Twitter
DoubleTree By Hilton Tuzla Hotel ayrıcalığıyla huzuru doruklarda yaşatacak masaj seçenekleri 109 TL!
1 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 202213
109,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Hilton ayrıcalığı ile huzuru doruklarda yaşatacak harika bir davet!

Şehrin yoğun temposundan uzakta, doğanın eşsiz güzelliği eşliğinde Tuzla Termal Tesislerinin şifalı mineralli suların dinlendirici etkisi eşliğinde yenilenmenizi sağlayacak dokunuşlar sizleri bekliyor.

Huzurlu atmosferi, uzman masözleri eşliğinde misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı amaç edinen DoubleTree By Hilton Tuzla'da rahatlığı ve yenilenmeyi doruklarda yaşayacaksınız...

Masaj Seçenekleri;
 • 25 Dk. Termal Kil Masajı (Termal Isıtıcılı Yorgan ile yapılır) 
 • 30 Dk. Kese Köpük Masajı 
 • 40 Dk. Bali Masajı, Klasik Masajı, İsveç Masajı, Aroma Terapi Masajlarından Biri 
Bali Masajı:
Bali Masajı özel meyve yağları ve bitki özleri ile uygulanan dünyaca ünlü masaj çeşitlerinden bir tanesidir. Tüm vücudu kapsayan bu masaj sırasında her bölgeye uygulama yapılmaktadır. Güçlü hareketlerle yapılan bu özel masaj özellikle el ve ayak bölgelerinde yoğunluk gösterir.

Aromaterapi Masajı:
Aromaterapi, bitkilerden elde edilen yağların kullanımına dayanan doğal bir tedavi yöntemidir. Bitkilerden elde edilen bu uçucu yağlardaki konsantre bitkisel enerji masaj, buğu veya banyoda kullanılmaktadır. Bitkilerin kokularını toplamak ve kullanmak insanlık kadar eski bir arzudur. Kokular insandaki sistemi dışarıdan etkiler, güzel kokulara karşı vücudumuz görmeden reaksiyon verir.

İsveç Masajı:
İsveç Masajı’nda önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir. Güne zinde başlamaya yardımcı olan ve yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından arındıran bir masaj türüdür.

Termal Kil (Çamur):
Termal Kil (Çamur) katı bileşenler ve mineralli suyun karışımından oluşur. Vakaya göre bölgesel sıvama, bölgesel banyo ya da tüm vücut sıvama şeklinde uygulanır.

Termal Kilin Vücut Tedavisindeki Etkileri:
 • Kıkırdak dokusundaki metabolik değişimi aktivite eder.
 • Kas gevşeticidir.
 • Hücre yenileyicidir.
 • Toksin atılımını arttırır, böylece vücutta oluşan zehirli maddelerin atımında etkisi ile bir çok hastalığın gelişimine engel olur.
Dikkat Edilecek Hususlar:
 • Kanser tedavisi görenler.            
 • Her türlü ateşli hastalıklar.
 • Ciddi kalp rahatsızlığı olanlar.             
 • Hamilelerde ve şeker hastalarında.
DoubleTree By Hilton Hotel Tuzla Hakkında:*
Tuzla Kaplıcaları Sağlık ve Turizm Tesisleri İstanbul Tuzla içmelerinde bulunan çam ağaçlarıyla Kaplı 70 Dönümlük bir alan üzerinde kurulmuş, modern ve tarihi bir tesistir. Tesis bünyesinde Konaklama, Bilgisayarla Check-Up, Kür Merkezi, Akupunktur, İçme Kürü İnhalasyon Kürü, Tıbbi Masaj, Bitki Çayları, Restorant ve Perhiz Lokantası hizmetleri verilmektedir.

Tuzla İçmeleri mineral kaynak suları 1300'lü yıllardan beri insanlara şifa dağıtmakta birçok hastalığa doğal yoldan sağlık imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesin de Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle onaylanmıştır. Tesislerimizde temel amacımız siz değerli misafirlerimizi şifa verirken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktır.

Tuzla Termal Tesisleri Çocuk ve oyun parklarıyla, televizyon ve oyun salonlarıyla, kapalı ve açık kaynak su havuzlarıyla, açık ve kapalı restorantlarıyla, tarih kokan oteli veya mini evleriyle; Doktorları, Fizyoteraspistleri, masörleri (erkeklere erkek, kadınlara kadın masör) ve diğer yardımcı personeli ile hizmetinizde. Çocuklarınızla ve ailenizle rahatı ve konforu yaşayacak, dinlenecek, eğlenecek aynı zamanda da sağlığınıza kavuşacaksınız.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. 


KONUM

Tesisimiz Tuzla İçmeler mevkiinde ,İstanbul –Ankara E-5 Karayolunun hemen altında , sahil tarafında yer almaktadır. Viaport AVM ‘ye ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20-25 dakika ,çevresindeki Divan-Greenpark otelleri ve Pendorya –Neomarin alışveriş merkezlerine 10 dakika, Darıca Hayvanat bahçesine 15-20 dakika,Tuzla sahiline ise 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.


TUZLA İÇMELERİNİN ÖZELLİKLERİ

Tuzla içmelerinin kaynağı kayaların derinliklerinden gelmektedir. Mineralli sular bin yıldan fazladır kayaların arasındaki karstik boşluklardan sızarak yeryüzüne çıkmaktadır.Tuzla içmelerinin uzun yıllardan beri tanınan ve ampirik olarak başlıca iki mineralli kaynağı mevcuttur kullanıla gelen bu kaynaklardan Büyük İçme olarak bilinen su ise diğerine göre daha düşük konsantrasyonlu tuzludur. Küçük içmelerin suyu daha az tuzlu olduğundan içimi Büyük İçmeye oranla daha kolaydır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tuzla Termal Tesisleri  tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 1 Eylül  2019 tarihine kadar haftanın her günü geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Masaj randevusu için mutlaka oteli arayınız.Rezervasyon için telefon numarası : 0 216 939 24 55  - 0533 153 16 60
Masajlar çift olarak uygulanabilir. Çift masajı isteyen üyeler 2 kod satın almalıdır.


Haftanın her günü kullanılabilir.

Masaj alan misafirlerimiz Termal Türk Hamamı, Sauna ve buhar odasına ücretsiz kullanabilecekler.

Rezervasyon İptal ve değişikliğin 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi durumda kupon kodları kullanılmış sayılır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tuzla Termal Tesisleri
Evliya Çeleni Mah
Yaz Sokak
No:1
İçmeler Tuzla
İstanbul TR
0 216 939 24 55
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: