Twitter
2 gece konaklamalı 3 gün Romanya-Bükreş- Transilvanya -Bulgaristan turu 599 TL!
15 Kasım 2018 - 28 Nisan 2019 tarihleri arasında her Perşembe hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 197423
599,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
ROMANYA BÜKREŞ - TRANSİLVANYA – BULGARİSTAN VARNA TURU
Bükreş (2) -  Braşov – Bran  - Veliko Tarnova - Varna  - Burgas  Yeşil pasaporta vizesiz                                                15.11.2018 – 28.04.2019 Arasında Perşembe Hareket / 2 Gece 3 Gün Konaklama

Kont Drakula’nın gerçekten Vampir olup olmadığını öğrenmek istemez misiniz ?

1.Gün                  İstanbul –  Bükreş   
Saat 20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  / Saat 21:15  Bakırköy Ömür Plaza / Saat 21.30 Bahçeşehir Tır Parkı Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Hamzabeyli kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  Romanya Bükreş’e doğru devam ediyoruz.

2.Gün                   Bükreş   
Sabah   vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından  zevkli bir yolculuk sonrasında İlk olarak yol güzergahımız üzerinde bulunan  Otantik Şehir Veliko Tarnova gezimizi yapıyoruz.Burada fotoğraf çekimi için vereceğimiz kısa molamızın ardından yolumuza devam ediyoruz.Rusçuk karayolu takip edilerek  Bükreş’e varıyoruz. Balkanların  Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur)  ,Atatürk Büstü , görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile extra Köy Evi Müzesi turu veya Romen Taverna turu.

3.Gün                   Bükreş – Peles Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov  
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  Romanyanın Transilvanya  Bölgedesinde  ekstra olarak düzenlecek olan Sinaia – Bran – Braşov  turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles  şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi (Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Drakula şato gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket. Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız. Gezi sonrası Bükreş’deki  otelimize  dönüş   ve konaklama.Geceleme otelimizde.   ( Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişibaşı 45  € ) 

4.Gün                 Braşov - Rusçuk – Varna - İstanbul                                                                                           
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp  Bulgaristan Rusçuğa hareket ediyoruz.Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından Varna’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. ; Varna şehir turumuzda Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi,Bazilika ve  Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir içinde serbest zaman sonrası Rehberimizin  belirlediği saat’de dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Nessebar - Burgas karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısınına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Kırklareli - Çorlu karayolu takip edilerek  İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • Lüks Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım. * Yol boyunca Araç İçi Su İkramı
 • Bükreş  Minerva Hotel , Golden Tulip Otel veya benzeri otel’de  2 gece oda kahvaltı konaklama ,
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası   * Rehberlik ücreti  
 • Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 • Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri için Kişi Başı  : 35 €  ( zorunludur )
 • Seyahat  Sağlık Sigortası 10 €  ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
 • Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
 • Schengen Vizesi ve hizmet bedeli    :  Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ; 
29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

15 Kasım 2018 - 28 Nisan 2019 tarihleri arasında her Perşembe hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  35  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

Tek kişi farkı  50  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  550  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir

Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Rezervasyon Detayları
a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
DETAY
      
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: