Twitter
1 gece 2 gün konaklama,ulaşım,rehberlik ve çevre gezileri dahil Kapadokya ve Hacıbektaş Turu 240 TL!
15 Eylül-31 Mart Arası Her Cuma Kalkışlıdır.
Ref No : 196977
240,00 TL
350,00TL
liste
%31
indirim
110TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
                                       Doğal ve tarihi güzellikler ile iç içe bir gün sizinle!

TUR PROGRAMI
21:00 İncirli Ömür Plaza Önü
22:00  Beşiktaş Yıldız Camii Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:20 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı
23:30 Gebze Çayırova McDonalds Önü
00:10  İzmit Halk Evi Önü
 
Hareket ardından araç içi ikramlarla 8 saatlik bir yolculuk sonrasında bölgeye varıyoruz.Kahvaltılık ikramlarımız sonrası Uçhisar Kalesi’nden Düşler Vadisi’nin tamamının izlenmesi ve manzara keyfi. Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf çekimi sonrası UNESCO Dünya Kültür Mirasları listesinde olan eski adı Korama bugünkü adıyla Göreme Açık Hava Müzesinde kiliseler (Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise, yemekhane, mutfak, kiler, şaraphane, İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise ve yaşam alanlarını görüp, Devrent Paşa bağlarına hareket ediyoruz. Avanos’ta dünyaca ünlü çanak, çömlek atölyelerini gezilmesi ve çömlek yapımı denemesi, Onxy Atölyelerini ziyaret ve alışveriş molası. Ürgüp’te öğle yemeğimizi aldıktan sonra (ekstra) şapkalı peri bacalarının en güzel örneklerinin olduğu Üç güzeller bölgesinde fotoğraf çektirip Ürgüp’te bulunan Turasan Şarap Fabrikası ve 2. Asmalı Konak gezisi sonrası otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN CUMARTESİ
Sabahın ilk ışıklarında yol üzerinde alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında Kapadokya oluşumun en önemli bileşenlerinden birisi olan Hasan Dağı manzarası eşliğinde Türkiye’nin tuz ihtiyacının %40’ını karşılayan Tuz Gölü’nü panoramik olarak gördükten sonra sonra sanat ve kültürün bir araya geldiği Dünya’nın en büyük ikinci kanyonu Ihlara Vadisi’ne geliyoruz.. 14 km uzunluğunda doğal bir oluşum olan ve Hristiyanlığın önemli inziva mekânlarından birisi Ihlara Vadisi’nde rehberimizin anlatımlarıyla gezimize başlıyoruz. Vadi boyunca sayıları oldukça fazla olan kaya oyma kiliselerin en önemlileri olan Ağaçaltı ve Yılanlı Kiliselerini rehberimizin Hıristiyanlık tarihi , İcona ve Fresko anlatımlarını dinledikten sonra  Melendiz Çayı’nın hoş akışı boyunca yürüyerek Ihlara Vadisi gezimizi sonlandırıyoruz. Ihlara Vadisi gezimizin ardından deniz seviyesinden yüksekliği 1365 metre olan Narlı Kuyu Krater Gölüne gidiyoruz. Güzel manzara eşliğinde çay ve ya kahvelerimizi yudumladıktan sonra 1984’ten beri UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan Kaymaklı Yeraltı Şehri’ne ( veya Derinkuyu Yeraltı Şehri ) gidiyoruz. İhtiyaç halinde kazılarak alta doğru galerilerin oluşturulduğu ve çok sayıda kişinin bir arada barınabileceği yeraltı şehrinin oluşum sebebini ve nasıl yapıldığını rehberimizden dinliyoruz ve ardından yer altı şehrinden ayrılıyoruz. Yer altı şehri gezimizi tamamladıktan sonra öğlen yemeğimizi almak için restaurantımıza doğru hareket ediyoruz. Yemeğimizin ardından M.S. IV. yüzyıldan XIII. yüzyıla kadar yoğun bir şekilde manastır hayatına ev sahipliği eden bir kaya yerleşim yeri olan Göreme Açıkhava Müzesi’ne doğru hareket ediyoruz . Rehberimizin anlatımları ile burada Aziz Basil, Azize Barbara, Elmalı Kilise, Yılanlı ( Onophrius ) Kilise, Mutfak ve bağlantılı alanlar ( Kiler, Yemekhane ) gezilerimizi yapıyoruz. Göreme Açık Hava Müzesini gezdikten sonra yerel ve dünyaca tanınmış şaraplık üzümlerden yapılan şaraplar hakkında bilgi almak ve tadına bakabilmek için Turasan Şarap Fabrikası’nı ziyaret ediyoruz. İsteyenler ise buradaki sürede çok yakın olan Asmalı Konak ziyaretini  gerçekleştirebilirler. Yorucu ama eğlenceli ve dolu dolu geçen gezimizin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Kapadokya Türk Gecesine katılabilirler. Belirlenen saatte buluşma ardından tur aracımızla hareket ederek gecenin yapılacağı mekâna hareket ediyoruz.  Bizler için rezerve edilmiş yerlerimize oturduktan sonra gecemiz başlıyor ( 21.00 – 23.00 ). Ülkemizin tüm bölgelerinden ( Doğu, Güneydoğu, Ege, Akdeniz, Karadeniz, İç Anadolu ) halkoyunlarının sergilendiği şov boyunca keyifli anlar geçireceksiniz ve kültürel zenginliğimize tekrar hayran kalacaksınız. Dilerseniz siz de belli aralıklarla ekibe katılabilirsiniz. Gecenin sonunda ise pist bizlere kalacak. Bu eğlenceli gecemizin ardından tekrar otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı:Sabah erken saatlerde mola tesisinde ekstra olarak alınacaktır

Öğle Yemeği: Uranos Restaurant vb restorantlarda  Set Menü Olarak Alınacaktır ( Çorba , Testi Kebabı , Pastırmalı Kuru Fasulye , Pilav , Tatlı ve ya Meyve ) 30 TL 

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: 3*& 4* Bölge Otelleri 

3.GÜN PAZAR 
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından ilk olarak rahipler vadisi olarak da bilinen  büyük şapkalı peribacalarının en yoğun olduğu yer olan Paşabağ Vadisine gidiyoruz. Henüz uykulu halinizi üzerinizden atamamışken bu muhteşem güzellik karşısında gözleriniz tamamen açılacak ve büyüleneceksiniz.  Ardından gören herkesin farklı karakterlere benzettiği birbirinden farklı peri bacalarının olduğu Dervent Vadisine gidiyoruz. Hayal gücünüze bağlı olarak çok çeşitli benzerlikler kuracağınıza eminiz. Dervent Vadisini gezdikten  volkanik özellikten dolayı değerli  ve yarı değerli taşlara sahip olan Kapadokya’nın ve dünyanın çeşitli yerlerinden getirilen taşların işlenip değerli madenlerle birleştirildiği ve aynı zamanda onyx ürünlerinde yapıldığı Onyx – Taş Atölyesine gidiyoruz. Burada verilen bilgi sonrası dileyen misafirlerimiz hediyelik eşya alışverişlerini yapabilirler. Aracımız ise bizleri bölgenin en güzel panorama noktalarından birisi olan Güvercinlik Vadisi manzarasında bekliyor olacak. Nazar ve çömlek ağaçları ile birleşince muhteşem fotoğraflar veren doğal güzellik ardından Güvercinlik Vadisi’nden ayrılıyoruz. Güvercinlik Vadisi gezimizin ardından öğlen yemeğimizi almak için restaurantımıza doğru gidiyoruz. Öğlen yemeğimizin ardından bölge için bin yılların geleneksel işçiliği olan Çanak-Çömlek işçiliğini tanıyıp, bilgi alabilmek için çanak çömlek atölyesine gidiyoruz. Çömlek yapımı hakkında verilen bilgiler ve çömlek yapımını izledikten sonra Verilen bilgilerden sonra aramızdan şanslı olan bir misafirimiz çanak çömlek yapımında bir deneyim sahibi olmak adına makinenin başına geçiyor. Bu sıralarda bizler de onu izlerken çok keyifli anlar geçiriyoruz. Ardından hediyelik eşya alışverişimizi yapabilmek adına serbest zamanımız başlıyor Alışverişimizin ardından günümüzde müze olarak kullanılan ve Anadolu’nun en kutsal  mekânlarından birisi olan Hacı Bektaş Veli Dergâhına gidiyoruz. Dış avluda bulunan Üçler Çeşmesini, Ana Avluyu ( Mutfak, Meydan Evi ) ve Son Avluyu ( Pir Evi, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Balım Sultan Türbesi ) rehberimizin anlatımları eşliğinde ziyaret ediyoruz. Bu keyifli ve kültürel olarak bilgiye doyduğumuz gezi sonrası araç içi ikramlarımız eşliğinde İstanbul’a yolculuğumuz başlıyor.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Han Restaurant: Açık Büfe Ekstra Olarak Alınacaktır 30 TL 

Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesisimizde Ekstra Olarak Alınacaktır

Konaklama:
DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Tur Ücretine  Dahil Olan Hizmetler
 • Yükseller Otel , Mustafa Otel , Avrasya Otel , Turist Otel , Safire Otel vb oteller  
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tatilalsana / Atom Tur  Güvencesi          
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Tatilalsana araç  İçi İkramları
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tur Ücretine  Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Öğlen Yemekleri       
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar  
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar     
 • Müze Giriş Ücretleri 

ÖNEMLİ BİLGİLER
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan
Tourliner-Cityliner
31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

 MÜZEKART BİLGİSİ
Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri ve müze kart dahil değildir . T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir. T.C. vatandaşları, KKTC vatandaşları, 5203 sayılı Kanuna tabi Mavi Kart sahipleri ve Türkiye’de yerleşik “Yabancı Kimlik Numarası” sahibi kişiler tarafından kullanılabilir. Kişiye özel olup (sahibi dışında kişiler tarafından kullanılamaz) Müze ve Örenyerlerine 1 yıl boyunca sınırsız ziyaret imkanı sağlamakta olup, bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılım kolaylığı sunarak çeşitli özel müzeler ile kültürel-turistik çekim noktalarına girişlerde, bu kurumların kafelerinde ve hediyelik eşya dükkanlarında ve farklı sektörlerde değişen oranlarda indirim ile çeşitli avantajlar sağlar. Türkiye’deki bazı özel müzelerde de yılda 1 kez ücretsiz giriş hakkı veren Müzekart+, Türkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arasında yapılan protokol çerçevesinde KKTC’deki devlet müzelerine de ücretsiz giriş olanağı sağlar. Fiyatı 50 TL’dir . Ülkemizdeki ortaöğretim kurumlarında eğitim gören yabancı öğrenciler ile yüksek öğrenim kurumlarında önlisans, lisans veya yüksek lisans programlarına devam eden yabancı öğrencilere, öğrenci kimliği ibrazı şartı ile; Milli Eğitim Bakanlığı ile özel ilk ve orta öğretim okulları geçerli kimlik kartını haiz öğretmenler, 18 yaşın üzerindeki T.C. vatandaşı öğrenciler tarafından kullanabilir. Kişiye özel olup (sahibi dışında kişiler tarafından kullanılamaz) müze ve örenyerlerine 1 yıl boyunca sınırsız ziyaret imkanı sağlar. Fiyatı 20 TL’dir.

TÜRK GECESİ
Kapadokya bölgesine has olan, kayanın içine oyma olarak yapılmış otantik mekânlarda gerçekleştirilen eğlencede, ülkemizin her yöresine ait halk dansları sergilenmekte ve oryantal sahne almaktadır. Çeşitli müzik gösterilerine, animasyonlara ve eğlencelere de yer verilen gecede sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecek ve onlara uygun mezeler ikram edilmektedir. Harmandalı Restaurant'da gerçekleştirilecek Türk Gecesinin fiyatı Kişi Başı 70 TL’dir.
BALON TURU
Kaya ya da Anatolian Vb. Balon firmalarından hizmet alıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 60 – 75 dk arası sürecek turumuz otelinize transferimizle son buluyor. Sabah saat 5 civarı, araçlarımız, siz saygıdeğer konuklarımızı otelinizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar yerde uçuşa hazırlanırken, konuklarımız açık büfe hafif bir kahvaltı yaparlar. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gündoğumuna yakın uçuşa başlarlar. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş süresince balonumuz ile yaklaşık 1000 feetlik yüksekliğe çıkarak konuklarımıza güneş doğumunu izleme fırsatı verir. Ayrıca vadi içlerine girerek peribacalarını ve vadi manzaralarını seyretme, fotoğraf çekme ve video kaydı imkânı sunar. Uçuş sonunda konuklarımız için şampanyalı bir kutlama yapılır. Ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. Tüm balon uçuş macerası yaklaşık 3 saat sürmekte olup, sabah 8 civarında konuklarımız tekrar konakladıkları otellerine veya gezi noktasına bırakılacaktır. Balon turumuzun fiyatı kişi başı 130 EURO’dur.

ATV TURU
GDL Tour firmasından hizmet alıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 45 - 60 dk arası sürecek turumuz otelimize transferimizle son buluyor. Sabah saat 5 civarı, araçlarımız, siz saygıdeğer konuklarımızı otelinizden alarak kalkış alanına getirir. Burada alacağımız hafif bir kahvaltının ardından ATV araçlarımıza binerek otobüslerle ulaşılamayan vadi içlerine giriş sağlanır ve enfes manzaraların fotoğraflanması sağlanır. ATV turumuzda yoğun olarak girilen vadiler; Aşk Vadisi, Keşişler Vadisi gibi etkileyici vadiler olacaktır. ATV turumuzun fiyatı kişi başı 100 TL’dir.
BÖLGEDEKİ ALIŞVERİŞ YERLERİMİZ
Onyx Taşı İçin Sayan Onyx Taş Atölyesi, Çanak Çömlek İçin Chez Ali Çömlekçilik, Şarap İçin Turasan Şarapları
GECE TURLARI
Gece Turları ve Diğer Ekstra Turlar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak Gerçekleştirilir.

ÖNEMLİ BİLGİLER
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatilalsana tarafından sizlere sunulmaktadır.

15 Eylül 2018-31 Mart 2019 Tarihleri Arası Her Cuma Hareketlidir.

TEK KİŞİ FARKI 50 TL DİR ACENTEYA KAYIT ESNASINDA NAKDEN ÖDENİR

0-6 YAŞ ÇOCUKLAR OTOBÜSTE KOLTUK ALMADIĞI TAKDİRDE ÜCRETSİZDİR. KOLTUK TALEP EDİLDİĞİ
TAKDİRDE 149 TL ACENTEYA KAYIT ESNASINDA NAKDEN ÖDENİR

7-12 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ İKİ YETİKİN YANINDA GEÇERLİ OLMAK ŞARTI İLE 199 TL DİR. KAYIT
ESNASINDA ACENTEYA NAKDEN ÖDENİR

BİR YETİŞKİN + BİR ÇOCUK KONAKLAMALRINDA 2 KUPON SATIN ALINMALIDIR

MİLLİ PARK GİRİŞLERİ VE GEZİ SIRASINDA ARA TRANSFERLER İÇİN 50 TL ACENTEYA KAYIT ESNASINDA
NAKDEN ÖDENMELİDİR ÖDENMYEN ÜCRETLER OTOBÜSTE TOPLANACAKTIR . BU ÜCRETLER
YETİŞKİNLER VE 7-12 YAŞ ÇOCUK GRUBU İÇİN ZORUNLUDUR

Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezervasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.

Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,

Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.

Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.

Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

Tura kayıt olmak için 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0551 448 75 85  numaralı telefonları arayın veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağınız turun tarihi, ismini yazıp, adınızı, soyadınızı, gsm numaranızı, ev veya iş numaranızı, araca bineceğiniz yeri, ödemeyi nasıl yapacağınızı, kaç kişi katılacağınızı ve varsa diğer arkadaşlarınızın bilgilerini yollayınız.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilalsana
TR
0216 306 30 61
Adresim :
DETAY
      
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: