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a doğru hareket ediyoruz.Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır.Gezimiz sonrası Selanik’e hareket ve pararomik şehir turumuzda beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii,E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır.Selanik turumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Yunan Sirtaki ve  taverna turu ( Müzikli ve yemekli Kişi Başı 40  € )

5.Gün    Kavala – Porto Lagos -Gümülcine -  İstanbul
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  Kavala’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.Kavala şehir turumuzda , su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia,eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane,ev & heykeli’nin görülmesinin ardından Kavala’da serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından  tur programlarında pek olmayan İskece yakınında ve daha önce hiç karşılaşmadığınız göl üzerinde olan Agios Nikolaos Kilisesi ve şirin Porto Lagos  gezimizi tamamladıktan sonra,  Dedeağaç karayolu takip edilerek  Gümülcine’de vereceğimiz Kahve molamızın ardından İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • Lüks Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım.
 • Sofya Ramada Otel V.benzeri 1 Gece ,Ohrid Aqua Lina Otel,Biser Otel v.benzeri,Selanik Amalia Otel v.benzeri 1 gece  oda kahvaltı 
 • Yol boyunca otobüsteki İçecek ikramları.
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası    ,65 yaş üstü 10 € fark  alınmaktadır. 
 • Türkçe Rehberlik ücreti,  
 • Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri ,Otopark Ücretleri 
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 • Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
 • Öğlen ve akşam yemekleri , yemekler esnasında alınacak içecekler
 • Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli      :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

ÖNEMLİ BİLGİ;
Gezi Süresi 4 Gece 5 Gün olup 3 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3( üç ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür


Nasıl Yararlanırım
03 Haziran- 04 Haziran,10–11-12 ve 13 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat ve rezervasyon için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

0 – 2 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

0-2 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 40 € ödenir.

Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz acentemize 70 € fark ödemelidir.

7-12 yaş grubu çocuklar  8700 tl   acentemize ödemeleri gerekmektedir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 21 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE REZERVASYON KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 21 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE REZERVASYON KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Bu fiyatlar www.birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
DETAY
 
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: