Twitter
1 gece Halıcı Termal Otel'de yarım pansiyon konaklamalı 2 Gün "Salda - Pamukkale - Çeşme- Alaçatı" turu 289 TL!
05 Nisan-03 Mayıs 2019 tarihleri arasında her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 205061
289,00 TL
400,00TL
liste
%28
indirim
111TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • salda
 • salda-pamukkale
 • salda1
 • salda2
 • cesme
 • cesme1
 • alacati-on
 • alacati11
ÖNE ÇIKANLAR

1 Gece 2 Gün Salda - Pamukkale - Çeşme- Alaçatı turu Turu 


1 Gece Halıcı Termal Hotel Konaklamalı 289 TL


Her Cuma Gecesi Kalkış Pazar Akşamı Dönüş ( Nisan İtibari ile ) Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil ! 
Her Cuma Gecesi Kalkış Avanos, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme, Hacı Bektaş -ı Veli, Derinkuyu, Tuz Gölü Düş ve Gerçeğin Buluşma Noktası ve Tanrı Kapadokya'yı Yarattı.     

Kalkış Yerleri Ve Saatleri
22.00 İncirli Doğtaş Önü
22.30 Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme dairesi onu
23.15 Kartal Köprüsü
23.30 Cayır ova Mc donald’s önü
04.30 Ankara Söğüt özü Ulusoy tesisleri önü ( Armada Avm Karşısı ) olarak Belirlenen noktalardan siz değerli katılımcıları alarak Kapadokya bölgesine  doğru hareket ediyoruz.

Tur Programı: Salda Gölü – Pamukkale Laodikya – Çeşme – Alaçatı Turu

1. Gün :GECE YOLCULUĞU
21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 21:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 22:15 Kartal Köprüsü Altı 22:30 Çayırova Mc Donald’s 
 
2. Gün : SALDA GÖLÜ – HIERAPOLİS – PAMUKKALE – LAODIKYA
Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra unutulmaz bir tur için araç içi sınırsız ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. . Sabah saatlerinde Burdur’da alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Kızılsu olarak bilinen bölgede bulunan termal suların kaynağı olan Karahayıt’a gidiyoruz. Karahayıt’ta dileyen misafirlerimiz güzelliklerine güzellik katacak çamur banyosundan yararlanabilirler. Daha sonra Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra gezimizin bitimiyle akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz. 
 
Sabah Kahvaltısı : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otel alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Halıcı Termal Otel Pamukkale 


3. Gün : ÇEŞME – ÇEŞME KALESİ – ILICA – YÜZME MOLASI – ALAÇATI – İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımıza geçerek Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme Kalesi’ni dileyen misafirlerimiz ile gezdikten sonra Çeşme sokaklarını ve evlerini fotoğraflıyoruz. Daha sonra Yüzme molamız için Ilıca’ya geçiyoruz. Ilıca plajında rehberimizin belirleyeceği zamana kadar yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın bitimiyle Alaçatı’ya doğru hareket ediyoruz. Rüzgar Gülleri ile meşhur Alaçatı’da Arnavut kaldırımları üzerinde Eski Rum Evleri arasında yürüyüş yapıyoruz. Alaçatı’da ki gezimizin de bitmesiyle İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Malitur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 
 
Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Dönüş yolu üzerinde tesiste ekstra olarak alınacaktır. Konaklama : Bu gece otel konaklaması yoktur. 
 
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER 
 • Halıcı Termal Otel Pamukkale’de 1 gece yarım pansiyon konaklama 
 • Açık büfe 1 sabah kahvaltısı 
 • Açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği 
 • Lüks araçlar ile ulaşım 
 • Profesyonel rehberlik hizmeti otobüs içi sınırsız ikramlar 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası                                                        
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 
 • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
 • Programda belirtilen son gün akşam yemeği 
 • Tüm öğlen Yemekleri Tüm yemeklerdeki alınan içecekler
 • Tüm kişisel harcamalar 
 • Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar 
 • Tüm müze ören yeri ve müze giriş ücretleri Müze Kart  
Ek Hizmet Bedeli: ·       Bu Tur Programımızda  Feribot Geçişleri , Otopark Ücretleri, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri , Milli Park Girişleri İçin 60TL Ek Hizmet Bedeli Talep Edilecektir. Bu Ücret Tur Esnasında Rehber Tarafından Toplanacaktır. 
 
 
Nasıl Yararlanırım
05 Nisan-03 Mayıs 2019 tarihleri arasında her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0216 336 67 49 ve 0505 999 30 70 numaralı telefonları
arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

AÇIKLAMA

Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber mücbir sebeplerden dolayı ve gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları, kalitesi ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. İptal İade Güvence Paketi almayan misafirler, iptal değişiklik taleplerini 7(yedi) iş günü öncesinden acentaya bilgi vermekle yükümlüdür. Tur başlangıcından itibaren 7(yedi) iş günü öncesinden iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle 7(yedi) iş günü içerisinde iade edilir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal edilir ve misafirin isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenebilir, açığa alınabilir veya iadesi yapılabilir. Böyle bir durumda Malitur misafirlerine 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Malitur sorumlu değildir. 0–6 ve 7-12 yaş çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. 

MÜZE KART 
Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sağladığı bir karttır. Müze Kart ile bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağı tüm müze ve ören yerlerine ücretsiz giriş yapabilirisiniz. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve kart makinasına sahip müzelerde Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile indirimli Müze Kart 30?, tam Müze Kart 70? ücret karşılığında alabilirsiniz. İndirimli müze karttan T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ve bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini gösterdikleri takdirde yararlanabilir. Maximum kredi kartı sahipleri de kredi kartlarını ve kimliklerini gösterdikleri takdirde indirimli Müze Kart hizmetinden yararlanabilirler. 

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ 
Tur kalkış tarihinden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar  rezervasyon iptal ve iade talebinde bulunulması veya değişiklik talebinde bulunulması durumunda koşulsuz  %100 kesintisiz iade ve değişiklik garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 20 TL’dir. Rezervasyon esnasında acentaya ödenir. Günübirlik turlarda ve özel dönem tatil günlerinde İptal İade ve Güvence Paketi yoktur. 
 
KULLANILACAK ARAÇLAR 
Turlarda kullanılacak araçlar turun kişi sayısına göre belirlenmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle araç sözü verilmez. 
 
31 kişi ve üzeri Mercedes – Benz Travego, Mercedes –Benz Tourismo, Temsa Safir, Neoplan Tourliner, Neoplan, Neoplan Cityliner. 31 kişiye kadar Isuzu Novo, Isuzu Turkuaz, Otokar Sultan 18 kişiye kadar Mercedes – Benz Sprinter, Volkswagen Crafte

E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilco
TR
0505 999 30 70
Adresim :
DETAY
il
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: