Twitter
EK ÜCRETSİZ ! Neşeli Tur'dan 4 Gün 3 Gece "Roma Turu" Uçak Bileti, Oda Kahvaltı Konaklama ve Rehberlik Dahil 1149 TL!
7 Mayıs, 3-17 Haziran, 15-21-28 Temmuz , 11-12-25-26 Ağustos, 27 Ekim 2016 tarihlerde hareketli tur programı için geçerlidir
Ref No : 153828
1149,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
ROMA
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile…… 3 Gece
Avantajlı ekstra geziler Paket A: 190 euro yerine, 150 EURO!!! (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

**** Öğle yemekli Napoli & Pompei turu (95 euro)
Albano & Nemi gölü - (Çilek köyü) & Castel Gondolfo turu (50 euro) + Roma İkonları turu (45 euro) 
*** 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.


1.Gün İSTANBUL–ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde saat 09.20’de hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 535 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05’te Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.40’ta varışımıza istinaden otelinize transfer. Sonrasında * Panoramik Roma şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri. Sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Rome İkonları gece turu (25 Euro). Roma’nın en önemli İkonlarını rehberiniz ve Roma gece ışıklarının eşliğinde keşfetme şansı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

2.Gün ROMA 

Sabah kahvaltısı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Albano & Nemi gölü(Çilek köyü), Castel Gondolfo bölgesi ve Outlett (50 Euro). Castel Gondolfo ; 12.yy da inşaa edilen, Gondolfi ailesine ait olan bu şato 1608 de papalığın devredilemez mülkü; papalık sarayı yapımı sonrasında günümüzde papanın yazlık istiratgahı olmuştur. Burada dünyanın ilk posta kutusunu da gördükten sonra eşsiz bir doğaya sahip olan Nemi köyüne hareket ediyoruz. Turumuz, ülkenin en önemli Outlett mağazalar zinciri olan Castel Romano da dünyaca ünlü markaları görebileceğiniz ve alışveriş yapma imkanı ile devam ediyor. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Roma ikonları (45 Euro ) turumuzda şehrin en değerli hazinelerinden olan Castel San't Angelo; Melekler Şatosu, Navona meydanı ,Piazza Pietra ,Pantheon ,Piazza Popolo' yu yakından tanıyacağız. Tur bitiminde serbest zaman, otele transfer.

3.Gün ROMA

Sabah kahvaltısı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ögle yemekli Napoli &Pompei turuna katılabilirler (95 Euro). İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir.Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde. 

4.Gün ROMA –İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 536 uçuşu ile saat 14.40’ta İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 18.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

*  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır. Roma ve şehir içerisinde turist otobüslerinin dolaşımı yasak olduğunda panoramik şehir turu rehber eşliğinde yürüyerek veya toplu ulaşım araçları ile gerçekleştirilmektedir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ 
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Roma/Roma – İstanbul (SAW) gidiş dönüş uçak bileti
 • ?Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • ?Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama,
 • ?Havaalanı – otel – havaalanı transferleri, 
 • ?Panoramik Roma şehir tanıtım turu, 
 • profesyonel rehberlik hizmetleri 
 • Turist şehir vergileri.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • Vize ücreti 
 • Zorunlu  seyahat sigortası (20 Euro) 60 yaş üstü 25 EUR rezervasyonda acentaya ödenir. 
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, 
 • Otel vergileri acentaya ödenir (7 Mayıs,21-28 Temmuz, 11-25 Ağustos ,27 Ekim DIŞINDAKİ TARİHLERDE DİREK OTELE ÖDENİR 
 • Yurt dışı çıkış vergisi, 15 TL
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro ) 
Ursula travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur hareketli turlar için geçerlidir

Bu fırsat  7 Mayıs, 3-17 Haziran, 15-21-28 Temmuz , 11-12-25-26 Ağustos, 27 Ekim 2016  tarihlerde hareketli tur programı için geçerlidir  
 .  
Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  120  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir   (17 Haziran, 21-28 Temmuz 11-25 Ağustos 150 Euro)  
0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1079 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama  3*  şehir dışı oteller için geçerlidir. 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 30€) 
3  Haziran, 27 Ekim ,  sezon dönem farkı Kişi başı 55 Euro,15- 21-28 Temmuz 11-12-25-26  Ağustos sezon dönem farkı Kişi başı 110 Euro   olup rezervasyonda acentaya ödenir. 

7 Mayıs , 17 Haziran , 2016   SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR 

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz 4 gece olan Roma Programlarını acentadan talep ediniz. 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neşeli  tur sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda 
Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
TR
0216 550 99 91
www.neselitatil.com
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: