Twitter
1 Gece 2 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı "Ayvalık-Bozcaada Turu"
Ref No : 150459
99,00 TL
250,00TL
liste
%60
indirim
151TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
1. GÜN: 

00:00 Bakırköy Boyner 
00:30 Beşiktaş Yıldız Camii 
01:00 Kadıköy Eski Salı Pazarı
01:15 Kartal Yemek Center  
01:30 Çayırova Mc Donalds 

( Bu turumuzda dönüş güzergahımız Çanakkale üzerinden olduğu için Kartal ve Çayırova misafirlerimiz ile Kadıköy'de vedalaşıyoruz )
Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – EDREMİT üzerinden AYVALIK’A varış.

2.GÜN :  AYVALIK – CUNDA - ŞEYTAN SOFRASI  :
 
Sabah Akçay Ova Kahvaltı Bahçesinde  alacağımız kahvaltı ( Extra ) sonrası Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık Evleri'ni görüp, çarşı içinde vakit geçiriyoruz. Daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Ayvalık'ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda  fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız.Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi ( panoramik ) göreceğimiz yerler arasındadır. (Taksiyarhis Kilisesi içindeki müzeyi ekstra bedel ödeyerek gezebilirsiniz. )Buradan hareket ile Şeytan Sofrası’na geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’ndan manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğlen yemeği ( extra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğle yemeği sonrası  otelimize doğru hareket ediliyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN  PAZAR : BOZCAADA  

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıp,Bozcaada’ya hareket ediyoruz Bozcaada’ya varışımızda bizi bozcada kalesi karşılıyor olacak , kaleyi panaromik olarak gördükten sonra  ada sokaklarında geziyoruz Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Şarap Fabrikası'nın fabrika satış mağazasına gidiyor ve hediyelik şarapları almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almalarının ardından meşhur Ayazma Plajı'na doğru hareket ediyor ve Ayazma Plajı'nda yüzme molası veriyoruz bu sürede dileyen misafirlerimiz Ayazma Koyu'nun serin sularına atlayabilir yüzmek istemeyen misafirlerimiz ise deniz kenarındaki restaurantlar da dinlenebilirler. Yüzme molasının ardından Bozcaada'dan ayrılıp Çanakkale,Tekirdağ, Keşan güzergâhı üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka  ATOMTUR - TATİLALSANA etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR
 • Otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklama 
 • Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği
 • Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı
 • Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri 
 • Otobüste Atom tur - Tatilalsana ikramları
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm çevre gezileri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası
ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR
 • Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
 • Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı
 • Tüm öğlen yemekleri 
 • Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler 
 • Tüm özel harcamalar 
 • Müze ören girişleri
NOT :  Turu satın alan misafirler  Ek Hizmet Bedeli , Otoparklar,  Feribot geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer ücretleri için kişi başı 80 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
Bu turumuzda müze kart geçmemektedir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Atom Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 29 Nisan – 1 Mayıs 2016  – 2-4 ARALIK  2016  dahil her hafta sonu Cuma kalkışlı olan tur programı için geçerlidir.

Konaklama Bilgisi:

3* Aytur Otel , Kalif Otel vb. 
Ya da Türkevi Butik otel gibi otellerde konaklama yapılmaktadır.

NOT: haftanın yoğunluğuna göre otellerdeki doluluk durumuna göre aynı ya da daha üst standartlarda konaklama yapma hakkı atomtur – tatilalsana’da saklıdır.

ULAŞIM BİLGİSİ :  Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ısızu turkuaz, mutsıbıshı prestij, mercedes sprınter veya volkswagen crafter gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ:

Tura çıkış gününden; 96 Saat (4 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 10 TL dir.
GENEL ŞARTLAR: 
 • Gezi süresi 1 gece 2 gündür, otel konaklaması 1 gecedir
 • En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 
 • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Atom tur-Tatilalsanasaklıdır. Turun iptali durumunda Atom tur-Tatilalsana, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
 • Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
 • Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Atom tur
Tursab Belge No: 7868
Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul TR
0216 306 3061
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: