Twitter
EK BEDELSİZ 5* Dedeman Otel'de 1 gece yarım pansiyon konaklamalı 2 günlük "Safranbolu, Yörük Köyü, Amasra, Ereğli, Sapanca Turu" 99 TL'den başlayan fiyatlarla!
18 Kasım 2016 - 24 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek turlarda geçerlidir.
Ref No : 165581
99,00 TL
179,00TL
liste
%45
indirim
80TL
kazancınız
136 kişi fırsatı yakaladı!
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
EKSTRA HİZMET BEDELİ YOK!
5*Dedeman Otel  Konaklamalı  Batı Karadeniz Kültür Turu
 Safranbolu,Yörük Köyü,Amasra,Ereğli,Sapanca
  Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu,sauna hamam ve fitness kullanımı 
                                                                  
1.Gün Cuma              İstanbul-Safranbolu-Amasra Bartın 
24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı
01.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu. 
 
2.Gün Cumartesi       Safranbolu-Amasra-Zonguldak
Sabah saatlerinde  Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz .Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5*  Dedeman otele varış akşam yemeği ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. 
 
3.Gün Pazar     Zonguldak –Ereğli  - Sapanca-Maşukiye – İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Panaromik Ereğli Turumuz  sonrası Müze haline getirilmiş ALEMDAR gemisini ziyaret  ediyoruz.Daha sonra Sapanca’ya hareket ediyoruz.İki saatlik yolculuk sonrası Sapanca’ya varış Göl kenarında serbest zaman, isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir).Sapanca gezimiz sonrası öğlen yemeği için Maşukiye’ye hareket ve serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saat de  İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Kasım/Aralık/Ocak/Şubat/Mart 2017 Hareketli Batı Karadeniz Tur Bedeli 99 TL
 • Kasım/Aralık/Ocak/Şubat/Mart 2017 Hareketli Batı Karadeniz Tur Bedeli 129 TL
 • SINIRLI SAYIDA Nisan/Mayıs/Haziran/Temmuz 2017 Hareketli Batı Karadeniz Tur Bedeli 149 TL
 • Nisan/Mayıs/Haziran/Temmuz 2017 Hareketli Batı Karadeniz Tur Bedeli 169 TL
 • AğustosEylül/Ekim 2017 Hareketli Batı Karadeniz Tur Bedeli 179 TL
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • 5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah&akşam yemeği, Otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz , hamam , sauna ve fitness kullanımı)
 • Rehberlik hizmetleri 
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri( 30 TL olup acenta rehberi tarafından araç içinde toplanacaktır bu  ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur. Müze kart geçerli değildir.)
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün Yörük köyünde kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde 90 TL dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 99,00 TL olarak  acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

2016 Hareket tarihleri: 18-25 Kasım/2-16-23 Aralık 2016

2017 Hareket tarihleri: 13-27 Ocak/ 3-24 Şubat/3-10-17-24-31 Mart/7-14-21-28-29 Nisan/5-12-18-19-26 Mayıs/9-16 -23 Haziran/14-21-28 Temmuz/ 8-15-22-29 Eylül/6-13-20-27 Ekim/3-10-17-24 Kasım 2017

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0216 347 50 61
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: