Twitter
EK BEDELSİZ Maşukiye'de serpme köy kahvaltısı ve öğle yemeği dahil günübirlik "Sapanca Maşukiye Kartepe" doğa turu 119 TL!
28 Nisan 2019 tarihine kadar her Cumartesi ve Pazar geçerlidir.
Ref No : 203155
119,00 TL
189,00TL
liste
%37
indirim
70TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
SAPANCA-MAŞUKİYE-KARTEPE DOĞA TURU
GÜNÜBİRLİK SAPANCA-MAŞUKİYE-KARTEPE DOĞA TURU

Ormanları, dereleri, şelaleleri ve meyve bahçeleri ile huzur arayanlar için doğru bir adrestir. Karadeniz iklimiyle Akdeniz ikliminin kesişim noktasında bulunduğu için her iklimden de etkilenmiştir ve ortaya eşsiz bir doğa çıkmıştır. Maşukiye ismi ise ‘Maşuk’ kelimesinden gelmektedir. Maşuk kelimesi’de ‘Aşık’ anlamına gelir. Yıllardır çevre illerden yeni evlilerin balayı için tercih ettikleri bir yer olmuştur. Yöre halkı Maşukiye’ye gelen aşık olur diyerek köyün aşıklar köyü olduğunu söylerler. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bir an olsun uzaklaşın, muhteşem ve eğlenceli bir hafta sonuna şahit olun.. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, doğanın bu muhteşem görüntülerini ölümsüzleştirmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Maşukiye'de Serpme Köy Kahvaltısı Dahil
Kartepe'de Sucuk Ekmek + İçecek Dahil

Araç Kalkış Noktaları
06:00 İncirli  Doğtaş Mobilya Önü
06:15 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07:20 Kartal Köprüsü Altı
07:30 Çayırova Mc Donald's Önü
09:45 İzmit Halk Evi Durağı Önü

Tur Programı

 Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından; Maşukiye'de Serpme köy kahvaltımızı aldıktan sonra, Maşukiye'de yürüyüşümüze başlıyoruz. Maşukiye; Samanlı sıradağlardan oluşan vadi içerisinde nazlı nazlı süzülüp , bazı yerlerde çağlayanlar oluşturmuştur. Üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldedir. Doğa ile baş başa kalıp, orman içinde dolaşıp, toprağa basıp, suyun ve kuşların huzur veren seslerini  dinleyip, haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz doğa yürüyüşü yapıyoruz. Aracımıza binip Kartepe’ye doğru tırmanışa geçiyoruz. Kartepe eski adıyla bilinen Keltepe; Kocaeli’nin güney doğusunda Samanlı Dağları'nın en yüksek noktasıdır.1606 metre ile yüksekliği ile Marmara Bölgesi'nin en yüksek üçüncü dağıdır. Zirvesinde 5 yıldızlı bir tesis ve Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunmaktadır. Burada  dileyen misafirlerimiz telesiyejlerden yararlanabilir dileyenler ATV kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler. Kartepe’deki gezimizi tamamlayıp Sapanca’ya doğru hareket ediyoruz. Sapanca Gölü Kocaeli sınırına yakın bölgede, Sapanca ilçesinde yer alan bir göldür. Kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alır. Sapanca gölü doğanın eşsiz güzelliğini görebileceğimiz nadide yerlerden biridir. Burada rehberinizin size yapacağı anlatımların ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz bisikletine de binerek göl ile daha da iç içe olabilirler. Serbest zamanın ardından siz değerli misafirlerimizle bir başka SSC TUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı : Maşukiye Şelale Restaurant'ta Serpme Köy Kahvaltısı Sınırsız Çay, Tur Ücretine Dahildir
Öğle Yemeği : Kartepe Padre Cafe'de  Sucuk(Köfte) Ekmek + Meşrubat. Tur Ücretine Dahildir.
Güzergah : İstanbul - Maşukiye ( 134 km ) , Bölge içi (42km) ,Maşukiye - İstanbul ( 134 km )

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Maşukiye Şelale Restaurant'ta Serpme Köy Kahvaltısı+Sınırsız Çay
  • Kartepe Padre Cafe'de Sucuk(Köfte) Ekmek+Ayran
  • Lüks Araçlar İle Ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Araç İçi İkramlar                                  
  • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Teleferik ücreti
  • Kızak, Kayak, Skipass Ücreti
  • Tüm Şahsi Harcamalar
İKLİM
Kartepe, dünya üzerinde bir günde dört mevsimin yaşanabildiği ender coğrafi yörelerden biridir. Genel anlamda Karadeniz ile Akdeniz ikliminin kesiştiği bir iklim tipi bölgede egemendir. Yazlar sıcak ve az yağışlı, kışlar yağışlı ve Türkiye'nin pek çok yöresine oranla ılık geçer. Yağış miktarı kuzeyden güneye inildikçe azalır. Kartepe iklimi, Marmara ve Batı Karadeniz makro iklim tiplerinin etkisinde olmakla beraber, kendine has iklim olarak çeşitli varyasyonları göstermektedir. Ilıman iklimin egemen olduğu Kartepe ’de yağışlar kış ve bahar aylarında en fazla olmakla birlikte her mevsim görülür. Ortalama yıllık sıcaklık 13,7 ºC 'dır. Rüzgârlar kışın kuzey ve kuzeydoğudan, yazları ise kuzeydoğudan eser. 
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat SSC Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 28 Nisan 2019 tarihine kadar her Cumartesi ve Pazar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0533 220 61 27


Tur: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden SSC Tur sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz. 
Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/12/2018 tarihinde hazırlanmıştır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal iade yapılmaz.

Rezervasyon yapılmadığı taksdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır.

Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

Rezervasyon otel müsaitliğine göre alınır.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
SSC Tur
TR
0533 220 61 27
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: