Twitter
EKSTRA BEDELSİZ THY ile Ulaşım,Konaklama ve Rehberlik Dahil 8 Gün "Prag-Viyana-Budapeşte Turu" 1199 TL!
03 Mart & 10,25,26 Kasım 2017 tarihlerinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.
Ref No : 170665
1199,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
ORTA AVRUPA
BUDAPEŞTE(2) & VİYANA(2) & PRAG(3)
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
03 Mart & 10,25,26 Kasım 2017 Hareket… 7 Gece 8 gün

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETLERI

PAKET 1:  ( 6 TUR) : ESTERGON , VIYANA ORMANLARI , KARLOVY VARY , CESKY KURUMLOV,  DRESDEN , BRATISLAVA,PAKET OLARAK ALINDIGINDA 250 EURO OLAN TUTAR PAKET INDIRIMI ILE 200 EURO OLACAKTIR.

PAKET 2 : ( 9 TUR)  :  ESTERGON , VIYANA ORMANLARI , KARLOVY VARY , DRESDEN, ORTA CAG , CESKY KURUMLOV” BRATISLAVA, CIGAN GECESI VE TUNA NEHRİ TEKNE TURU PAKET OLARAK ALINDIGINDA 370  EURO OLAN TUTAR PAKET INDIRIMI ILE 300 EURO OLACAKTIR.

1. Gün   ISTANBUL – BUDAPEŞTE
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali önünde siz değerli misafirlerimizle saat 05.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1035 sayılı seferi ile 08.20’de Budapeşte`ye hareket. Saat 08:20’de varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için havalimanından ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Gece dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

2. Gün   BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna ( Öğle yemekli ) katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne turuna katılabilirler . Geceleme otelimizde.

3. Gün   BUDAPEŞTE-VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bratislava ( Slovakya /  Yemeksiz ) turuna katılabilirler. Varışın ardından  panoramik Viyana şehir turu yapılacaktır. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri  turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

4. Gün   VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri ( Wienerwald Turu) turuna katılabilirler. 
Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Konser izleme imkani bulabilirler. Geceleme otelimizde.

5. Gün   VIYANA-PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Viyana'dan Prag'a geçerken, dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından yol üzerinde ekstra olarak düzenlenen Cesky Krumlov gezimize katılabilirler.Varışın ardından Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda küçük Mahalle ,Charles IV. Köprüsü, Eski Şehir Meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

6. Gün   PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak yapılacak tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (Öğle yemekli ) Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Vlatava Nehrinde tekne turuna  katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

7. Gün   PRAG 
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafındanb ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz )  turuna katılabilirler Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programina katılma imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.

8. Gün   PRAG –ISTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Ardından uçuş saatimize istinaden havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1770 seferi ile 18:45’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat  23:25'de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.****

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER :
 • Türk Havayolları ile İstanbul- Budapeşte / Prag – İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti 
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
 • Budapeşte (2) -Viyana(2) -  Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama
 • Programda belirtilen sabah kahvaltıları
 • Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER :
 • Vize ücreti ve servis bedeli  (100 EURO ) 
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL  (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Tüm kişisel harcamalar, 
 • Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Kisi basi 5,-€ bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktir.
Vize Durumu : 
Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

03 Mart & 10,25,26 Kasım 2017 tarihlerinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

FIRSAT SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA MÜSAİTLİK DURUMUNU ÖĞRENİNİZ.

Rezarvasyon Zorunludur. Rezarvasyon için 0535 614 9077 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 

Konaklama 3* otellerde yapılmaktadır.

Tur tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenta tarafından bildirilecektir.

Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenta tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Acenta hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Celo Tur
TR
0535 614 90 77
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir: