Twitter
EK Ücretsiz ! Neşeli Tur'dan THY ile Yılbaşı & Bayramlara Özel 4 Gün Prag Turu 2500 TL 1179 TL!
5 Temmuz (Ramazan Bayramı),30 Aralık (Yılbaşı)2016 tarihlerinde geçerlidir.
Ref No : 154043
1179,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • prag
 • prague-charles-bridge
ÖNE ÇIKANLAR
PRAG    
3 Gece 4Gün 
TUR PROGRAMI
1. GÜN İSTANBUL– PRAG 

Siz değerli misafirlerimizle Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali kontuarı önünde saat 14:35’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk hava Yolları TK1769 seferi ile 16:35’de de Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 18:10’da Prag’a varış ve ozel otobüslerimizle panoramik şehir turu.  Prag Çek Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemya'da Vlatava Nehri'nin üzerinde yer alır. Prag "Altın Şehir", "Doksanların Sol Bankası", "Masal Şehri", "Şehirlerin Anası" ve "Avrupa'nın Kalbi" gibi isimlerle de anılır. Panaromik Şehir turumuz sırasında Başbakanlık Sarayı, Chehov köprüsü, Paris Caddesi, Yahudi Mahallesi, dünyaca ünlü yazar Kafka'nın evi, Jan Hus'un heykeli, Tyn Kilisesi ve eski Belediye Binası gibi birçok eserin bulunduğu Eski şehir meydanı ve güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılmasın diye Kral'ın Gözlerini kör ettiği mimarın muhteşem eseri, tarihi 15.yy a dayanan Astronomik Saat kulesi görülecek yerler arasındadır.  Turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme.  Akşam dileyen misafirlerimiz için organize edilecek Prag’ın ortasında boylu boyunca uzanan, dünyanın en güzel görüntülerinin oluşmasında büyük pay sahibi olan, içindeki sekiz ada ve üzerine kurulu on sekiz köprüyle (en büyüğü 1347 tarihli charles köprüsü) dünyanın en estetik, en zarif akan nehirlerinden  Vlatava Nehrinde tekne turuna alternatif olarak katılma imkanı.  Geceleme otelimizde.
Vlatava Nehri tekne turu(Teknede Açık Büfe Yemek Ve İçki Dahil): 40 €

2. GÜN PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Isteyenler için alışveriş ve gezme imkanı.  Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan Prag Şaheserleri turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuz da Eski Krallık Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali(katedral girişi dahil), Simyacılar sokağı, St.George Kilisesi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir bölgesinde Kral Alışveriş caddesi, Johannes Kepler’in evi, St.Nicholas Kilisesi, Simetena Evi, Jan Hus Heykeli, Karl köprüsü, sosyalizmin 1948’de ilan edildiği Kingsky Sarayı,Josefov mahallesi,15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari ile şovlar gerçekleştirilen tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak  tam gün öğle yemekli düzenlenecek olan 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918 de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışverişle geçireceksiniz. Dünyanın en sağlıklı kenti olarak bilinen termal kaplıca ve doğal kaynaklarıyla ünlü Karlovy Vary’de yeraltında binlerce mineral yatağı vardır. Yuri Gagarin heykelinin arkasındaki modern binanın içinden çıkan kaynak 20 metre yükseğe fışkırıyor ve dünyadaki en büyük sıcak kaynaklardan biridir. Sıcaklığı 41-72 derece arasındaki suyunun tadı çok özel ve vücutta özel bir etki bırakır. Karlsbad sıcak mineral suyu vücut için gerekli hemen her minareli içerir, iltihabı iyileştirir, sindirim organlarının fonksiyonunu artırır, bağışıklığı artırır, vücudu toksinlerden temizler, vücuttaki enerji üretimini artırır. Turumuz sonrası otele transfer. Gece için dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek bu süprizli gecede Çek Cumhuriyeti’nin folklorik kültürünü ünlü Polka’larını daha yakından tanıyacağınız dans ve eğlencelerle süslü Çek folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli Orta gecesine katılabilirler. Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler, sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir, ortaçağ eğlencesi, müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz. Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız. Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.
Karlovy Vary turu(Öğle Yemeği Dahil): 60 €
Orta Çağ gecesi(Akşam Yemeği Ve Limitli İçki): 60 €
Prag Şaheserleri turu : 25 € 

3. GÜN PRAG 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, isteyenler için alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak organize edilecek  Elbe nehrinin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi , Dresden’in en önemli yapılarından biri olan adının anlamı iki sur arasındaki yer olan, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon)ve  dünyanın ikinci büyük porselen müzesi  bulunan Zwinger  sarayını, Brulshl terası, kral yolu, elbe nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli ,Hof  kilisesi, II. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Strauss'un pekcok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış  olan Semper operası ve eski şehir meydanını görebileceğiniz Dresden Turuna ( Almanya YEMEKSIZ )  turuna katılabilirler.  Dileyen misafirlerimiz, Dresdene giderken yol ustunde Terezin  toplama kampi turumuza katılabilirler.  II. Dünya Savasinda Nazi Toplama Kampi olarak kullanilmis Terezin Kampı misafirlerimizin büyük ilgisini çekecektir. Akşam dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan Prag By night turumuza katılabilirsiniz. Bu turumuzda eşsiz Prag güzelliğini ışıklandırılmış olarak göreceksiniz. St. Vitus Katedrali, Astronomik Saat kulesini, Cumhurbaşlığı sarayı, Prag Kalesini yürüyerek göreceğiz. Sonrasında akşam yemeğimizi alacağımız restaurantımıza gidiyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Dresden Turu (Yemeksiz): 60 €
Terezın Kampı: 20 € (Sadece Dresden Turuna katılanlar katılabilir) 
Prag By Night Turu (Yemekli) : 35 € 

4. GÜN PRAG-ISTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaları boşaltılması ve serbest zaman. Dileyenler için Cesky Kurumlov turu düzenlenecektir. Dileyen misafirlerimizle yol üzerinde Cesky Kurumlov kasabasini turumuza katılabilirler. Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır Vlatava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tam bir ortaçağ kentidir. Alternatif turumuzun ardından Prag’a hareket ediyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1770 seferi ile 19.10’da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 22:50 da  İstanbul’a varışımızın ardından hizmetlerinin sonu.
Cesky Kurumlov turu: 30 €

Fiyatlara dahil olan hizmetlerimiz;
 • Türk  Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İstanbul(Sabiha Gökçen)-   Prag – İstanbul(Sabiha Gökçen) Uçak Bileti
 • Havalimanı vergileri, 
 • Belirtilen kategorideki otellerde 3 gece konaklama, 
 • Sabah kahvaltıları, 
 • Alan- Otel- Alan transferleri, 
 • Tüm şehirlerarası transferler, 
 • Prag şehir turları, 
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri, 
 • Prag  şehir vergileri,
Fiyatlara dahil olmayan hizmetlerimiz;
 • Vize Ücreti 
 • Seyahat kapsam sigortası 20 Euro ,60 yaş üstü 25 Euro rezervasyonda acentaya ödenir 
 • Yurtdışı Çıkış Harcı, 
 • Tüm otel ekstraları,  
 • Ekstra Turlar, 
 • Rehber, şöfor, restoran ve lokal servis tipleri,

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 5 Temmuz (Ramazan Bayramı) ,30 Aralık  (Yılbaşı)  2016  tarihlerinde geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  100  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir (Ramazan Bayramı Yılbaşı 150 Euro )

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1049 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama  3*  oteller için geçerlidir.  

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 
Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer. 

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neşeli  tur sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye
0216 550 99 91 /92 TR
neselitatil.com
Adresim :
DETAY
 
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: