Twitter
EK BEDELSİZ her hafta sonu kalkışlı 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı 'Kartepe-Maşukiye Kayak ve Doğa Turu" 129 TL!
2 Nisan 2017 tarihine kadar her gün kalkışlı tur programı için geçerlidir.
Ref No : 166627
129,00 TL
219,00TL
liste
%41
indirim
90TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • kartepe-masukiye
  • kartepe2
ÖNE ÇIKANLAR

KARTEPE MAŞUKİYE KAYAK DOĞA TURU
1 GECE KONAKLAMALI 
1 GÜN SINIRSIZ KAYAK KEYFİ VE 1 GÜN DOĞA KEYFİ
HERGÜN HAREKETLİ
ROYAL RAMBLAS Otel 
1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
(Akşam Yemeği, Açık Büfe Kahvaltı)
04 ARALIK 2016 İLE 02 NİSAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA
HERGÜN HAREKETLİ

KARTEPE KARTEPE KAYAK TURU TARİHLERİ: 
1.GÜN İSTANBUL – KARTEPE KAYAK VE KAR KEYFİ TURU: 
BAKIRKÖY DOĞTAŞ MAĞAZASI ÖNÜ: 05:30
BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİSİ ÖNÜ: 06:00
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ KARŞISI: 06:30
Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk ile Kartepe’ye varış. (Kayak ekipmanları kiralama için molamız olacaktır ) Planlanan varış saatimiz olan 09.00’dan itibaren kayaksever ve snowboardcılar saat 16:00’ya kadar verilen serbest zamanda yaklaşık 7 saat kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen ve doğanın tadını ve karın keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz ise kızak, karda doğa yürüyüşü, sucuk ekmek sıcak şarap keyfi yapabilirler. Beyazlığın gizemi ile Kartepede başlayan Kartepe Turumuza İzmit’de bulunan otelimize hareket ederek devam ediyoruz. Misafirlerimiz otelde akşam yemeklerini alabilecekleri gibi İzmit'i gezme şansına da sahip olacaklardır. 

2.GÜN MAŞUKİYE DOĞA TURU
Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 09 : 00’ da otelden hareketle doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Sapanca Gölü’ne varıyoruz. Göl çevresinde yapacağımız yürüyüş ve kısa bir mola sonrası Maşukiye’ye doğru hareket ediyoruz. Maşukiye Kocaeli’nin doğusu, Samanlı dağlarının zirvesi olan, Kartepe etekleri ile Sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Maşukiye demek doğa demek, yeşillik demek, kısacası huzur demektir. Burası Türkiye’nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Maşukiye dört mevsim gezilecek, görülecek, gezerken memnun kalınacak bir beldedir. Maşukiye’de kısa bir geziden sonra Kiremit de alabalık yiyip (dileyenler köfte, balık tercih edebilir) doğanın tadına varıyoruz. ( öğle yemeği extra ücretli olup isteğe bağlıdır) Misafirlerimiz Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, Atv safari , paintball veya at binme gibi aktivitelere katılabilirler. ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içeresinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı dağının hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. (tüm bu aktiviteler extra ücretlidir) gezimizin ardından İstanbul’a doğru yola çıkıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak gezimizi tamamlıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR:
Lüks araçlarla ulaşım, çevre gezileri, araç içindeki ikramlar, otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama, milli park giriş ücretleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR: 
Müze ören yeri girişleri, öğlen yemekleri, yemeklerde alınan içecekler, skipass ücretleri, kayak malzemeleri, kızak kiralama ve kızak pisti giriş ücretleri

Not 1:
 Mevcut oteldeki kontenjanlarımızın dolması halinde diğer bölge otellerimize rezervasyonlar yapılabilir ve oluşan fiyat farkları talep edilecektir. 
Not 2: Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firmamız TUR DÜNYASI kesinlikle sorumlu değildir.
Not 3: Tur güzergâhlarımız firmamız tarafından belirlenir. Özellikle günübirlik turlarımızın gidişi veya dönüşünde bölgedeki otellerimize araçlarımız misafirlerimizi almak veya bırakmak için uğrayabilirler. Konunun karar merci firmamız olup misafirlerimiz bu durumu kabullenerek rezervasyonlarını yaptırmış olacaklardır.

KONAKLAMA: 
ROYAL RAMBLAS RESORT OTEL
http://royalramblasresort.com/
Not: Otel imkânlarının ücretli olanları tur fırsatını kapsamaz.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tur Dünyası tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 2 Nisan 2017 tarihine kadar her gün kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur rezervasyon numarası :0216 329 15 17

Mevcut oteldeki kontenjanlarımızın dolması halinde diğer bölge otellerimize rezervasyonlar yapılabilir ve oluşan fiyat farkları talep edilecektir. 

Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firmamız TUR DÜNYASI kesinlikle sorumlu değildir.

Tur güzergâhlarımız firmamız tarafından belirlenir. Özellikle günübirlik turlarımızın gidişi veya dönüşünde bölgedeki otellerimize araçlarımız misafirlerimizi almak veya bırakmak için uğrayabilirler. Konunun karar merci firmamız olup misafirlerimiz bu durumu kabullenerek rezervasyonlarını yaptırmış olacaklardır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tur Dünyası
TR
0216 329 15 17
www.morturizm.com/
Adresim :
DETAY

 

Haberdar Olun
Email:  
Şehir: