Twitter
Neşeli Tur'dan 19 Mayıs'a Özel 5 Gün 4 Gece Konaklama, Ulaşım, Rehberlik ve İkramlar Dahil "YUNANİSTAN MAKEDONYA TURU" Kişi Başı 499 TL!
18 Mayıs 2016 tarihinde hareket edecek olan tur programı için geçerlidir.
Ref No : 152227
499,00 TL
999,00TL
liste
%50
indirim
500TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

     YUNANİSTAN & MAKEDONYA  


OSMANLI’NIN TARİHİNE YOLCULUK  - BİR BİLEN İLE DOYA, DOYA
 18-22 MAYIS 2016    3-GECE / 4-GÜN
(1)STRUGA OHRİD(1)MANASTIR- -SELANİK(1)- KAVALAPELLA-GIANİTSA- EDESSA-FLORİNA-RESNE-OHRİD--KALKANDELEN
ALEXANDROUPOLİ(Dedeağaç) KOMONTINI(Gümülcine) XANTHI(İskeçe) HALKİDİKİ YARIMADASI

1.GÜN İSTANBUL–ÜSKÜP
                                             
Akşam saat   21.00 da KADIKÖY    (Evlenme Dairesi otoparkı)  21.30 da HARBİYE   22.00  da BAKIRKÖY  (İncirli Ömür Plaza önü) hareket.
Tekirdağ  Keşan  üzerinden İpsala  (TÜRK) Kipi   (YUNAN) Sınır  Kapılarında Gümrük &  Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden  YUNANİSTAN’A giriş.

2.GÜN  ÜSKÜP 

ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) KOMOTINI (Gümülcine)    üzerinden XANTHI (İskeçe) Kavala sonrası,Makedonia vadisi,VOLVİ & KORONİA GÖLLERİ-HALKİDİKİ YARIMADASI üzerinden Yunan(Evzone) Makedon(Gevgelija)  Gümrük kapısı geçişleri,sonrası VALES yolu ile sabah saat 11.30 sularında  ÜSKÜP’e varış,Öğlen yemek serbest. ÜSKÜP ŞEHİR GEZİSİ (Vardar Nehri-Kale-Türk  Çarşısı-Kurşunlu-Sulu ve Kapan Hanları-  Çifte ve  Davut Paşa Hamamları- Mustafa Paşa-Yahya Paşa-Sultan  Murat ve İsa Bey Camileri-Aziz Spas Ve Aziz Dimitri  Kiliseleri-Vodna tepesi  Fransız şehitliği,,Makedonya  Meydanı,Rahibe Teresa      Heykeli,Balkan  Üniversitesi,Eski    Belediye ve PTT Binası,  gezisi,öğlen yemek sonrası 5* Otel’e Yerleşme ,serbest gün ve konaklama.Dileyenlere extra Müzikli Akşam Yemek

3.GÜN ÜSKÜP-TETOVA(KALKANDELEN)OHRİD 
     
Sabah kahvaltı sonrası  TETOVA(KAŞLKANDELEN)Alaca Camii-Harabati Baba Bektaşi tekkesi
Gezisi, Kiçova üzerinden OHRİD ŞEHRİ’ne varış. ŞEHİR GEZİSİ( Unecco Dünya Mirası listesindeki Ohrid  Gölü-Tipik çarşısı,Osmanlı  evleri,Haydar Paşa-Ali Paşa,Hacı Turgut Camileri-Çar SEMOİL Kalesi) gezisi   sonrası, Extra.Göl Gezisi  5 * INEX GORİÇA  OTEL’e Yerleşme, ve konaklama.Dileyenleriçin Extra  OHRİD Merkezde MAKEDON GECESİ  (Yemek-Canlı Makedon müzik)    
        
4.GÜN OHRİD-RESNE-MANASTIR-SELANİK 260-Km.    
                          
Sabah kahvaltı sonrası hareket ile RESNE KASABASI (Niyazi Bey Sarayı,ve  evi)   ziyareti  sonrası, BİTOLA(MANASTIR) a varış.MANASTIR  ŞEHİR TURU(Manastır Askeri İdadisi,ATATÜRK ANI ODASI- Saat Kulesi,Haydar Kadı-Yeni ve İsakiye camileri,ag.Dimitri Kilisesi,ünlü Şirok  sokağı,yüzlerce tarihi Osmanlı evleri,Elveda    Rumeli tv dizisi film platoları) gezisi sonrası  MAKEDONYA(MEDZİTLİA) NİKİ(YUNAN)  sınır  kapısında Pasaport & Gümrük işlemleri  sonrası YUNANİSTAN’a giriş  üzerindenSELANİK’e varış. SELANİK ŞEHİR TURU (12HavarilerKilisesi, Makedonia Trakya &Bakanlık BinasıAGIOS DİMİTRİ KİLİSESİ    ATATÜRK’ün EVİ, Aristoteoles Üniversite Kampüsü, İdadi, RODANDA, Ag. George    Kilisesi, Şadırvan, HELEXPO İnternational Fuar alanı, Döner Kule,19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof  Limanı, Beyaz Kule & Bizans Müzesi,Makedonia Tiyatro Binası  VassilikonKültürMerkezi, Kütüphane ,  Kamara,Bedesten, “Panagia Calkeon, St.  Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos” Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender –E. Venezelo – P. Konstantin” Heykelleri, “Vardar, Makedonia, Şadırvan,  Aristoteles, Elefterios”  Meydanları “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski,   Manastır, Langada, Nikis (Vas. Konstantin)” caddeleri gezisi, , Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik, “Ana Poli”, Makedonia mimarisinin hakim   olduğu Evler – Sokaklar, Vlatadon manastırı, şehrin kuşbakışı seyri ve YEDİKULE ZİNDANI, fotoğraf molası,ALACA İMARETİ & CAMİİ,Kraliçe OLGA caddesi gezileri,   hediyelik eşya alış – veriş imkan sonrası 5* otele yerleşme  Ve konaklama.Dileyenlere Extra YUNAN TAVERNASI (Yemek+ İçki  CANLI GREEK  MÜZİK,Sirtaki-Hasapiko-Zeybek & Rebetikao)        
                                    
5.GÜN SELANİK-KAVALA –İSTANBUL
 
Sabah kahvaltı sonrası , Kavala’ya hareket ve varış, KAVALA ŞEHİR GEZİSİ (Su kemerleri, Liman,Kale, 19.YY Neo Klasik Yapılar,”FOLKLÖR MÜZESİ- BELEDİYE BİNASI-FRANSA  KONSOLOSLUK BİNASI”  Pangıa, Eski &  Yeni Şehir,Acropolis, Ag.  Nicholas & Deniz Feneri,Teodoro Kimissi  Kiliseleri KAVALA’LI  MEHMET ALİ PAŞA (İmarethane –   Ev & Heykeli) Er. Stavrou El.Venizeloscaddeleri,Elefteros,Karaoli,Nikitsara,28-Ekim meydanları  gezisi, alış–veriş imkanı sonrası  hareket.  XANTHİ (İskeçe) de mola KOMOTİNİ(Gümülcine  ALEXANDROUPOLİS  (Dedeağaç)BATI TRAKYA ŞEHİR GEZİLERİ Yunan-  Türk Free Shoplarda  alış  –veriş imkanı sonrası Türkiye’ye giriş.Tekirdağ’da mola ,   sonrası  Gece   İSTANBUL’a varış.

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLANLAR
 • Lux otobüsler ile gidiş-dönüş ulaşım 
 • 3 gece oda kahvaltı konaklama  
 • ÜSKÜP  (1) gece 5* STONE BRIDGE OTELvb BB (Oda-Kahvaltı)  
 • OHRİD  (1) gece 5* INEX GORİÇA OTEL vb BB (Oda-Kahvaltı) 
 • SELANİK (1) “  5* GRAND PALACE HOTEL BB (Oda-Kahvaltı)
 • Programda belirtilen çevre gezileri MANASTIR-OHRİD–KAVALA –SELANİK-ÜSKÜP-RESNE –KALKANDELEN GEZİLER,
 • Yol boyunca ikramlar    
 • PROFESTONEL  REHBERLİK hizmetleri 
GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR
 • Öğlen -Akşam yemekleri 
 • Schengen vize ücreti 
 • Zorunlu Seyahat sigortası    15 € 
 • Yurtdışı çıkış vergisi 15 TL (7 yaşından Küçükler MUAF)
 • Müze giriş ücretleri

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 18 Mayıs 2016 tarihinde hareket eden tur programı için geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  75  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir 

0-2 yaş arası çocuklar için ücretsiz ,  3-12 yaş arası çocuklar için ücret  399 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)
Konaklama  5*   oteller için geçerlidir 

SEYAHAT SİGORTASI (15 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(65 yaş üstü misafirler 25€) 
Kişi başı 95Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer. 
3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye TR
0216 550 99 91
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: