Twitter
Ek Ücretsiz!Vizesiz ! Neşeli Tur İle 4 gün Ulaşım ve Konaklama Dahil Marakes (Fas) Turu 2500 TL Yerine 1549 TL!
12-26 Mayıs , 2-16 Haziran 2016 tarihlerinde geçerlidir
Ref No : 154049
1549,00 TL
2500,00TL
liste
%38
indirim
951TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • jemaa-el-fna-squre-in-marrakesh-morocco
 • 1417595238706
 • 201411108745679
 • fas-turu-casablanca1-marakes3-_141128134306
 • marrakech12
 • selman-marrakech-01
ÖNE ÇIKANLAR

MARAKEŞ

TUR PROGRAMI


1.GÜN ISTANBUL-CASABLANCA-MARAKEŞ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali saat Çarşamba gecesi 23:15’te buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Air Arabia Havayolları'nın 30438 sayılı seferi ile saat 01:15’te Casablanca'ya hareket. Yerel saat ile 04:10’da varışımızı takiben alanda bekleyen aracımız ile Marakeş’e transfer.Serbest Kahvaltının ardından yapılacak olan panoramik Marakeş şehir turu: Dar sokakları ile bizleri yüzyıllar öncesine götürecek medina ya ulaştıktan sonra: Uzun yıllar şehri yönetmiş Ba Ahmed' in BAHIA Sarayını gezerken Fas tarihine dalacak, Endülüs tarzı ahşap ve mozaik süslemeleri keşfedeceğiz. Günümüz ispano Moresk mimarinin 800 yıllık örneği Koutoubia Minaresini seyrederek ulaşacağımız SOUK adı verilen Marakeş KAPALI ÇARŞI'sının dar ara sokaklarında devam edecek. Dünyaca ünlü bu labirentin tüm geleneksel köşelerini keşfedeceksiniz. Bu gezi esnasında kumaşçılar, demirciler, deri tabakhaneleri, ahşap ustaları gibi ülkede mevcut nice el sanatlarının tüm örnekleri ile karşılaşabilirsiniz. Berberilerin yüzyıllık geleneği şifalı ot ve kremlerin satıldığı herborist sizi eğlendirecek duraklardan biri olacaktır. Günümüz, Afrika kıtasının en hareketli şehir meydanı Jma El Fna ile sonlanacak. Gerçek bir “mucizeler avlusu” diye adlandırabileceğimiz bu meydan UNESCO Milli Miraslar listesinde yer almaktadır. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma el Fna için kısaca “açık hava tiyatrosu” diyebiliriz. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN MARAKEŞ

Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek  Atlas okyanusu kıyısında yer alan yıllar öncesinin Bodrum’unu andıran dünyaca meşhur ESSAOUIRA şehir gezisine katılabilirler. ESSAOUIRA Cichaoua üzerinden Atlas okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz şehri Essaouira'ya gidilecektir. Unesco tarafından “Dünya Mirası” olarak ilan edilen ve Fas'ın en çok yabancı turist çeken yerlerinden biri olan şehir, uçsuz bucaksız Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil şehridir. Şehrin kalesi ve balıkçı limanı gezilecek, eski roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen medina keşfedilecektir. Medinanın gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları, bembeyaz evleri, maviye boyanmış kapı ve pencereleri birçok Avrupalı ressam, şair ve yazara ilham kaynağı olmuştur. Orson Wells, Jimy Hendrix gibi bohem hayatı seçen sanatçılar şehrin tarihi medinasında (sur içi) yaşamışlardır. 18.yy da Fransız bir mimar tarafından yapılmış olan tarihi surlarından Atlas okyanusunun köpüklü dalgalarını seyretmek insanı büyüler (Jeremy Irons ve Patricia Kaas'ın Ladies and gentlemen filmindeki gibi). Kilimler, yöreye has ağaç işi eşyalar, deri işlemeler, rengârenk tablolar? tarihi ve canlı çarşısındaki dükkânlarda alışveriş oldukça keyiflidir. Gecenize ekstra olarak düzenlenecek Chez Ali Berberi gecesi ile renk katabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
ESSAOUIRA(SUVEYRE) TURU 65 EURO (kişi başı)
CHEZALİ SHOW 60 EURO (kişi başı)

3.GÜN MARAKEŞ 

 Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz  ekstra olarak düzenlenecek ATLAS DAGLARI 4 X 4 (Toyota Land Cruiser vb.) Turuna katılabilirler. Bu turumuz güneyin hayranlık uyandıran doğasını, bitki örtüsünü ve Atlas dağlarını sizlere tanıtmak için yaptığımız eğlenceli bir gezi. Muhteşem manzaralı pistlerden geçtiğimiz bu yolculuk sırasında Tizintes yolunu takiben Kik platosuna ulaşacağız. Bitki örtüsü, coğrafi yapı, karlarla örtülü zirveler gün boyu harika fotoğraflar verecek. Çocuk sahibi olamayan kadınların yüzyıllardır ziyaret ederek derman bulmaya çalıştıkları Mulay Brahim köyü, Tifruin ve Taddart köylerinde molalar vererek Lalla Takerkust baraj gölü kıyısında öğle yemeği alacağız. Öğle yemeğinden sonra Marakeş'e döneceğiz, arzu eden misafirlerimiz marakeş çarşısının dar sokaklarına geri dönebilir ya da otellerinde dinlenebilirler. Bu heyecanlı yolculuk sırasında Afrika Kıtası'nda olduğumuzu bir kez daha hissedeceğiz. Opsiyonel OUARZAZATE 4X4 TURU: .Yaklaşık 204 km yolumuzun üzerinde geleneksel güneyin Berberi kentlerinin Güney Sahara'ya özgü bitki yapısını göreceğiz. Yolumuz Yüksek¬Atlas dağlarının arasından geçecek. 2400 metrede Afrika'nın en yüksek tepelerinden birisi Tichka yi ziyaret etmiş olacağız. Ouarzazate'a varışta unesco korumasındaki Aid Ben Haddou Kasabası ve Glaoui evi görülecektir. Öğle yemeğinin ardından Benhur, Arabistanlı Lawrence, Gladyatör, Büyük İskender gibi filmlere mekân görevi görmüş bu kasaba ve çevreyi tanıma fırsatı bulacağız. Dev Film Platolarının ardından dönüş yolculuğumuz başlayacak. Geceleme otelimizde.
ATLAS DAĞLARI 4x4 TURU 65 EURO (kişi başı)

 4.GÜN MARAKEެ-CASABLANCA-¬İSTANBUL

 Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve öğlene kadar serbest zaman.Tüm grubun katılımı ile ekstra düzenlenecek olan Casablanca turu. Bu turumuzda Birleşmiş milletler ve Muhammed V bulvarlarından geçilerek Muhammed V meydanında verilecek fotoğraf molası ile başlayacaktır. Tarihi Habous semti görülecek ve ardından Atlas okyanusu kıyısında yer alan Corniche semtinde gezilecektir. 1980¬1993 yılları arasında yaptırılan Hassan II Camii dünyanın en büyük camisidir. İç mekânda 25000 kişi ayni anda namaz kılabilir, avlusunda 80 000 kişi toplanabilir ayrıca 200 metrelik minaresinde bulunan lazer lamba 35 km uzaklığa kadar namaz vaktini bildirir. 20 000 metrekare alana kurulu yapı günün en etkileyici gezisi olacaktır. Turumuzun ardından Casablanca Havalimanı'na transfer. Air Arabia Havayolları 30437 seferi ile saat 18:10'da İstanbul'a hareket . Saat 00:35’te varış hizmetlerinin sonu. Bir sonraki turumuz da görüşmek dileğiyle.    
CASABLANCA TURU  25 EURO (kişi başı)

Fiyatlara dahil olan hizmetlerimiz;
 • Air Arabia Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Casablanca- İstanbul uçak bileti
 • Havalimanı vergileri, 
 • 4* otellerde 3gece konaklama, 
 • Sabah kahvaltıları, 
 • Alan- Otel- Alan transferleri, 
 • Otel vergileri
 • Tüm şehirlerarası transferler, 
 • Panoramik Marakeş şehir turu
 • Casablanca karşılamalı Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Prag-Viyana-Budapeşte şehir ve otel vergileri,
Fiyatlara dahil olmayan hizmetlerimiz;
 • Vize Ücreti 
 • Seyahat kapsam sigortası 20 Euro ,60 yaş üstü 25 Euro rezervasyonda acentaya ödenir 
 • Yurtdışı Çıkış Harcı, 
 • Tüm otel ekstraları,  
 • Ekstra Turlar, 
 • Rehber, şöfor, restoran ve lokal servis tipleri,

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 12-26 Mayıs , 2-16 Haziran 2016 tarihlerinde geçerlidir.

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  100  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir 

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1399TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)
Konaklama  4*  oteller için geçerlidir.  

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 
SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer. 

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neşeli  tur sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok 34-A No 3 Serifali Ümraniye TR
0216 550 99 91
www.neselitatil.com
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: