Twitter
3 gece 4 gün gidiş-dönüş uçak ile ulaşımlı GAP (Gaziantep-Adıyaman-Mardin-Urfa) turu 1350 TL'den başlayan fiyatlarla!
07.03 – 14.03 – 21.03 – 26.03 -10.04 – 24.04 – 08.05 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 201312
1350,00 TL
1800,00TL
liste
%25
indirim
450TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
GAZİANTEP & ADIYAMAN & MARDİN & URFA TURU 
Ulaşım – Çevre Gezileri – Rehberlik – Oda Kahvaltı Konaklama  Dolu Dolu  3 gece 4 gün  
Gaziantep (1),Adıyaman (1),  Nemrut  , Hasankeyf , Göbeklitepe, Mardin (1), Harran,Şanlıurfa                                      

1.Gün  : İstanbul – Gaziantep                                                                                                                              05.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü - 05:20 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü , 05:45 Kadıköy Evlendirme dairesi otoparkı önünden misafirlerimizi alarak Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket  ediyoruz. Pegasus tarifeli  uçağıyla yaklaşık 1,5 saatlik yolculuktan sonra Gaziantep Havalimanına iniyoruz. ( Transfer Araçları Uçuş Saatine göre planlanmaktadır.Mart Dönemi Uçak Kalkış Saatleri : 07.55 ,Nisan ve Mayıs Dönemi Uçak Kalkış Saatleri 09.20 )
Doya doya yaşanacak bir Antep  turumuzda  ; Zeugma Mozaik Müzesi,Antep Kalesi,Cam Müzesi,Mutfak Müzesi,eski daracık sokakları ve tipik evleri  ile Bey Mahallesi,Bakırcılar Çarşısı göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile Meşhur Antep mutfağını tatmak adına ekstra restaurant’a gidiyoruz.                                                   

2. Gün :  Halfeti – Birecik - Atatürk barajı-Adıyaman-Nemrut Dağı 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından  Halfeti  ve Birecik e doğru yola çıkıyoruz, Türkiye’nin yapıldığı tarih itibarı ile en uzun betonarme köprüsü olan Birecik köprüsünü fotoğrafladıktan sonra ,nesli tükenmekte olan kelaynak kuşlarının ziyareti ve yaşam öykülerinin dinlenmesi. Yeni Halfeti’nin görülmesinin ardından eski Halfeti’nin gezilmesi. Eski Halfeti de isteğe bağlı olarak planlanacak tekne gezisi esnasında  Fırat ırmağı üzerinde nazlı nazlı dolaşan tekneler ile Rumkale ve Savaştepe köyünü gördükten sonra  Türkiye’nin en büyük sulama projesi olan, gövdesindeki bazalt maddenin 1919 metre yükseklikte eski bir volkanik dağ olan Karadağ'ın eteklerinden getirilen Atatürk Barajına ulaşıyoruz. Seyir terasına geçip 8 yıl gibi oldukça kısa bir zamanda bitirilen Türkiye’nin medarı iftiharı olan bu eşsiz yapıyı birde rehberimiz tarafından dinlerken baraj yapımı esnasında hayatını kaybeden işçiler için yapılan anıtı görüyoruz. Ardından Adıyaman’a varıyor ve burada minibüslerimize binerek Kâhta ilçesi üzerinden Nemrut dağı milli parkı sınırları içerisinde bulunan Karakuş Tümülüs'ü, Cendere Köprüsü, Arsemia ve Eski Kale gezilerini yapıyor ve 2150 m. yükseklikteki Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Tanrı kral Antiochos tarafından gelecek nesillere vasiyetimdir başlığı altında yazılan Nomos kitabesi eşliğinde Doğu ve Batı Terasları, Zeus Oramastes, Apollon Mithras, Herakles Artagnes, Kommagene ve koruyucu Aslan, Kartal heykellerini görüyoruz.Nemrut dağı gezimizi tamamladıktan sonra otelimize varıyoruz. 

3. Gün  :  Adıyaman  – Hasankeyf – Midyat – Dara Antik Kenti - Mardin                                                                           
Sabah otel’de alınan kahvaltı sonrası hareket ile ilk olarak  ILISU Barajı'nın suları altında kalacak olan ünlü Hasankeyf Antik Kenti gezimiz esnasında da  ayrıca Artukluların , Eyyubilerin ve Osmanların izlerini yakından görmüş olacağız. Sonrasında 45 dakikalık bir seyahat ile Midyat a varışımızı takiben Metropolitlik merkezi ve bölgenin en büyük Manastırı olan MOR GABRİEL Manastırı gezisi, Midyat Konukevi ve meşhur Telkari çarşısında vereceğimiz molanın ardından Dara antik kentine gidiyoruz Zindanlar ve su kanalları gezimiz sonrası konaklama yapacağımız otelimize yerleşme ve konaklama. ( Bölgenin yoğunluğuna göre Midyat ve Mardin Konaklama ) 

4. Gün:  Mardin – Göbeklitepe – Harran - Şanlıurfa  
Sabah otel'de alınan erken kahvaltı  sonrasında yürüyerek yapacağımız Mardin şehir turumuzda ;  Ulu Cami, Mardin Çarşısı, Mardin evleri, Zinciriye Medresesi, Postane Binası, Şehidiye Camii gezileri sonrasında Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz.İlk olarak  2015 mayıs ayında açılan Türkiyenin en büyük müzesi olma özelliğine sahip olan Göbeklitepe ve eski çağ yaşamlarına ait canlandırmalar ile Edessa mozaik alanlarını görüyoruz.Turumuzu tamamladıktan Urfa’nın en popüler ilçesi  olan Harran ile  gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski  cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz.Fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra  Urfa ‘ ya hareket ve Urfa şehir turumuz esnasında ; Şehir sınırları içinde kalan 14 peygamber ziyaretinden en önemlisi olan İbrahim Peygamber’in Doğduğu Kutsal Mağarayı, Hz. İbrahim Makamını, Ayn-ı Zeliha  Gölü’nü ve Balıklı Göl’ü görüp fotoğrafladıktan sonra  rehberimiz eşliğinde Kapalıçarşı içindeki Gümrükhan’a ulaşıyoruz.Halen aktif olan handa dileyen arkadaşlarımız otantik kafelerde oturarak ve alışveriş yaparak hanın keyfini çıkarırken dileyenlerde yerel kıyafetli Urfalıların müsaade alarak fotoğraflarını çekebilirler. Kısa bir serbest zaman sonrası  Havalimanına hareket ediyoruz.
Pegasus havayollarının  tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. ( Mart Dönemi uçak kalkış saati 22.00 , Nisan dönemi Kalkış Kalkış Saati 19.30 ) Havalimanında bizi bekleyen servis araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Fırsat Seçenekleri;
  • 07.03 – 14.03 – 21.03 – 26.03.2019 hareketli  4 gün Gaziantep-Adıyaman-Mardin-Urfa 1350 TL
  • 10.04 – 24.04 – 08.05 2019 hareketli  4 gün Gaziantep-Adıyaman-Mardin-Urfa 1500 TL
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 
  • 1 Gece  Gaziantep Şirehan Otel ve Benzeri Otel Oda Kahvaltı Konaklama 
  • 1 Gece Adıyaman White Star Otel ve benzeri Otel Oda Kahvaltı Konaklama
  • 1 Gece Mardin Midyat Yay Grand Otel ve benzeri Otel oda kahvaltı konaklama                                                      Pegasus Hava Yolları ile gidiş dönüş  ekonomik uçak bileti 
  • İstanbul – Sabiha Gökçen Havalimanı  - İstanbul Transferi
  • Nemrut dağına minibüslerle çıkış ücreti   
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Tüm Öğle ve Akşam  yemekleri   ve Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Şahsi  Harcamalar , Otel ekstraları 
  • Tüm müze ve Ören Yeri  Giriş ücretleri                                                                                                            Halfeti de isteğe bağlı yapılabilecek olan Rum Kale tekne gezisi  !!!!!


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat; 07.03 – 14.03 – 21.03 – 26.03 -10.04 – 24.04 – 08.05 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66


Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: