Twitter
Kocaeli 5* The Ness Termal Otel'e Ulaşım, Öğle Yemeği ve Sınırsız Islak Alan Kullanımları Dahil Her Pazar Günübirlik Termal Turu Sınırlı Sayıda 79 TL!
Özel Dönemler Hariç; 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 155018
79,00 TL
155,00TL
liste
%49
indirim
76TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Türkiye'de ilk defa!

"İstanbul'a En Yakın Doğal Termal Otel - Kocaeli'nin İlk ve Tek 5 Yıldızlı Termal Oteli - İstanbul'a Sadece 1 Saat"
Şimdi kendini iyi hissetme, dinlenme ve termalin sağlığını hissetme zamanı…

Hareket Noktaları:

08:00 Zeytinburnu Metro Çıkışı İspark Otoparkı İçi
08:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü
09:00 Kadıköy Evlendirme dairesi önü
Dönüş: 17:00 otelden hareket.
Fırsata Dahil Olan Hizmetler

Lüks araçlarla ulaşım

Otelde öğle yemeği, yemek esnasında 1 adet meşrubat (su ücretsizdir) (öğle yemeği yoğunluğa göre açık büfe ya da set menü olarak verilmektedir)
Otel içerisinde bulunan termal havuzlar (bayanlara özel, baylara özel ve karma olmak üzere 3 adet termal ünite, 1 adet tatlı su havuzu), Sauna, Fitness Center ve Buhar Odası Kullanımları.
Araç içi ikramlar

Fırsata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel içerisinde ekstra olarak belirtilen hizmetler
Otel Tanıtım

İçerisinde Kapalı termal havuz, Hamam, Sauna ve Fitness merkezi olan kadınlara özel, erkeklere özel ve karma olmak üzere 3 adet Spa merkezi mevcuttur.

Termal sular doğal sıcaklıkları 20ºC üzerinde olan, litrelerinde 1 gr'ın altında çözünmüş mineral içeren sulardır. Ağrılı romatizmal hastalıklarda, kireçlenmelerde, Deri hastalıklarının tedavilerinde, Böbrek ve idrar yolu hastalıklarının tedavisinde, Stres ve strese bağlı rahatsızlıklar, Mide, bağırsak ve safra kesesi hastalıklarının tedavisinde termal suyun çok büyük yararları vardır. 250 m²’lik havuzumuzda ailenle birlikte şifa bulurken eğlenceli zamanlar geçirebilirsin.
 
Açık havuz: Açık havuzumuz 400 m² alan üzerine inşa edilmiştir. Havuz standartlarına uygun olarak düzenli periyotlarda ilaçlanması ve temizliği yapılmaktadır.
 
Kapalı Havuz: Kapalı havuz 100 m² üzerine inşa edilmiştir. Havuz standartlarına uygun olarak düzenli periyotlarda ilaçlanması ve temizliği yapılmaktadır.
 
Fitness: Sağlıklı bir yaşam için vücudunuza gerekli önemi vererek ve formda tutarak hem kendine olan güvenin artacak hem de kendini daha da zinde hissedeceksin. En son teknolojik ürünlerle donatılmış salonumuzda seni ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Esasen bütün sporların temelidir. Çünkü her spor dalında vücutta ağırlıklı kullanılan kas grupları vardır. Bu kas gruplarına kondisyon kazandırılması için fitness egzersizlerine başvurulur.
 
Herkesin antrenman programı birbirinden farklıdır. Fitness sporunda bir standarttan söz edilemez. Yani, her yaşın, her hayat tarzının ve vücut tipinin birbirinden farklı olarak bir uzman tarafından takip edilen çalışma şekli olmalıdır. 300 m²’lik fitness salonumuzda uzman spor hocaları tarafından fitness dersleri verilmektedir.
 
Pilates: Pilatesin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır. Platese göre vücut merkezi, derindeki kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşur. Klasik egzersizlerde zayıf kaslar zayıflama, güçlü kaslar güçlenme eğilimindedir. Bu da dengesiz adale yapısına, kronik bel ağrısı ve sakatlıklara yol açabilir. Pilates’te kas yapısı bir bütün haline getirilir.
 
Kilo vermeseniz de ince görünürsün. Sakatlanmaları zorlaşır. Dayanıklılık artar, metabolizma hızlanır.
Ayrıca Pilates duruş bozukluklarının tedavisinde, esneklik kazanmada ve denge gelişiminde, sakatlık rehabilitasyonunda etkili olarak kullanılabilmektedir. Hamile kadınlarda konsantrasyon ve nefes çalışmalarından programlı olarak yararlanabilirler.
100m²’lik pilates salonumuzda spor hocalarımız tarafından dersler verilmektedir. İsteğe bağlı olarak tüm misafirlerimiz salonumuzdan yararlanabilmektedir.
 
Jakuzi: Sağlık havuzu olarak da bilinen jakuzi bir masaj sistemidir. Küvetteki su gücünün vücudunda bıraktığı histir. Yoğun iş yaşamında kendine zaman ayırabildiğin de pratik bir rahatlama, kasların gevşemesi ile birlikte huzurlu olmana yardımcı olabilecek bir havuz sistemidir. Ayrıca spor aktivitelerinden sonra da rahatlama için birebirdir Jakuzi. Misafirlerimiz için hotelimiz bünyesinde mevcuttur.
Erkek Termal Havuz

Erkek termal havuz: Erkek misafirlerimiz için hazırlanmış olan 300m² büyüklüğündeki termal havuz.
Banyo kürü endikasyonları: Lökomotor sistem hastalıkları, romatizmal hastalıklar ve cilt hastalıkları üzerinde iyileştirici etkileri vardır. Ayrıca ağrı giderme, cilt yapısını destekleme ve düzenleyici fonksiyonları iyileştirme gibi özelliklere de sahiptir. İlaç dışı tedavi anlamında koruyucu ve tedavi edici amaçla kullanılabilir.

Kadın Termal Havuz

Kadınlara özel olarak hazırlanan termal havuz 300 m² büyüklüğündedir.
Kadın Termal Havuz Dinlenme Salonu: Kadın misafirlerimize özel Termal havuz, hamam, buhar odası, sauna hizmetlerinden sonra dinlenmeleri için özel olarak hazırlamış olduğumuz odalar.
Karma Termal Havuz

Ortak kullanım termal havuz: Tüm misafirlerimiz için hazırlanmış olan 300m² büyüklüğündeki termal havuz.
Banyo kürü endikasyonları: Lökomotor sistem hastalıkları, romatizmal hastalıklar ve cilt hastalıkları üzerinde iyileştirici etkileri vardır. Ayrıca ağrı giderme, cilt yapısını destekleme ve düzenleyici fonksiyonları iyileştirme gibi özelliklere de sahiptir. İlaç dışı tedavi anlamında koruyucu ve tedavi edici amaçla kullanılabilir.

Kapalı Havuz

Kapalı havuz 100 m² üzerine inşa edilmiştir. Havuz standartlarına uygun olarak düzenli periyotlarda ilaçlanması ve temizliği yapılmaktadır.
Otobüsler:

Turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Sarıçamlar Turizm tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu Fırsat Özel Dönemler Hariç; 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Her kupon, 1 kişiliktir. 

Dilediğin kadar kupon satın alabilir, tatilini uzatabilir ve hediye edebilirsin.

0-5 yaş çocuklar ücretsiz olup, ulaşımda koltuk verilmemektedir. 

0-5 yaş çocuklara otobüste koltuk talep edildiği takdirde 39 TL ücret ödenmesi gerekmektedir.

06-12 yaş çocuklar 59 TL olup ek hizmet ücreti alınmaz.

Transfer rehberlik hizmeti, otopark ücreti için 20 TL'nin (araç kalkışı esnasında) acenteye ödemesi gerekmektedir.
Fırsata; ulaşım, araç içi ikramlar, öğle yemeği, ıslak alan kullanımları dahildir.

REZERVASYON GEREKLİDİR: Tel: 0212 630 10 15

İptal iade için TUR KALKIŞ TARİHİNDEN EN AZ 7 GÜN önce acenteye bildirimde bulunulmalıdır. 7 günden sonrası için iade ve iptal mümkün değildir.

Misafirlerin bu şartları kabul ederek satın alım gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. 

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 630 10 15

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK FIRSAT KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Sarıçamlar Turizm
Yavuz Selim Mahallesi 8/1a Sok. No:1
Bağcılar Çiftlik Meydanı / İstanbul TR
0212 630 10 15
www.saricamlar.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: