Twitter
EK ÜCRETSİZ ! Neşeli Tur'dan Ramazan & Kurban & Yılbaşında geçerli 4 Gün 3 Gece "Roma Turu" Uçak Bileti, Oda Kahvaltı Konaklama ve Rehberlik Dahil 979 TL!
4 Temmuz (Ramazan Bayramı) 11 -14 Eylül 2016 , 29-30 Aralık 2016 hareketli tarihlerde geçerlidir .
Ref No : 153866
979,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • imgres
 • roma1
ÖNE ÇIKANLAR
ROMA
TUR TARIHI: 04 TEMMUZ 2016 
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile…

TUR PROGRAMI

1. GÜN ISTANBUL- ROMA
 
Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarı önünde saat 08.45 de buluşma. Türk havayolları TK1837 tarifeli seferi ile 10.45’de Roma’ya hareket. 12.40 da Roma’ya varış. Gümrük işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Roma şehir tanıtım turu. Tiber Nehri kıyısında yer alan ve 7 tepe üzerine kurulu Roma, sıcak ve cana yakın insanları, süper restaurantları, hareketli kaldırım kahveleri, şık mağazaları ve 300’den fazla çeşmesiyle ünlüdür. Başkentte, İspanyol merdivenleri, Pantheon ve Colleseum ile ünlü tarihi ile bu görkemli ve ölümsüz şehrin her köşesine sinerek, tek başına Roma’nın tamamını görmüş olma fırsatı vermektedir. Piazza Venezia, Piazza Republica, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanı’nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini’nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Fori dei Imperiali, Roma’nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Şaheserleri Turu’na katılabilirler. Roma Şaheserleri turumuzda taş taş üstünde bırakmadan, 4 saat boyunca yürüyerek her adım başı Roma'nın bir başka şaheserini görme imkânı bulabilirsiniz. Bu turumuzda ilk önce Venezia Meydanını, ardından ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol Merdivenlerini ve İspanyol Meydanı'nı görüyoruz. Daha sonra Fontana di Trevi'yi (Aşk Çeşmesi) görmeye gidiyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, Roma'daki en ilginç merkezlerden olan Pantheon ve heykel ve çeşmeleriyle ünlü meşhur Navona Meydanı'na kadar yürüyoruz. Ardından Vatikan'a gidiyoruz. Burada, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro'da Rönesans'ın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo'nun şaheserlerini gördükten sonra San Pietro meydanını görüyoruz. Tur bitimi otele transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Grande Romantica gece turumuza katılabilirler. Bu turumuzda 7 tepe üzerine kurulu Roma’nın en romantik ve en güzel tepelerinden biri olan Giannicolo tepesine çıkıyoruz, burada eşsiz Roma manzarasını izledikten sonra otobüsümüzle Romanın en tarihi semtlerinden biri olan birbirinden farklı ve güzel restoranlarının olduğu trastevere bölgesine geçerek burada akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.
Grande Romantica Turu : 25 € ( kişi Başı )  
Roma Şaheserleri Turu Kişi Başı : 25 € ( kişi Başı )

2. GÜN ROMA  

 Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz özel aracımız ve rehberimiz eşliğinde  ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli-Pompei turuna katılabilirler. Bu turumuzda sabah erken saatte Pompei’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuktan sonra Roma İmparatorluğu’nun en büyük ticaret liman kenti Pompei’e varış. Ören yeri biletleriyle lokal rehber alımından sonra Tarihi Pompei efsanesi. M.S 79 da Vezüv yanardağından çıkan dumanları gören halk gemilere doluşarak bir daha dönmemek üzere kaçmaya çalıştılar. 20 dakika süren sarsıntıdan sonra kabaran deniz, gemileri kızgın lavların arasına attı ve yok etti. Şehirde kalan insanlar evlere kaçtılar, volkandan çıkan ölümcül gazlar bir anda boğulmalarına sebep oluyordu. Sonra ardı ardına volkandan çıkan küller şehri örttü ve Pompei 200.000 yaşayanı ile  yok oldu. Yaklaşık 2.000 yıl o görkemli evler, villalar ferskler, heykeller, duvar resimleri küllere gömülü kaldı. Arkeologlar kenti keşfettiklerinde pişmiş ekmekleri fırında ve ölüme yakalananları, o anda ne yapıyorlarsa taşlaşmış şekilde buldular. Agorası, tiyatrosu ve tapınakları ile Pompei, yok olan bir kentin kazılarda ortaya çıkan müthiş kurulumu, İtalyan’ların EFES kenti. İtalyan ve Türk rehber eşliğinde bu taşlaşmış insanları görmek o günlerdeki yaşamı öğrenmek için en önemli kültür gezisi. Tabi ki yerine kurulan Napoli liman kenti, sizi Sophia Loren’in şehrine davet ediyor. Yılda yaklaşık 20 milyon turisti ağırlayan Pompei ve Napoli, uzun yıllar hafızalarınızdan çıkmayacak bir görüntü. Tur sonrası otele transfer serbest zaman ve dinlenme. Akşam Geceleme otelinizde.
Napoli-Pompei turu: 90 € ( Kişi başı) 

3. GÜN ROMA 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz özel aracımız ve rehberimiz eşliğinde ekstra olarak düzenlenecek olan  Floransa turuna katılabilir. Floransa'ya varışta şehir tanıtım turumuz başlıyor.  Bu turumuzda Ponte Vecchio Floransa'nın yerini gösteren bir işaret taşı gibidir. 14. Yüzyıla tarihlenen üzeri kapalı köprünün eşi ve benzeri yoktur. Köprünün üzerinden diğer tarafa geçilen yolun her iki tarafında, 16. yüzyıldan beri burada olan kuyumcu mağazaları bulunmaktadır. Mağazaların üzerinde bulunan koridor Pitti sarayı ile Uffizi'yi birbirine bağlamaktadır. Signoria Meydanı, Signoria meydanında bulunan heykeller, meydanı bir açık hava müzesi haline getirmiştir. Solda, atın üzerindeki büyük heykel, Giovanni da Bologna tarafından yapılan Küçük Cosimo (Medici)'ya aittir. Neptun (Poseidon) Çeşmesi (1576) 'nin hemen yanındaki bronz levhada rahip Savonarola'nın burada yakıldığını işaret etmektedir. Palazzo Vecchio'nun ön tarafında şanlı Marzocco, ya da Floransa'nın Aslanı, ünlü Judith ve Holophernes'in Donatello tarafından yapılan heykelleri ve Michelangelo tarafından yapılan Davide ve Hecules heykellerinin birer kopyasi bulunmaktadır. Duomo Katedrali, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Uffizi Galerisi, Palazzo Vecchio görülecek yerler arasındadır veya Dileyen misafirlerimiz özel aracımız ve rehberimiz eşliğinde ekstra olarak düzenlenecek olan  Castel Romano Outlet Center ve Castel Gondolfo Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Romanın en büyük Outlet Center’larından Castel Romano’da alışveriş yapma imkanı bulup, Castel Gondolfo’da Papa’nın yazlık sarayını, muhteşem ortaçağ mimarisini ve göl manzarasını görme imkanı bulacaksınız. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Floransa Turu: 90 € (Kişibaşı)
Castel Romano Outlet Center ve Castel Gondolfo Turu: 50 € (Kişi Başı)

4. GÜN ROMA – İSTANBUL 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması rehberimizin belirleyeceği saatte Roma Havalimanına transfer ve Türk havayolları TK1838 tarifeli seferi ile 13.40 da İstanbul’a hareket. 17.10 de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve hizmetlerinin sonu. Bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • ?Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İstanbul(Sabiha Gökçen)-Roma / Roma - İstanbul Uçak Bileti
 • ?Havalimanı Vergileri 
 • ?Seçilen otelde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • ?Alan/Otel/Alan Transferleri Ve Şehirlerarası Transferler
 • ?Yarım günlük panoramik Roma şehir turu
 • ?Profesyonel Puntotur Rehberlik Hizmetleri
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • ?Schengen Vize Ücreti 
 • ?Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli 15 TL 
 • ?Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar,
 • ?Otel ekstraları ve şahsi Harcamalar
 • ?Şoför Bahşişleri(Kişi Başı 5 €) (isteğe Bağlı)
 • ?Programda Belirtilen Ekstra Turlar (isteğe Bağlı)
 • ?Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (isteğe bağlı)
 • ?Yerel Otoriteler Tarafından Alınan Konaklama Vergileri Gecelik 3,4 Euro 
 • ?Ankara-İzmir İç Hat Bağlantı 100 €, Diğer İller 130 € , Kıbrıs 140 € (isteğe bağlı
 • Zorunlu Seyahat Sigortası 20€ rezervasyonda acentaya ödenir  (60 yaş üstü 25 Eur)
Ursula travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur hareketli turlar için geçerlidir

 Bu fırsat Romada 4 Temmuz (Ramazan Bayramı) 11 -14 Eylül2016 , 29-30 Aralık 2016 hareketli tarihlerde geçerlidir

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  140 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir (29-30 Aralık 200  Euro’dur) 

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  899 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama  3*  oteller için geçerlidir. 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 30€)  
4 Temmuz (Ramazan Bayramı) sezon dönem farkı   Kişi başı 110 Euro , 11-14 Eylül Kurban Bayramı sezon dönem farkı Kişi başı 145 €   olup rezervasyonda acentaya ödenir. 

29 -30  Aralık (Yılbaşı)  SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR 

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda 
Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
TR
0216 550 99 91
www.neselitatil.com
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: