Twitter
Tatil Bugün'den Her Cuma kalkışlı 2 Gece 3 Günlük Ulaşım, Çevre Gezileri Dahil "Selanik-Kavala" Turu 199 TL!
22 Nisan 2016 - 02 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
Ref No : 153335
199,00 TL
699,00TL
liste
%72
indirim
500TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • aristotelous_meydani_selanik_notlari
 • halkidiki
 • 2
 • 4
 • 214290_1964-yunanistan-selanik-beyaz-kule-kartpostal__6105421_0
 • halkidiki2
 • selanikkkk
 • yunanistannn-13586321
 • yunanistan-yazz-kampi5
ÖNE ÇIKANLAR

 HER HAFTA SONU SELANİK-KAVALA 


HAFTA SONU
( 22 NİSAN 2016 -  02 EKİM 2016 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR)
(HER CUMA KALKIŞLIDIR)                
 (2 GECE 3 GÜN)

ARAÇ İÇİ HİZMET BEDELİ BULUNMAMAKTADIR

1.Gün: İSTANBUL HAREKET – İPSALA SINIR KAPISI-SELANİK

Siz değerli konuklarımızı 22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı , 23:00 Beşiktaş Yıldız Camii  23:30 İncirli Ömür Plaza önünden  hareket ile Tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanışıp İpsala  sınırına varışımızın ardından, pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp Selanik’e hareket ediyoruz. 

2.Gün: SELANİK

Sabah saatlerinde Selanik’e Varışımızın ardından Panoramik şehir turu . Turumuz sırasıyla  Kordon , Beyaz Kule , Döner Kule , Fuar Meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan`ın en büyük katedrali olan Aya Dimitri Katedrali, Büyük İskender Heykeli ,Hamza Bey Camii, E. Venizelos -Konstantin Heykelleri ,Vardar, Makedonia ,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Son olarak turumuzu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz. Burada verilen serbest zamanın ardından konaklama otelimizde
Dileyen misafirlerimizle Akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna Turunu katılabilirler (45€).

3. GÜN: KAVALA-İSKECE-GÜMİLCİNE-DEDEĞAÇ-İSTANBUL 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonra Kavala’ya doğru yolumuza hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Kavala  panoramik şehir turumuza başlıyoruz . Su Kemerleri, Liman,Kale,19.yy Neo klasik Yapılar, Pangia, Eski & Yeni Şehir, Acropolis ,Deniz Feneri, Ag. Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa İmarethane ,Ev & Heykeli’nin görülmesinin ardından Öğle yemeği molamızı veriyoruz. Yemek molamızın ardından ,yol güzergahımız üzerinde bulunan ve tur programlarında pek olmayan İskeçe yakınında bulunan ve daha önce hiç karşılaşmadığınız bir konumda olan Agios Nikolaos Kilisesi gezimizi yapıp  Dedeağaç karayolu takip edilerek  İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz. Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk . Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a dönüyoruz. Keyifli yolculuğumuz sonrasında İstanbul` da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Tatil Bugün Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Merkeze 5-15 km arası 3 * Otelde Oda Kahvaltı 1 Gece Konaklama (1 adet sabah kahvaltısı),
 • Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tatilbugun.com Güvencesi
 • Rehberlik Hizmeti
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Yurt Dışı Çıkış Fonu 15 TL (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara yatırılmalıdır) http://www.mfa.gov.tr/yurtdisina-cikis-harci.tr.mfa
 • Vize ve Hizmet Bedeli 120 € (399TL)
 • Ekstra Turlar,
 • Seyahat Sigorta Poliçesi Hizmet Bedeli (15 € = (50TL) , 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan 30 € (99TL) . Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formu talep ediniz)
 • Öğle yemekleri, Akşam yemekleri
 • Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri,
 • Kişisel harcamalar,
TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
 • 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
 • 23:00 Beşiktaş Yıldız Camii
 • 23:30 İncirli Ömür Plaza Önü

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 22 Nisan-02 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.


ÖNEMLİ DETAYLAR

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 388 22 74 / 0542 748 77 54 / 0542 748 77 40

0–3 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 
03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde  30 €(99TL)
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 30 €(99TL) extra ödeme yapmaları gerekmektedir
Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.
REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.
Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için de geçerlidir

GENEL ŞARTLAR

 ‘Tur Broşürü ‘nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez. 
- Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde tur iptalinin bildirim tarihi, tur kalkışından 5 gün öncesidir. 
- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. 
- Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir. 
- Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz. 
- Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz. 
- Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat bitim tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Tatil Bugün Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. 
- Tatil Bugün Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden , grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acentenin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 
- Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Tatil Bugün Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. 

- Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar genel olarak 1 Büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz. 

- Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. 

- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffaka namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatil Bugün Turizm sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. 

- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 

- Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır. 

- Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için bu turda vize uygulanmamaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri :

15 kişiye kadar Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır 

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.??
2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 21 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: