Twitter
1 Gece 2 Gün "Halkidiki-Kavala-Selanik Turu"
Ref No : 155002
149,00 TL
249,00TL
liste
%40
indirim
100TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
HALKİDİKİ SELANİK THASSOS ADASI TURU
1 GECE SELANİK KONAKLAMALI 2 GÜNDE DENİZ MOLASI

1.GÜN

İstanbul – İpsala – Halkidiki – Selanik

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü
21:30 Beşiktaş Yıldız Camii
22:00 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz

2.GÜN: Kipi – Halkidiki –Selanik

Türk(İpsala) ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek Halkidiki’ye yolculuk Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki de yüzmek ve güneşlenmek için verilen serbest zaman dahilinde, Dileyen Misafirlerimiz Yunan lokantalarında ege lezzetlerinin ve deniz ürünlerinin tadını çıkarabilirler.Akşam üzeri rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e yolculuk ve panaromik şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ,Atatürk evi panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.40 EURO

3.GÜN: Kavala-Thassos Adası -İstanbul

Sabah erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Kavala’ya yolculuk ve Panaromik Kavala şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ve Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına hareket ediyor ve 45-50 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü Rehberimizin anlatımı sonrası Dileyen misafirlerimiz Sahillerde denizin tadını çıkarabilir veya balıkçı lokantalarında çıtır çıtır kalamar eşliğinde leziz ege yemeklerinin tadına varabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de Thassos adasından Keramoti limanına hareket ve İpsala sınır kapısına yolculuk. Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

Fırsat Seçenekleri;
 • (Sınırlı Sayıda)1 Gece 2 Gün "Halkidiki-Kavala-Selanik Turu" 139 TL!
 • 1 Gece 2 Gün "Halkidiki-Kavala-Selanik Turu" 149 TL!
ÖNEMLİ: TURUMUZDA ACENTA HİZMET BEDELİ OLARAK 30EURO OTOBÜSTE REHBER TARAFINDAN TOPLANACAKTIR. BU ÜCRET TURDAN AYRI TUTULAMAZ ÖDENMESİ ZORUNLUDUR.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Lüks ELİTA TUR otobüsleri ile ulaşım ve ikramlar
 • Taşöz adasında 1 gece tercih edilen otel kategorisinde oda kahvaltı konaklama
 • Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç Panoramik Şehir Turları
 • Tüm seyahat süresince profesyonel ELİTA TUR Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk )     
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti : 120.-EUR
 • Seyahat Sağlık Sigortası: 15.- EUR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu :15.-TL
 • Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine tur kalkışı öncesi yatırılmalıdır.
 • Taverna eğlencesi : 40 Euro

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Elita Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu Fırsat;

23 Eylül 2016 tarihine kadar hareket edecek olan tur programı için geçerlidir.

Turumuz Cuma gecesi kalkış Pazar akşamı dönüşlüdür.

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0216 550 07 01 ve 0532 131 38 70 numaralı telefonları arayabilirsiniz

Turumuzda kişi sayısıyla orantılı büyüklükte otobüsler kullanılmaktadır.

Turumuzda çocuklardaki ücretlendirme 02-06 yaş arası çocuklarda acente hizmet bedelinde 15EURO indirim 06-11 yaş arasındaki çocuklarda acente hizmet bedelinde 10 EURO indirim yapılmaktadır. 00-02 yaş çocuklar ücretsizdir. Tura katılan her kişi için fırsat kodu alınması gerekmektedir.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip turu kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Elita Tur
TR
0216 550 07 01
Adresim :
DETAY
   
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: