Twitter
ŞOK KAMPANYA! Her hafta sonu kalkışlı ulaşım,kahvaltı ve öğle yemeği dahil günübirlik "Kartepe Kayak" turu 80 TL yerine 35 TL!
10 Aralık 2016 - 26 Mart 2017 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar kalkışlı tur programı için geçerlidir.
Ref No : 166079
35,00 TL
80,00TL
liste
%56
indirim
45TL
kazancınız
93 kişi fırsatı yakaladı!
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
ŞOK KAMPANYA 
SABAH KAHVALTI PAKETİ+SUCUK EKMEK+PARK ULAŞIM  DAHİL
KAYAKÇILARA MÜJDE ARTIK EKONOMİK OLARAK KAYAK YAPMAK MÜMKÜN

HER HAFTA SONU GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU

(10 ARALIK 2016 -26 MART 2017) tarihleri arasında her Cumartesi-Pazar Sömestre dönemi'nde hergün kalkışlı


TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:

05.00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
05.30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
06:15 Kartal Köprüsü Altı 
06.30 Çayırova Mc Donald's Önü


1.GÜN: KARTEPE KAYAK MERKEZİ

05:00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 05:30 Beşiktaş Yıldız Camii 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü 06:15 Kartal Köprüsü Altı 06.30 Çayırova Mc Donald's Önünden (Kesinleşmiş rezervasyonlar için turdan bir gün önce TATİL BUGÜN adıyla atılan bilgilendirme mesajı almayan misafirlerimiz sabah erken saatte gidip duraklardan beklememeleri önemle rica olup operatörlerimizle irtibata geçmesini rica ederiz ) Tatil Bugün Tur ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Araçta alacağımız kahvaltı paketi ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1-1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz Burada dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi. Kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Akşam 16.30’a kadar kayak yapabilir ve serbest zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 16.45’de aracımızda toplanarak İstanbula dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz . İstanbul’ a varışımızın ardından bir başka Tatil Bugün organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR:
  • Lüks otobüslerle ulaşım          
  • Gidiş-Dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti
  • Araç içi ikramlar
  • Park ücretleri
  • Sabah Kahvaltı Paketi 
  • Öğle Yemekleri
TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR:
  • Skipass ücretleri
  • Kayak takımı ve elbiseleri Kiralama ücretleri
  • Kişisel harcamalar
KAYAK VEYA BOARD TAKIMI VE ELBİSE ÜCRETLER:
 KAYAK TAKIMI GÜNLÜK               35 TL 
BOARD KİRASI GÜNLÜK                35 TL 
SALOPED(pantolon) GÜNLÜK          20 TL
KAYAK KIYAFETLERİ ALT ÜST GÜNLÜK  40 TL 
MONT GÜNLÜK 20 TL
KIZAK PLASTİK GÜNLÜK  10 TL
KIZAK DİREKSİYONLU GÜNLÜK 30 TL
 KIZAK DİREKSİYONLU 2 KİŞİLİK GÜNLÜK  40 TL
 GÖZLÜK GÜNLÜK           20 TL
ELDİVEN (satılık)           20 TL

KARTEPE KAYAK MERKEZİ HAKKINDA BİLGİ
Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte olan bölge meteorolojik verilere göre, kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz'i aşarak bölgeye yoğun yağış getiren karayel rüzgarı, Marmara bölgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı'nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metreyi bulmaktadır.
Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi'nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakçılar, dik tepelerde yüksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Özel 'baby lift' alanı da çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, big foot, kar motosikleti
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 10 Aralık 2016 - 26 Mart 2017 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar kalkışlı tur programı için geçerlidir.

0–4 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 

4-12 Yaş çocuklar için ücret  aynıdır

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 7 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri:

15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır 

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ


Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.
________________________________________
İPTAL VE DEVİR
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.

1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Bayramlarda ve özel günlerde fiyatlar geçerli değildir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. 

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. 

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
Adresim :
DETAY
  
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: