Twitter
EK ücretsiz ! Neşeli Tur'dan Tüm Sezon 3 Gece 4 gün "PARİS" Turu Ulaşım, Konaklama ve Şehir Gezileri Dahil 1499 TL!
2-16-30 Mayıs, 16-24 Haziran, 29 Temmuz,5-12-26-27 Ağustos, 2-23-26- 30 Eylül , 3-10- 31 Ekim tarihlerinde geçerlidir.
Ref No : 154038
1099,00 TL
2600,00TL
liste
%58
indirim
1501TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • 26baccdc00000578-0_18
 • paris-hakkinda
ÖNE ÇIKANLAR
  PARIS
Onur Havayolları ile  … 3 Gece
1 Gün ISTANBUL - PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarı önünde 08:45 ‘te siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Onur Hava Yollarının 8Q257 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 11:15 ‘de Paris’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:00’ da Paris’e varışımızın ardından bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eiffel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında en şık kafeleri ve mağazaları ile ünlü Champs Elysees, Paris şehir manzarasını izleyebileceğimiz Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonunda otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.  

2. Gün PARİS

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile yapılacak olan ekstra Eiffel Kulesi Tur, Seine Nehri Turu ve Ressamlar Tepesi turuna katılabilirler. İlk olarak Paris’in Simgesi olan Eiffel Kulesini ziyaret ediyoruz. Ardından tekne ile şehri ortadan ikiye ayıran yaklaşık 1 saat sürecek olan  Seine Nehrinde keyifli bir yolculuk yaptıktan sonra Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Notre Dame  de Paris’in ilham kaynağı olan Notre Dame  Katedrali görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı Montmarte Ressamlar Tepesi ve Sacre Coeur Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by Night turuna katılabilirler.  Bu turumuzda Paris’in ışıklandırılmış gizemli caddelerinde farklı bir yüzünü göreceğiz. Işıklar şehri Paris’in özel ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra Eiffel Kulesi’nin ışık gösterisini izleyeceğiz. Ardından dilerseniz Paris’in 65 yıldır dans gösterileri ile dünyaca ünlü kabaresi Lido Show turuna katılabilirsiniz. Bize özel ayrılmış masalarda şampanya yudumlayarak muhteşem sahne ve ışık gösterilerine eşlik eden dansçıların show’unu izleyebilirsiniz. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 
Eiffel Kulesi Tur, Seine Nehri Turu ve Ressamlar Tepesi Turu: 110 € (Kişi Başı)  55 € çocuk(02-12 yaş)
Lido Show - Paris by Night: 135 € (Kişi Başı)  55 € çocuk(02-12 yaş)

3. Gün PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Disneyland Turu veya ekstra Louvre muzesi & Notre Dame Katedrali & La Vallée Outlet Alışveriş Merkezi turuna katılabilirler. Hayallerimizin ressamları ve resimleri ile tanışma zamanı; tam günlük turumuz saat 08.30'da otelimizden hareket ile başlıyor. İlk durağımız Paris şehrinin kurulduğu Cité Adası ve bu adada imparator Napoléon Bonaparte da dahil bir çok kralın taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarinin önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo'ya da ilham kaynağı olmuş Notre Dame Katedrali'ni geziyoruz. Fransa'nın " sıfır " noktasında durup fotoğrafımızı çektikten sonra adadan ayrılıyoruz. Daha sonra, dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayını ziyaret ediyoruz. Helenistik çağdan Milo Venüsü, Michel Angelo'dan Ölen Köle ve tabii ki Leonardo Vinci'den Mona Lisa ve nice ünlü eserleri görüyoruz. Carrousel du Louvre'da verdiğimiz kısa bir yemek molası sonrasında, Paris’e 36 km. uzaklıktaki tüm ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu “La Vallée OutletVillage”isimli alışveriş merkezine gidiyoruz.
DisneylandTuru:120€(KişiBaşı)   95€ çocuk(02-12 yaş )                                                                                                       
Louvre Müzesi-Notre Dame Katedrali-La Vallée Outlet Alışveriş Merkezi Turu: 110 € (Kişi Başı)55 € çocuk (02-12 yaş)
.
4. Gün PARİS - ISTANBUL 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odaları boşaltılmasının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Versailles Sarayı Turuna katılabilirler.30 yıldır UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde olan Château de Versailles, 18. yüzyıl Fransız sanatının en güzel örneklerinden biridir. Saray önce 13. Louis'nin av köşkü olarak kullanılırken, daha sonra oğlu 14. Louis tarafından genişletildi. 14. Louis, Fransa Hükümetini 1682'de Versailles'a taşıdı. Fransız devrimine kadar yaşayan her bir Fransız Kralı, sarayı daha güzel bir hale getirmek için iyileştirmeler yaptı. Rehberimizin belirleyeceği saatte Paris havalimanına transfer. Check in işlemleri ardından Onur Hava Yollarının 8Q258 tarifeli seferi ile saat 15:00’ de İstanbul’a hareket. Türkiye saati ile 19:25 ’te İstanbul’a varış ve hizmetlerinin sonu. Bir sonraki turumuz da görüşmek dileğiyle.    
Versailles Sarayı Turu: 110 € (Kişi Başı)   55€ çocuk (02-12 yaş

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ :
 • Havalimanı vergileri 
 • Onur Havayolları ile İstanbul – Paris – İstanbul parkurunda uçak bileti, 
 • Seçilecek kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama, 
 • Alan/otel/alan transferleri, 
 • Panoramik Paris şehir turu  
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri 
 • Turist Şehir vergileri
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :
 • Vize ücreti, 
 • Zorunlu sigorta ücreti (20 EURO) rezervasyonda acentya ödenir (60 yaş üstü 25 Eur)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL), 
 • Müze ve ören yerleri girişleri, 
 • Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 2-16-30    Mayıs, 16-24   Haziran, 29 Temmuz,  , 5-12-26-27 Ağustos, 2-23-26- 30 Eylül , 3-10- 31 Ekim  tarihlerinde geçerlidir.

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  160  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir (Mayıs   120 Euro  )

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  979 TL   

Konaklama  3*   oteller için geçerlidir 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(65 yaş üstü misafirler 25€) 

2 -16 -30 Mayıs,  26 Eylül   sezon dönem farkı Kişi başı 55 Euro, 16-24  Haziran    29 Temmuz , 5-12-26-27 Ağustos , 2-23-30 Eylül  sezon dönem farkı Kişi başı 110 Euro , olup rezervasyonda acentaya ödenir  

3-10-31  Ekim  2016 SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer. 

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neşeli  tur sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder                          
İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye
0216 550 99 91 /92 TR
0216 550 99 91
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: