Twitter
EKSTRA BEDELSİZ Kahvaltı ve öğle yemeği dahil günübirlik Sapanca-Abant-Cennet Göl" turu 69,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
01 Mayıs 2017 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 166352
69,90 TL
129,00TL
liste
%46
indirim
59,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
                         Ek Bedel Toplamadan                                    
3 Göl bir arada GÜNÜBİRLİK  SAPANCA- ABANT GÖLÜ TABİAT PARKI -
ABANT KÖY PAZARI - CENNET GÖL TURU
Kahvaltı & Barbeküde Öğlen Yemeği Dahil 
01 Mayıs 2017 tarihine kadar Her  Pazar Hareket Ve 01 Mayıs’a Özel
1.Gün  Pazar
06:00 İncirli Ömür Plaza Önü 06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.15 Kartal Köprüsü Altı 07.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından buluşma ile Sapanca’ya hareket.Göl kenarında serbest zaman ve çay molası sonrasıCennetten bir köşe olan Abant’a doğru hareket ediyoruz.Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak ,temiz hava solumak ve  haftanın yorgunluğunu atmak için Abant Gölü’ne varıyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapabilir,faytona binebilirsiniz.Barbekü’de öğlen yemeğini  takiben Bolu’nun bir diğer eşsiz gölü olan Cennet Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzun ardından Cennet Gölü'nün eşsiz güzelliğine şahit olacaksınız. Burada rehber eşliğinde yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf çekimini takiben 17:30 gibi İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
  • Yemek HARİÇ Sapanca-Abant-Cennet Göl Tur Bedeli 69,90 TL
  • Yemek DAHİL Sapanca-Abant-Cennet Göl Tur Bedeli 79,90 TL
Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.6-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi ikramlar.
  • Kahvaltı Paketi; Otobüste mini kahvaltı seti veya 1 adet poğaça,1 adet Açma Ve 1 adet Meyve Suyu Olarak ikram edilir
  • Yemekli seçenek alana misafirlerimiz için Öğlen Yemeği sucuk,köfte veya tavuk  ekmek ve yanında bir adet alkolsüz içecek 
  • Rehberlik hizmetleri
  • Milli Park Girişleri
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 01 Mayıs 2017 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 12/ 13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde LEGGO TUR  sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Acentenin onay vermediği turlarda iptal ve iade işlemi yapılmamaktadır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2  gün önce , günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 12
Adresim :
DETAY

 

Haberdar Olun
Email:  
Şehir: