Twitter
Ataşehir Estehills Güzellik Merkezi'nde Alexandrite Cihaz ile 1 Bölge İçin 1 Yıl Sınırsız Epilasyon 1500 TL Yerine 89,90 TL! (Sınırlı Sayıda)
Ref No : 155209
89,90 TL
1500,00TL
liste
%94
indirim
1410,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
İstenmeyen tüy uygulaması bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhteşem fırsat sayesinde masaj yaptırıyor hissiyle istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız!

Ataşehir Estehills  Güzellik Merkezi'nde alanında uzman deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilecek uygulamalarla çözüm bulabileceksiniz ve dilediğiniz kıyafeti dilediğiniz an giyebilecek, özgürlüğünüzü doyasıya yaşayacaksınız...

Uygulama Bölgeleri;
  • Koltuk Altı, 
  • Yarım Kol (Üst Kol,Alt Kol)
  • Bikini Bölgesi, 
  • Çene, Favori, 
  • Göbek Çizgisi,
  • Göğüs Arası,
  • Göğüs Ucu
Alexandrite Lazer?

Tüm dünyada yaygın kullanımı ile elde edilen deneyimler alexandrite lazerin  etkili olduğunu kanıtlamıştır. Kalıcı olması, az acı oluşturması, kısa sürede büyük alanlarda uygulanabilmesi, özel bakım gerektirmemesi diğer  özellikleridir.

Lazer Epilasyon ‘da kullanılan Alexandrite lazer ışını kıldaki koyu rengi sağlayan melanin pigmenti tarafından emilerek kıl kökünü yok eder. Lazerin epilasyon yapma mekanizması: Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, kıldaki melanin pigmenti tarafından emilir, çevre dokuya zarar vermeden cildi geçerek seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır, burada ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. Birbirini izleyen birkaç seans sonunda uygulama yapılan bölge tüylerden arınır. İlk seanstan itibaren kıl sorunu yaşamazsınız. Kullandığımız cihaz cildinize dokunmadan, 2-3 cm. uzaktan atış yapacağından  hijyen kaygınız olmayacaktır.
 
Hava soğutma sistemi sayesinde cilt korunur ve acı hissiniz ortadan kaldırır. FORSESTETİK Son teknoloji Amerika’da FDA onaylı CYNOSURE Apogee 5500 Elite Lazer Epilasyon sistemi kullanmaktadır;  güvenilir ve etkili lazer epilasyon sistemi (Alexandrite laser) olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir. 

ETKİSİ: ilk seanstan itibaren %50 kılların azalmasına 2-3 ay veya daha uzun sürebilen zaman aralığında ikinci seans zamanının gelmesine. Kılın lazere en duyarlı olduğu evrelerine göre atış yapılarak sonuçların kişiye göre değişmekle beraber 4 seans gibi kısa sürede bitmesine neden olmaktadır…
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Estehills  Güzellik Merkezi tarafından sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2016  tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 456 21 81-78-79-80

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

1 Kişi kendi için 2 kupon kullanabilir.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Estehills Güzellik Merkezi
Atatürk mh. 42. Ada Gardenya No: 7/1 D.12
Ataşehir/İstanbul TR
0216 456 21 81
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: